Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Félelem, többféle dolog összeadódik, kórház, műtét hogyan lesz? fórum

Félelem, többféle dolog összeadódik, kórház, műtét hogyan lesz? (beszélgetős fórum)


17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Csicsi25)
dec. 12. 10:12
Köszönöm szépen :)
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Ramcsika)
dec. 12. 10:11
Köszönöm szépen! Neked is kívánok erőt,pozitív gondolatokat! Próbálkozom,mantrázok imádkozom. Köszönöm,aranyos vagy! Neked is jobb élhetőbb életet kívánok!
dec. 11. 21:36

Amikor 2020-ban bejött a kovid, kerestem valami meditációt. Ezt találtam és jó szívvel ajánlom neked is. Nem probléma, hogy neked más gondod van és az sem, ha nem végezted el az agykontroll tanfolyamot. Ez egy általános immunerősítő meditáció. Nagyon kellemes, megnyugtató - ha gondolod, próbáld ki. Én 2020 májusa óta szinte minden nap meghallgatom.


[link]


Kitartást és mielőbbi jobbulást kívánok!

14. Ramcsika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 19:10

Csak pozitív gondolatokat! ,Tudom nagyon nehéz /nekem is/ de muszáj

Minden rendben lesz, csak ezt mantrázd magadnak. Kívánom, hogy mihamarabb épülj fel, és hidd el a mostaninál csak jobb/ élhetőbb lesz minden.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Regin_a)
dec. 11. 18:29
Félreértetted,január elején lesz a műtét. Hát,igen mikor-hogy próbálom túlélni a napokat. Köszönöm,ez is kedves tőled! Minden jót neked is!
12. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 18:17

Nem tudom mit irjak. Már csak 40 nap január végéig. Bírd ki, írd ki magadból ami gyötör és rendberaknak a doktorok

Káromkodj, sírj, imádkozz, bízzál.


Érzem hogy többet szerettem volna irni, valami komoly biztatót, de csak ennyire tellett

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - F17f50db9a)
dec. 11. 17:45
Igen,szoktam imádkozni- , Tudom hogy sokat segít! Köszönöm! Neked is a legjobbakat!
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Papája)
dec. 11. 17:44
Igen,örülök. Köszönöm szépen,neked is minden jót kívánok! Rendben,pozitív leszek! Persze,írok majd mindenképp!
dec. 11. 17:30

Nem tudom szoktál-e imádkozni?

Sokat segít! :-)


Túl leszel rajta meglátod!

Jól alakul minden...

8. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 16:53

Ne aggódj, inkább örülj, hogy végre eljön az a nap, amikor végre meggyógyítanak és új, egészséges életet kezdhetsz.

Legyél nagyon pozitív, hidd el, hogy segíteni fognak.

Tudd, hogy utoljára vagy méltatlan helyzetben.


Sikeres műtétet és nagyon jó egészséget kívánok, majd írj, hogy sikerült, hogy vagy !

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Fincsi5)
dec. 11. 16:49
Értem,remélem én is és köszönöm :)
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Enissa)
dec. 11. 16:48
Köszönöm!
5. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 16:13
Nagyon remélem, hogy ennyit már meg tudnak oldani manapság. Egy barátnőmnek ez akkor vetődött fel, mikor még alig múlt 30 éves, és sikerült, ma már 67 múlt.:)))
4. Enissa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 15:16

Nem zaklatsz senkit, csak tényleg az orvosod tudja ott mi történt, illetve majd ő is akkor látja tisztán, amikor operálni fog.

Gyógyulj meg gyorsan!

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Enissa)
dec. 11. 15:12
Elnézést,nem akarok senkit zavarni.Majd kiderül mi lesz. nem zaklatok senkit bocsánat :(
dec. 11. 15:03

Erre itt neked nem tud semmi okosat mondani senki, majd az orvosod tájékoztat!

Próbálj meg ezen ne idegeskedni, mert a psziché külön meg tud betegíteni.

Ha jobb neked, írj ki addig is naponta vallomást, fórumot!

dec. 11. 14:43
Szóval mint a címből is látszik,többféle bajom van sajnos és nem tudom mi lesz a megoldás. sajnos méheltávolító műtét után rectovaginális sipoly alakult ki,és januárba megint műtét vár rám. Sajnos pszichés betegségemből adódóan sokszor be pisilek éjjel. Már pelenkát hordok. De most mi lesz? A vizelet fel fogja marni a műtött területet? Azt mondták,a kórházba műtét után katzéter lesz egy darabig. De aztán? Ráadásul lehet sztómazsákopt is kell viselnem ideiglenesen. Találnak erre megoldást? Olyan zavaros minden. Köszönöm ha írtok valami bíztatót mert eléggé szorongok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook