Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felbosszant ez a minden fejben dől el baromság. fórum

Felbosszant ez a minden fejben dől el baromság. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
55. 55Judit (válaszként erre: 50. - Tumbo2)
2023. aug. 7. 10:38
Azt dőlhet el fejben és azok közül minden, amire lehet hatásod. Pl. gerinctornát csinálsz-e vagy gyógytornászhoz jársz, vagy hagyod ahogy van. Ez mind fejben dől el.
54. Amaunet (válaszként erre: 50. - Tumbo2)
2023. aug. 7. 09:19

Mit tettél azért, hogy rendbe jöjjön?


Nekem is volt évekig lumbális fájdalmam. Elmentem a legjobb szakorvosig. Azt nem mondom, hogy tökéletes, de azóta oda is figyelek, hogy mit és hogyan emelek és milyen a fekhelyem.

53. globus (válaszként erre: 50. - Tumbo2)
2023. aug. 7. 09:13

Szerintem ez kicsit olyan, mint a viccbeli könyörgő, aki istenhez könyörög, mert nyerni akar a lottón. Mire mondja neki isten: Legalább vegyél egy szelvényt.

A hit magában nem használ, de ha az sincs, nagy a baj.

Inkább úgy fogalmaznék, hogy valami és abban hinni.

52. tumbo2 (válaszként erre: 47. - Timycat)
2023. aug. 7. 09:09
mikor a térdemet műtötték,mondtam a főorvosnak,hogy érzem,hogy a gipsz alatt mozog a térdem.dehogy,csak a fejemben érzem.évről évre rosszabbodik.nem vagyok hülye.
51. tumbo2 (válaszként erre: 41. - Amaunet)
2023. aug. 7. 09:06
hát igen,majd kicseréltetem a gerincemet.
50. tumbo2 (válaszként erre: 47. - Timycat)
2023. aug. 7. 09:05
a fejben dől el,hogy a gerincem fél éve megrándult,azóta sem jött rendbe.hiába beszélek a fejemmel.
49. 55Judit (válaszként erre: 47. - Timycat)
2023. aug. 7. 08:18
Szerintem pontosan tudják mit csinálnak, de nekünk is tudni kell hogy a gyógyszergyártás elhivatottjai nem a betegeké.
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Timycat)
2023. aug. 6. 21:31

Az a baromi nagy gáz, hogy az orvosok ilyenek.

Vajon mit is várok el akkor az átlagembertől.🙄

47. timycat (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 6. 21:20

Na erről mesélhetnék... Én is csak azért vagyok még mindig carul mert nem hiszek benne eléggé hogy elmúlik... 🤦‍♀️ és backi ezt magasan kvalifikált orvosok bírták kiizadni miután rendre véget ér a tudományuk nálam.


Az egyik még olyat is bírt mondani, hogy akinek ilyen a temperamentuma az ne csodálkozzon hogy az immunrendszere nekiugrik mindennek amit ér 🤦‍♀️

Persze mikor visszakérdeztem, hogy ennek utánaolvasnék mégis melyik évfolyamon tananyag ez az orvosin akkor megint én voltam a paraszt. 🤷‍♀️


Mondjuk azt sem hitték el hogy bajom van, mert akinek ilyen a vére, eredményei és így néz ki (életem formájában voltam mikor kezdődött a nyavalya) annak nem lehet baja, biztos pszichoszomatikus. Aztán mikor jöttek a szemmel is látható tünetek (dagadások, máig nem ismert eredetű csomók) akkor bekussoltak.

De persze én vagyok a h.lye és a hibás... ami mondjuk annyiban igaz, hogy qrvára nem kellett volna hallgatnom rájuk, mikor azt hazudták tudják mit csinálnak. Persze utólag azért is le lettem sajnálva az orvosoktól hogy én tényleg elhittem hogy ők tudták mit csináltak? 😱

46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Csemár)
2023. aug. 6. 15:35

Nem, ez szerintem nem az. Változtatni kell a változtathatón és belenyugodni abba, amin nem lehet változtatni.

Sokszor kemény küzdelem ez önmagunkkal.

45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Amaunet)
2023. aug. 6. 15:33
🤣
44. 55Judit (válaszként erre: 35. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 6. 14:55
Enissa én nem akarlak bántani. Jó hogy leírtad a véleményed, én is csak ezt ettem. Nem bántjuk egymást.
43. csemár (válaszként erre: 41. - Amaunet)
2023. aug. 6. 12:59

Sajnálom, nekem mások a tapasztalataim erről.


(Kb. olyanformán, mások, hogy az én akaratom súrún-súrún kereszteződik mások akaratával, s nem mindig erősítik egymást ezek a különböző akaratok.

Robinsonnak, persze, könnyű volt...)

42. csemár (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 6. 12:56

Lassan azért kezdünk közelíteni ahhoz a mondáshoz, miszerint "ha nem lehet úgy, ahogy akarod, akkor akard úgy, ahogy lehet".


Vagy ez is "baromság" lenne? :-)

41. Amaunet (válaszként erre: 17. - Csemár)
2023. aug. 6. 12:52

A saját életünknek mindenhatói vagyunk. A korlátok, problémák azért vannak, hogy leküzdjük, megoldjuk.


Egy fogyatékkal élőnek is vannak lehetőségei. pl. Oscar Pistorius, Eşref Armağan


És igen, csak "akarni kell".

40. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 6. 12:18

"jön az áldozathibáztatás, hogy nem küzdött ellene elég erősen."


Az butaság, az áldozathibáztató részéről. Ha ilyennel akadsz össze, ne foglalkozz vele, ami lehúz mellőzd!

A legtöbb emberben benne van az élni akarás. Két testvérem volt, mindkettő rákban hunyt el, ezt a részét is ismerem.

39. csemár (válaszként erre: 27. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 6. 12:09
Légy szíves, olvasd el még egyszer figyelmesen a FI vallomását!
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 6. 12:06

Persze, meg a munkahelyi stressz stb.

De ezek mindig vannak, valaki mindig meghal, nem mindenki reagál ugyanúgy egy-egy intenzív stresszhatásra.

Ráadásul senki nem akar ilyenekről meghalni/megbetegedni, ám ha mégis bekövetkezik, jön az áldozathibáztatás, hogy nem küzdött ellene elég erősen.

37. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 6. 11:57

Teljesen egyetértek vele, hogy vannak a betegségek, amik ellen nem lehet tenni, ha lehetne a milliomosok nem halnának meg.


Viszont a betegségek kialakulásában a psziché nagyon is belejátszik.

Gyengül egy válás, egy haláleset, nagy adósság stb. után az immunrendszerünk.

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Tumbo2)
2023. aug. 6. 11:50
Igy van, de vannak gyógyíthatatlan betegségek, nem is kell addig eljutni, hogy más az elme szándéka, mint a test tűrőképessége.
35. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 32. - 55Judit)
2023. aug. 6. 11:41

Kedves Judit!

Tisztában vagyok vele, hogy van a szomatikus idegrendszer, ami az akaratlagos mozgásunk stb. része, és van a vegetatív (vagy más néven autonóm) idegrendszer – mely a perifériás idegrendszer része – szabályozza az önkéntelen, akaratlagosan nem befolyásolható, zsigeri (belső szervi) működéseket: a vérkeringést, a tápcsatorna működését és a légzőszerveket.

De nem biológiát akartam leírni itt, hanem a saját véleményem, ahogy leírta itt más is.

Más másképpen látja, én meg, ahogy leírtam.

De volt ez régebben nekem is úgy, hogy hülyeség, de az élet mást hozott, változott a véleményem a saját tapasztalataim és sokat olvastam is róla.

Nem is akartam senkire ráerőltetni, sosem vagyok erőszakos, hogy de azt másnak is el kell fogadni.

Vitázni Plava. szeret velem, kimondottan keresi a helyzetet, hol ellenkezhetne. De, ha neki ez jó, ám legyen, engem pont ő nem fog megingatni semmiben.

34. plavalaguna (válaszként erre: 31. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 6. 11:39

eegyszeeerúeen tényekneek tlalsz marhasgokat.


nem cáfollak mindenben, amikor nem tévhiteket írsz mint bvalóság, sokszor még szivecskézem is hszeid.


de most ez itt hülyeség.


ennyi.

33. tumbo2 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 6. 11:36
meg az,hogy meggyógyul.próbálja a fejében eldönteni,mikor már a teste föladta.
32. 55Judit (válaszként erre: 31. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 6. 11:18
Vannak akaratunktól függő, és attól független agyi tevékenységek. Ezeket nem kell keverni, és vitázni sem érdemes rajta.🙂
31. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 24. - Plavalaguna)
2023. aug. 6. 11:12

"mondjuk ebben pl a szrtő társ, az már kutatott,, és kémiai anyagok miatt van... egyáltalán nem fejben dől el"

A kémiai anyagokat nem az dobja tovább?


'a sportolók légzése is sima fizikai folyamat, tanulható, hogy mnnyire tudja vki, az pedig fizikai adottság"


A légzését, nem az agyával irányítja tudatosan..nem a spontán légzésre gondolok , prof. asszony, igaz azt is, de az más.

"matikának baromira nem lesz nagyobb sikere a pasiknál, csak leszarja a sikertelenségeit"


Neked nem jött be, másnak bejöhet.

"a mengele kisérlt, ha igaz, egyszerűen sajnos a pánikba bele lehet halni, de eez szintén fizikai , és kmiai folyamat'


És ezt nem az agy generálja?

Mindegy, én akármit írok, te állandóan jössz a saját hülyeségeddel.

Apropó, hol van a hiteles statisztikád, hogy ahol a HPV-el oltottak, ott teljesen megszűnt a méhnyakrák?

Napok óta várom.

2023. aug. 6. 11:12

Fejben az dől el, hogy hogyan állok hozzá egy problémához, szituációhoz vagy betegséghez.

De amikor azt fejtegeti valaki, hogy XY azért beteg, mert minden fejben dől el, akkor legszivesebben rányitnám Pandora szelencéjét, hogy döntögessen kedvére.

29. 55Judit (válaszként erre: 28. - 55Judit)
2023. aug. 6. 11:11
Ennek kapcsán a híres magyar Dr. Domján László miért is nem tud kigyógyulni a Parkinson kórból? Talán a betegség megerősítésén dolgozik állandóan? Vagy az ország agykontrollosai azért programoznak évek óta elszántan teljese hittel neki hogy maradjon beteg? Nem. Ellenkezőleg. Mindenki azt szeretné hogy meggyógyuljon. Az össznépi akaratnál miért nem érvényesül a gondolat ereje? Megmondom én. Mert nincs ilyen.
28. 55Judit (válaszként erre: 24. - Plavalaguna)
2023. aug. 6. 11:06

Ebben egyetértek.

Azért terjedhetett el a köztudatban az hogy a gondolatnak teremtő ereje van, mert valami amire sokat gondolsz, egyszer csak megvalósul. De miért is gondolsz rá sokat? Mert tudod hogy be fog következni, ezért vagy nagyon örülsz, vagy rettegsz. Mind két esetben sokat fogsz rá gondolni, de ettől függetlenül következik be, mert már sejthető, tudható volt a történés előre.

27. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 21. - Csemár)
2023. aug. 6. 11:06

Nem tudhatom, hogy a FI. mire gondol konkrétan.

Nyilván egy 4-es besorolású, csupa áttétes rákkal nem biztos, hogy eredményes is lesz ez, nagy %-ban nem, de történtek már csodák.

De amennyiben a FI nem hisz benne, nem is fog működni semmilyen téren nála az is biztos, mert ahhoz kell az egyén is.

26. tumbo2
2023. aug. 6. 11:04
fejben dől el.legfeljebb az akaraterő.aztán vagy van,vagy nincs.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook