Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Félek - minden perctől fórum

Félek - minden perctől (beszélgetős fórum)


21. Burkuska (válaszként erre: 12. - Tavaszi szél)
2010. aug. 22. 11:26
"Mind1, majd lesz vhogy.": ezért nem lesz sehogy!Nem teszel érte!
20. nyárinő (válaszként erre: 9. - Lisa65)
2010. aug. 22. 11:03
Nem baj nem írtam ezt sehol! :)
19. nyárinő (válaszként erre: 12. - Tavaszi szél)
2010. aug. 22. 11:02
Lehet, hogy a férjeden most jött ki ez a depis időszak. És nem tudtok leülni beszélgetni? A lányodért muszáj erősnek lenned, hogy biztonságban érezze magát. Fog sikerülni csak higgy benne!
18. tavaszi szél (válaszként erre: 16. - 8e163afeff)
2010. aug. 22. 10:46
Igen, itt az elsőben sok mindent nem írtam le... Voltak dolgai...
17. tavaszi szél (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2010. aug. 22. 10:44

A szeme nem nevet már, néha egyszerűen mintha kis méregzsák lenne /nem csak a "szokásos" gyerek reakciókat mutatja/

Könnyen sír - bár érdekes módon ezt a mostani történést könnyebben fogadta mint az eddigieket.

Talán már "hozzászokott" - pff ez a durva...6 éves en megszokta,h az apja ki be mászkál az életünkben.


Most mentek el játszóra... és most ragyog, ugrál, nevet, hülyéskedik - mint amilyen Ő valójában.

2010. aug. 22. 10:26
Ovastam régebbi hsz-eidet is - szerintem a baj gyökere az, hogy egész egyszerűen nem szeret téged a párod úgy, ahogy megérdemelnéd. Azt gondolom, lépned kellene...
2010. aug. 22. 09:54
Fatanak igaza van. Szed rendbe az eletted es ha tied visszafog joni.A te ellki alapotod nagyon befolyasolja a leanyt is, igaz az is hogy az apja element, de ha most jonne vissza a helyzet tovabb mergesedne
14. andi6020 (válaszként erre: 1. - Tavaszi szél)
2010. aug. 22. 09:50

"Itt a Lányunk, egy zombi"


Ez mit jelent?

13. tavaszi szél (válaszként erre: 12. - Tavaszi szél)
2010. aug. 22. 09:43
Ja értem... ma elviszi, de csak mint "láthatás" miatt.
12. tavaszi szél (válaszként erre: 4. - Nyárinő)
2010. aug. 22. 09:42

Köszönöm mindenkinek!


Nem viszi el, még csak az kellene.

Itt van velem.


Azt gondolom a pszichológus - jártam 2008 ban de csak 3x - de már nem kell, gyógyszert sem szedek stb - nem biztos,h kell.

Nem azt mondom,h nem kellett, mert igen, akkor szükségem volt rá.

Viszont most - meglátásom szerint- a "férjemnek" kellene. /szgbe menekül, magába fordul, nem akar a régi barátaival találkozni, úgy kellett szó szerint elkergetni,h menj már a barátaidhoz, ne a gép előtt ülj 18 órát, stb.

Most ő van a lejtő alján.

Talán én kergettem oda, talán nem, ezt sztem nem tudja senki, ez nem parancs szóra megy úgy gondolom.


A Lányomnak lehet,h kell a segítség, megvárom mi lesz a találkozások után/során. - szóval 1-2 hetet.


Lehet,h csak az egyedülléttől félek - nem tudom már ki is írta /nem kell nekem ez a férfi/... nem hinném.

Lehetőségem lenne/lett volna elhagyni.

Nem akarom, eddig sem akartam.

Persze félek, mert nehezebb lesz stb., de tudom hogy meg tudom oldani, tudom hogy vannak még más pasik is, tudom hogy van akinek kellek stb.,de nem akarok mást, nem akarok más valakit, az életemet/az életünket szeretném visszakapni, ahogy elindult 7 éve.


Mind1, majd lesz vhogy.

11. lisa65
2010. aug. 22. 09:37

Én azt mondom minél hamarabb el kell menned pszichológushoz, mert amint irod a kislányodnak is problémái vannak és sajnos ez lehet miattad!

Tedd rendbe magad és vigyázz a gyermekedre! Ne tegyél tönkre mindent magad körül.

10. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Tavaszi szél)
2010. aug. 22. 09:37

Nézd kicsit távolabbról a dolgot,az életed.

Nekem úgy tűnik mindkettőknek időre van szüksége,és a legjobb amit tehetett,hogy elment.Gondolom voltak bőven előzmények,ami miatt a lányod is sérült lelkileg.

Most ne a férjeddel törődj ,hanem önmagaddal elsősorban,ez a legfontosabb.

Fogadd el a helyzetet ,ez van most.

Egyedül vagy a lányoddal ,használd ki az alkalmat,hogy átgondolhass mindent ,mi miért történhetett,ki ,hol hibázott.Tégy olyan dolgokat amiket szerettél volna ,de nem volt rá időd....szóval próbáld meg pozitívan értékelni a jelen helyzetet.

A lányod pedig akkor lesz majd boldog ,ha te is az leszel ,szóval tedd rendbe önmagad!:))

9. lisa65 (válaszként erre: 4. - Nyárinő)
2010. aug. 22. 09:33
Az Apának is ugyan olyan joga van a gyermekéhez, mint az Anyának. Miért baj az, ha foglalkozik vele?
2010. aug. 22. 09:31
szerintem megérdemled, hogy aki melletted alszik el, azzal az érzéssel keljen fel reggel, hogy "atyaég, de hálás vagyok, amiért ez a nő fekszik mellettem". És a mostani párod nem ilyen... nem biztos, hogy ragaszkodnod kell hozzá...
2010. aug. 22. 09:29
Szurkolunk neked első hozzászóló és várjuk jelentkezésedet és a jó hireket tőled Kivánjuk neked tisztaszivből visszakapd a párodat és, hogy kettőtök között minden helyre jöjjön. Lehetséges, szüksége van egy kis időre. Üdv.Ágnes
2010. aug. 22. 09:24
Kedves első hozzászóló egy házasságban, ahhoz,hogy jól működjön szükséges megbeszélni, ki mit rontott el. Természetesen félsz minden perctől,hogy többet nem jön vissza lehetséges ő sem makulátlan kicsit előbb kellett volna tisztázni a kialakult helyzetet. Fontos a kommunikáció hiszen anélkül nem derül fény hol a hiba és hogyan lehetne korrigálni. Tudja vajon azt rólad családcentrikus vagy és te végleg vele szeretnél lenni. Bizony jól mondod nem mindegy hogyan nő fel a lányod és milyen körülmények között. Tudatositani vele mennyire fontos számodra. Hangsúlyozni kivánom mindenképpen, ha lehetséges beszéljél vele. Tartasz attól az együtt töltőtt évek kárba vesznek. Ha lehetséges tegyél meg a részedről mindent hol kellene változtatni. Kivánok sok szerencsét és reméljük mindketten jó döntést hoztok. Üdv.Ágnes
2010. aug. 22. 09:23

Magad sem tudod mit akarsz. Ezt neked kell rendbe tenni,nem egy pszichológusnak. Ő csak segíthet,de rajtad múlik minden. Én kineziológushoz mennék. Tele vagy bizonytalansággal és feszültséggel.

Én úgy érzem,hogy nem kell neked ez a férfi,csak áltatod magad,félsz a bizonytalanságtól,az egyedül léttől,rá támaszkodsz tudat alatt.

Próbálj meg egyedül lábra állni,kérj segítséget és előbb-utóbb menni fog,de nagyon nehéz. Magaddal légy békében,a többi jönni fog.

DE persze ez csak az én véleményem!

Sok sikert és ne hagyd el magad:-))

4. nyárinő (válaszként erre: 1. - Tavaszi szél)
2010. aug. 22. 09:23
De miért viszi el a gyereket? Nála jobb helyen lenne? Akárhogy is van Neked meg kell erősödnöd és erőt merítened a lányodból, hogy összeszedd magad. 4 év az sok idő és írod, hogy még magadnak sem merted bevallani, hogy baj van akkor, hogy tudott volna segíteni neked a párod? Én nagyon sajnálom, hogy el vagy keseredve, de próbáld meg magad, ha más nem segítséggel összeszedni! Menni fog csak higgy benne, hogy egyszer, ha nem is most, de újra egy boldog és kiegyensúlyozott család lesztek. Még nincs semmi veszve és biztos szeret a párod, ah mindig visszamegy hozzátok, de ezt fogd fel úgy, mint egy vészcsengőt egy figyelmeztetést, hogy most jött el a változás ideje. Most kell tenni és felépítened magad! Sok erőt és próbálj pozitív lenni!
3. lisa65 (válaszként erre: 2. - 4b6a2525df)
2010. aug. 22. 09:15
Teljesen igazad van! Szerintem is minél hamarabb kell a segitség!
2. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - Tavaszi szél)
2010. aug. 22. 09:09

Az a véleményem, hogy pszichológus segítségére van szüksége mindkettőtöknek.

Remek gyermek pszicológusok vannak, de ahhoz, hogy a gyermeked rendbejöjjön, vele párhuzamosan neked is járnod kell pszicológushoz.

2010. aug. 22. 09:01

Sziasztok.


Amint a fórum címe is mutatja... Félek.


19. én elköltözött a férjem, sok huza-vona után.

Nem az első volt ez, de most olyan "igazi"

Úgy érzem ez nem olyan mint volt, vagy már magam sem tudom...

Eddig visszajött mindig egy hét után, vhogy rájött, vagy nem tudom.

Mostanra elegem lett, és jelen helyzetben én sem akarom őt visszakapni, de nem akarok válni.

Legyen egy kicsit külön, jöjjön rá mit is jelen a családja neki, majd jöjjön vissza.

Csinált pár hülyeséget, de ettől ill. ezektől függetlenül nem tudom nem szeretni.

Tudom, egy ökör vagyok.

Egyben azt is tudom/érzem,h neki is én vagyok az "igazi" - csak még ő sem jött rá.

Ugyanúgy, ahogy 16 évesen tudtam,h nekem TŐLE lesz gyerekem, most ebben is biztos vagyok - nem tudom megmagyarázni.

Elfáradt a lelkem, elfáradt a szívem, de csak az övé - hiába próbálom visszavenni tőle.

Ha észrevenne mint NŐ, ha nem mint csak Anya és Feleség lennék neki minden jó lett volna.

Persze azt mondja én rontottam el, de nem hiszem /szülés után depis lettem, majd mire ezt be mertem vallani magamnak és neki is, már eltelt 4 hosszú év amíg én nem voltam önmagam/ majd mikor elmondtam neki, közölte hogy elhagy - ennek már 2 éve.

Itt a Lányunk, egy zombi... Annyira sajnálom, azt akartam,h családban nőjön fel, nem csonka családban, de ...

Most kezdi a sulit,.

Ha mosolyog csak a szája húzódik el... a szeme mindent elárul.

Néha csak úgy sír, mert... tegnap is rájött, majd mondta "Anya nem tudom miért sírok."

Erre mit mondjak?? - nem tudtam mást, csak hogy "nem baj Kincsem, sírj csak"


Megőrülök.

Az éjjelek, a nappalok egyszerűen megőrülök.


MA elviszi, nem tudom mit kezdek magammal...

Persze van barátnőm, Ő mellettem van... de.

Megyünk a buszon, beszélünk, majd hirtelen fel kell tennem a napszemüvegem, mert nem tudok nem sírni.


Lesz ez jobb?

Mi lesz ezután?

Akarom őt, de néha úgy érzem ő nem kar engem, de az erősebbik érzés amit az elején is írtam... tudom,h vissza fog jönni. Nem 1-2 hét múlva, legyen 1-2 éve, de rájön... csak félek, nem tudja mit "kell" tennie.

Nem kellene nagy - csak hogy mondja "Basszus vissza akarom kapni a családom"... és én lennék a legboldogabb NŐ a világon.

Most mint Anya büszke vagyok a Lányomra, és vhol boldog is, mert Gyönyörű, okos, vicces, kedves, ... de a másik oldala pedig szégyenlem magam, előtte, magam előtt, h "ez van" hogy valóban kis zombi néha.


Nem akarom ezt.

Boldog akarok lenni, azt akarom,h boldog legyen a Lányom, boldog Családot szeretnék.


Húúúú - már nem látok..


Bocsi ha untattam vkit.


Sziasztok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook