Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Minden fejben dől el fórum

Minden fejben dől el (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Minden fejben dől el

1 2
57. Cucicsillag (válaszként erre: 55. - Nevice)
2011. júl. 28. 11:13

Olyan ügyes vagyok, nem mentettem és elrepült az egész.Szóval én 176/69 vagyok, ha ezt már írtam, akkor bocsi az ismétlésért. Mondjuk még mindig stagnálok:(

Aug.01-től van egy fórum, ahol akkor van az indulás:o) Majd bekeményítünk!

56. Nevice (válaszként erre: 53. - Cucicsillag)
2011. júl. 28. 00:04

kedves vagy hogy ajánlod ezt... csak nálam az a gond hogy nincsenek kifejlődve a porcok a hajlatokban, szóval olyan mintha már porckopásom lenne... :( ez azért van mert általános iskolában fél év alatt nőttem hirtelen kb 25 centit, és ezt a növekedést nem bírták a porcok, de ez akkor derült ki hogy gond van, mikor rendszeresen kezdtem el sportolni középsuliban, addig a heti 1 tesivel semmi gondom nem volt.

csak akkor meg a 2 év alatt az a sok sport meg csak rontott a helyzeten sajnos, már próbálkoztam mindennel, porcerősítő gyógyszerekkel több félével amit a doki ajánlott, meg volt már hogy injekciót kaptam a térdeimbe, 1 hónapig hatott csak az is... úgy hogy inkább csak simán kímélem őket ahogy csak tudom... nincs más választásom.

én ezért nem nagyon hiszek az ilyen csoda kütyükben :)

55. Nevice (válaszként erre: 54. - Cucicsillag)
2011. júl. 27. 23:52

hát most pontosan 73,5 vagyok

jó ez végül is majdnem normális a 174 centihez képest, de azért sokkal jobb volt a közérzetem meg több volt az önbizalmam mikor még csak 67 voltam, olyan másnak és elégedettnek éreztem magam :) és szeretném ezt visszakapni :)

54. Cucicsillag (válaszként erre: 52. - Nevice)
2011. júl. 27. 22:53

most mennyi is vagy?


utána néztem step lépcső /pad egy kutya , u.az a funkció. A lényeg, hogy kinyúvadj:o) a végére...

53. Cucicsillag (válaszként erre: 52. - Nevice)
2011. júl. 27. 22:49

próbáld ki te is a dr.levin térdpántot, kérdezgettem a fórumon, sokan dícsérték, úgyhogy megrendeltem :o)

hááátha!

52. Nevice (válaszként erre: 48. - Vigike)
2011. júl. 27. 22:36

köszike a választ!

én sztep lépcsőként még nem hallottam.. csak sztep padként :)


régen én is rengeteget sportoltam ezzel.. meg középsuliban... 1 foci edzés, 2 kézi edzés, 2 aerobic amiben ilyen sztep pad is volt.. meg hobbi szinten kosár délután néha... jah meg floorball 1szer 3 órás... ezeket minden héten... hát két év alatt ráment a térdem, mert mint kiderült egyéb problémák miatt nem bírja úgy a terhelést mint kéne... így abba kellett hagynom mindent :(

nagyon rossz volt... de akkor bezzeg nem is volt súly problémám.. voltam vagy 62 kiló...

én sajnos mióta ezeket abbahagytam azóta gyarapodtam így meg... :/


úgy irigyellek titeket hogy akármit csinálhattok :(

51. Cucicsillag (válaszként erre: 43. - Tavasz51)
2011. júl. 27. 20:53
Mijaza 69/ 40... ezt nem tudtammegfejteni...
50. Cucicsillag (válaszként erre: 47. - Nevice)
2011. júl. 27. 19:46

Olyan,amit Réka használ a 2009-es comizomformálós tornájában:o)

Fel kell rá lépkedni, de jó soxor. Szálkásít,mint állat!

Azt ajánlják, hogy edzés előtt be kő kenni vmilyen keringés fokozó krémmel az adott testrészt, paprikakrém, stb. és sokkla hatékonyabb. De azt még nem próbáltam.

49. Cucicsillag (válaszként erre: 46. - Vigike)
2011. júl. 27. 19:43
most akciósan volt 6 rugó, asszem... amúgy tizenezer, így megéri.
48. vigike (válaszként erre: 47. - Nevice)
2011. júl. 27. 17:27
A step lépcső vagy step-pad az az amit step-aerobicon szoktak használni. Én egyszer voltam régebben egy ilyen órán, nagyon megtetszett csak utána olyan izomlázam volt, hogy alig tudtam hazamenni. De itthonra szeretnék én is egyet és fokozatosan csinálni rajta a gyakorlatokat. Nem rögtön egy órát :D
47. Nevice (válaszként erre: 45. - Cucicsillag)
2011. júl. 27. 16:00

sztep lépcső? :D

ez most a stepper (lépcsőző) vagy a dobogó szerűség amit aerobikon szoktak használni? :D

huu szauna nacim nekem is van.. jó hogy mondod megkeresem :)

meg van stepperem is... csak a nagyon bántja a térdem :/ így max én azon csak olyan 50et tudok megcsinálni... hát több mint a semmi :)

46. vigike (válaszként erre: 45. - Cucicsillag)
2011. júl. 27. 11:08
Hú de klassz! Én is szeretnék majd egy step lépcsőt! Nem tudok mennyibe kerül kb?
2011. júl. 27. 11:00
Tnap szereztem be (ill.kaptam:o)- step lépcsőt és szauna nacit is, na majd most. Szombattól elkedtem a tornát, fájdigált is mindenem, de belejövök ám! Szép napot mindenkinek!
44. Nevice (válaszként erre: 43. - Tavasz51)
2011. júl. 27. 10:53

Gratulálok!

Csak így tovább ;)

Az eredményért megéri szenvedni ;)

2011. júl. 26. 22:26
Örömmel tudatom, hogy lefelé billent a mérleg nyelve, 69,40 ez már erőt ad a továbbiakhoz. szép estét mindenkinek!
42. Cucicsillag (válaszként erre: 41. - Nevice)
2011. júl. 23. 12:20

Az tök jó, gratula :o)

Jövő héttől én is nekiállok!

41. Nevice
2011. júl. 22. 10:27

Nah jóóóó, rászántam magam hogy méreckedjek...

múlt hét hétfőn méreckedtem meg, és ma megint...

hát súlynál 1,5 kg-al kevesebbet mutat :)

és derékban meg 2,5 centit fogytam... :)

sajnos a többi helyen még maradt ugyanaz az eredmény, de majd idővel ott is sikerül :)


Kitartás mindenkinek ;)

40. Nevice (válaszként erre: 39. - Cucicsillag)
2011. júl. 22. 10:01

Szia hát egyenlőre még nem mertem megmérni, nehogy elmenjen a kedvem... de jövőhéten már rászánom magam hogy megmérjem... hátha lesz valami pozitív is :)

igen nagyon nehéz megtanulni a másik oldalra, nekem is nehezen ment... de most már csak néha esik le :)

igen a fa is jó... pont az a lényeg hogy legyen súlya :)

sok sikert hozzá :) menni fog ;)

39. Cucicsillag (válaszként erre: 37. - Nevice)
2011. júl. 22. 08:12

Nekem sehogysem akar menni jobbra...azé' próbálkozom. Az enyém fából van -nem színes, cserébe dög nehéz:o)

És kb.hány cm ment így le eddig?

38. Enya78 (válaszként erre: 36. - Nevice)
2011. júl. 21. 12:37
Ha megeszel fél zacsi chips-et, vagy két gombóc fagyit, nem lesz semmi gond. A szervezet meg csak örül a finom falatoknak és vidáman emészti meg. Főleg ha mondjuk akkor eszed, amikor éhségérzeted is van. És mondjuk délután, de úgy h utánna még csinálsz valami fizikai munkát, vagy hullahoppozol egy jót... Akkor már nem is felesleges kalóriaként megy be. :)
37. Nevice (válaszként erre: 35. - Cucicsillag)
2011. júl. 21. 09:49

szia.. hát eleinte csak balra tudtam... de aztán nagy nehezen megtanultam jobbra is, de még van mit csiszolni rajta :)

én úgy szoktam hogy bekapcsolom a zenét és 1 teljes (4-5 perces) zeneszámot az egyik irányba aztán egy másikat a másik irányba... és ezt így minimum egyszer végig csinálom... ha később még van időm akkor megint egyszer... szóval minimum egyszer hulahoppozom / nap, de van hogy 3szor is előveszem mert kedvet kapok hozzá.


Nekem még az a nagyon régi kemény műanyag van itthon... csak színes szigetelő szalaggal kidekoráltam :D azért mégis hogy szép jobb kedvvel csinálja az ember :)

36. Nevice (válaszként erre: 34. - Enya78)
2011. júl. 21. 09:46
Végül is van benne igazság... mondjuk nekem nem kell a normális étkezésnél a mértékre figyelni mert annyit ettem tegnap is mint a 3 éves keresztlányom de jól is laktam vele :D csak az a baj hogy nem bírok megállni a rágcsálást :/ tegnap is raktam a fagyasztóba házi jégkrémet :D
35. Cucicsillag (válaszként erre: 33. - Nevice)
2011. júl. 21. 08:49

mennyit hullahoppozol/nap?

és mind2 irányba tudod?

34. Enya78 (válaszként erre: 32. - Nevice)
2011. júl. 20. 19:56

Én azt mondom, ha valaki nagyon megkíván egy kis chips-et és megeszi, nem lesz tőle nagy baj! Márcsak ha a chips súlyát nézzük is...

Legalábbis én így gondolom! A legnagyobb titok a mértékletesség és az, hogy amit a szervezet nagyon megkíván, megadjuk neki... :)

33. Nevice
2011. júl. 20. 15:13

jah és még annyi.. hogy te mivel szoktátok csillapítani ha rátok jön a rágcsálhatnék??


és még egy pozitív dolog... mindenkinek ajánlom a hulahoppot... én úgy lassan 3 hete csinálom... és nagyon tetszik.. és olyan mintha a derekamnál meg a csípőmnél feszesebb lenne a bőröm :) annyira jó érzés... még mérni nem mertem, de majd idővel azt is ;)

szóval hajrá hulahoppra fel :D

32. Nevice
2011. júl. 20. 15:10

Sziasztok... örülök hogy egyre többen írunk ide.. :)

így sokkal jobb a hangulat meg a kitartás :)

húúú ma majdnem kísértésbe estem mikor a boltban megláttam a chipszeket :D de leküzdöttem és vettem helyette szárított banán chipszet :D húú hát árban majdnem ugyan annyi volt... de kb a 4. falat banán darab után elment a kedvem a rágcsálástól... aztán van vagy 50 db benne :D azt hiszem a rágcsálás ellen egy darabig kitart majd :D

31. vigike (válaszként erre: 30. - Nevice)
2011. júl. 19. 12:44

Szia!

Én is nemrég kezdtem az életmódváltást. Mindent eszek, csak nem mindegy mikor mit és mivel :)

A fehér lisztes pékárukat lecseréltem teljes kiörlésűre amiket csak reggelire eszem, utána a nap többi részébe nem. Esetleg ha sütök valamit, akkor is csak délután 3-ig. Nem kell koplalni, nincs értelme. Sajnos sok embernek ezért megy el a kedve az egésztől.

30. Nevice
2011. júl. 19. 11:29

Sziasztok, gondoltam én is írok ide :)

A cikk nagyon jó, erőt adott nekem... én már 1 hete kezdtem el ezt a tornát még sok változást nem láttam... de ez a cikk után még jobban kitartok :)

olyan jó olvasni hogy mentek futni meg taposó meg ezek... :( nekem nehéz tornával leadni... mert pont csípő meg popó tájékon vagyok picit gömbölyűbb mint kéne és nekem nem jók az ízületeim és így nem futhatok meg taposó sem meg ilyenek :( de próbálok mást... pl hulahopp ;)

Amúgy én 174 centi vagyok és 75 kg... de leszek még egyszer 67 is ;)

Kitartást mindenkinek! Én a mai tornán már túl vagyok ;)

2011. júl. 15. 10:58
Nekem még nem sikerült leadnom szinte semmit, vagyis még nem mérhető, de kitartok
28. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Iustitia20)
2011. júl. 14. 13:49

Én is csatlakozom a gratulálókhoz:o)

Mennyit hullahoppoztál/zol napi szinten?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook