Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Félek a szerelemtől! Éreztél már Te is így?:) fórum

Félek a szerelemtől! Éreztél már Te is így?:) (beszélgetős fórum)


28. Ailen Zia (válaszként erre: 27. - Dca4884e2f)
2011. febr. 6. 21:39
Hát lett volna, de talán cseppet rámenős voltam és mivel ő nem úgy érez irányomban, tartja a jó 3 lépést... Csak aztán úgy egyre több lépést tart, úgy vettem észre, szóval ez van. Tudom, nem kellett volna ennyire tudtára adni, de kiíródott a fejemre is. Na most már próbálom meghúzni magam.
27. dca4884e2f (válaszként erre: 25. - Ailen Zia)
2011. febr. 6. 19:09

Nem tudom. Tény, hogy ha az ember szimpatizál valakivel, akkor hajlamos őt olyan tulajdonságokkal felruházni, belegondolni, ami esetleg valójában meg sincs benne. Ettől még nem jelenti, hogy ha valóban megismernéd őt közelebbről, törvényszerű, hogy csalódást okozzon, de benne van a pakliban.

Egyébként miért nincs erre lehetőség? (Mármint az ismerkedésre.) Foglalt? Vagy "egyéb körülmények" nem teszik lehetővé?

26. Ailen Zia (válaszként erre: 14. - Veledjooo)
2011. febr. 6. 16:44

Hát igen, de attól tartok nekem tényleg csak remény lesz :D

Most mondjátok meg, miért cseszem el mindig a helyzetet a nagy vakságomban, reménykedésemben? Valamivel mindig sikerül, valamiért nálam ez törvényszerű... Annyira akarom, hogy minden másként sül el, ez a baj :S Megpróbálom kontrollálni már.


Az meg hogy mással lehet csak felejteni, azzal az a gond, hogy egyikből megyek a másikba. Néha jobb lenne a lelki nyugalom, de olyankor mikor kéne, biztos hogy nincs meg.

25. Ailen Zia (válaszként erre: 13. - Dca4884e2f)
2011. febr. 6. 16:40
Megtapasztaltam kicsit a 'nyers' arcát... De tudod ebben igazad van, ha igazán ismerném akkor derülne ki lehet, hogy fele sem úgy van ahogyan gondoltam, de azért remélem, hogy jól gondolom, mindennek ellenére jó embernek tartom így kívülről, vagy csak a félvakság teszi ezt?
24. senna01 (válaszként erre: 22. - Senna01)
2011. febr. 6. 00:12
Szia. Jó éjt .
23. Seven of Nine (válaszként erre: 1. - Panka78)
2011. febr. 6. 00:08
nem
22. senna01 (válaszként erre: 20. - Veledjooo)
2011. febr. 5. 23:49
Egyébként nagyon nehéz jól érezni magamat negyed magammal társ nélkül.
21. senna01 (válaszként erre: 20. - Veledjooo)
2011. febr. 5. 23:45
Már a másik társra gondolsz?
20. veledjooo (válaszként erre: 19. - Senna01)
2011. febr. 5. 23:30
...ne a ketyegő idődet nézd... érezd jól magad... aztán ha már jól vagy, az mellé fog tárulni a másik feled... ez így normális. :)
19. senna01 (válaszként erre: 18. - Veledjooo)
2011. febr. 5. 23:29
Pedig úgy éreztem ő volt a valaki a előzőhöz képest..... Teljesen más egyéniség. De még fiatal ........! Nekem meg ketyeg az időm., a gyerekeim meg nőnek mint a gomba. Kell egy társ.... Bizakodom. Szerintem nem ő lessz a bevonzott. Más talán.
18. veledjooo (válaszként erre: 17. - Senna01)
2011. febr. 5. 23:19

:)) ... nem ő volt a Valaki... vagy neki nem Te voltál a Valaki...

Nos, ami nekem beválik... mindig leírom, de szerintem rajtam kívül senki nem tudja alkalmazni. Szóval... nem jött össze... nem voltatok egy fejlettségi szinten... vagy bármi miatt... (tökmindegy), de ma... február 5-e van... és 2011. és egy év múlva más nap lesz és két év múlva megint más... élj, tanult, fejlődj... és ki tudja... ugye ekkor kezd el működni a vonzás törvénye, ha valóban őt kell bevonzanod, de vajon valóban őt? . ;))

17. senna01 (válaszként erre: 16. - Veledjooo)
2011. febr. 5. 23:17
Én megtaláltam a pontot, a valakit is, 2x is de nemjött össze. Nos ilyenkor mi van?
16. veledjooo (válaszként erre: 15. - Senna01)
2011. febr. 5. 23:03
... vagy más mellett... vagy találsz valami olyan pontot az életedben, amiben kiteljesedhetsz... amiben előre tudsz lépni, távlatokat nyit előtted. :)
15. senna01 (válaszként erre: 12. - Ailen Zia)
2011. febr. 5. 23:01
Felejteni csakis más mellett lehet!
14. veledjooo (válaszként erre: 12. - Ailen Zia)
2011. febr. 5. 22:52
Mindenki ebben reménykedik. :))
13. dca4884e2f (válaszként erre: 12. - Ailen Zia)
2011. febr. 5. 22:51
Lehet ahhoz, hogy el tudd felejteni, pont az kéne, hogy megismerd. Lehet egészen más, mint akinek képzeled.
12. Ailen Zia (válaszként erre: 11. - Senna01)
2011. febr. 5. 22:44

Nem tudom sajnos pik-pak elfelejteni, de majd idővel...

Abban reménykedem, hogy olyanba szeretek egyszer bele, aki majd ugyan így érez irántam.

11. senna01 (válaszként erre: 10. - Ailen Zia)
2011. febr. 5. 22:12

Ha ő nem szeret miért kinzod magad?

Új vok itt. Szia. Válasz?

2011. febr. 5. 21:51

Féltem, de megint sikerült és lassan egy éve tart, de viszonzatlan a dolog, ennek ellenére nehezen akartam elfogadni, hogy fejre állhatok akkor sem lesz semmi, de így sem múlt még el, csak bele törődtem.


Pont ettől féltem, hogy megint hoppon maradok, így is lett, bár már megszoktam... :)


Sajnos nem ismerem túlzottan, de mégis... tudtán kívül segített nekem meglelnem a helyes utat, célt leltem és leszoktam a káros szenvedélyekről is. :) Tudtán kívül azért, mert 3 szónál többet nem igen beszéltem vele.


Úgy szeretem Őt, akkor is ha Ő engem nem.

2011. febr. 5. 21:48
A szerelem az szééééééép nagyon. Engedd meg magadnak, hogy boldog lehess. Nehogy megfoszd magad attól ami legszebb a világon.
2011. febr. 5. 21:47

"Csalódni kell, hogy boldogok lehessünk, gyűlölni tudni, hogy újból szeressünk.

Kell tudni zokogni meg sírni, valakit megunni, aztán visszahívni…

Csalódni százszor, csalódni ezerszer…

hogy boldogok lehessünk egyetlen egyszer!"

2011. febr. 5. 21:31

Miért kéne ellene küzdened?!

Amíg küzdesz, addig a jó dolgoktól fosztod meg magad, amiket élvezhetnél is addig, amíg tart. A csalódás lehetősége mindig benne van a pakliban, de ha mindenhez így állnánk hozzá, akkor sosem lenne részünk élményekben, érzésekben, boldogságban.

6. veledjooo (válaszként erre: 1. - Panka78)
2011. febr. 5. 21:26
Nem... nem félek a szerelemtől... és azt gondolom soha nem fogok félni tőle... tisztán vagyok képes szeretni, tehát ha ki kell másznom belőle, mert esetlegesen a másik nem úgy volt benn, akkor is tisztán jövök ki... és ez valahol jó, bármilyen fájdalmas is.
5. 0490ce3abb (válaszként erre: 2. - Panka78)
2011. febr. 5. 21:25
Velem is ugyanez volt. Mi emiatt szinte "elmentünk egymás mellett" a kapcsolatban. Mire én is bezsongtam és elhittem, hogy "igen, ez velem történik", addigra az ő zsongása picit már leeresztett... Ezért azt tudom tanácsolni, hogy add át magad az érzésnek. Tart ameddig tart, de legalább érezd jól magad addig is! :)
2011. febr. 5. 21:25

Te a csalódástól félsz, nem a szerelemtől.

Azért az nem ugyanaz!:D

3. 0490ce3abb (válaszként erre: 1. - Panka78)
2011. febr. 5. 21:23

Igen :)


Én inkább félek újra és újra megbízni valakiben. Ez egyre hosszabb időt vesz igénybe nálam.

2011. febr. 5. 21:22

Fél éve megismertem valakit, 3 hónapja együtt vagyunk. Most kezdem úgy érezni, hogy lassan, de biztosan teljesen beleszerelmesedek.

Viszont nagyon félek ettől az egésztől. Már attól is „végem” van, hogy elkezdett hiányozni. Az egészben az a furcsa, hogy tökéletes minden, éppen ezért nagyon félek ettől az egésztől, félek a csalódástól, hogy mi van akkor, ha „felébredek”.

Tudom, hogy így nem lehet hozzáállni, de igazából nem tudom mit tegyek. Hagyjam, hogy minden jót kihozzon belőlem (érzéseket, gondolatokat) vagy még küzdjek ezek ellen egy ideig..?!?!?

Valaki volt már hasonló „helyzetben”?

2011. febr. 5. 21:22
Félek a szerelemtől! Éreztél már Te is így?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook