Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Feláldoztátok vagy feláldoznátok a céljaitokat valaki miatt? fórum

Feláldoztátok vagy feláldoznátok a céljaitokat valaki miatt? (beszélgetős fórum)


1 2
2018. jan. 15. 15:00

Tudod Kedves, lehet, sőt kell is, beszélni a dolgokról. És igen, meg kell nézni mindennek a pozitív, negatív oldalát is. Legyen az akár szakmai továbblépés, akár párválasztás, vagy bármi más.

De dönteni, és megcselekedni, ami éppen akkor a legjobbnak látszik, azt mindenkinek magának kell.

Ha csak állandóan beszélünk bármiről, de nem kapjuk össze magunkat, és nem kezdünk el cselekedni, elmennek a lehetőségek, elmegy mellettünk az élet, ahogy mondod, nem vagy már tini te sem.

Senki nem fog helyetted tanfolyamra menni, senki nem fog helyetted más életet élni, senki nem fogja a te életed nehézségeit helyetted megoldani. Vagy nekilátsz, neki gyűrkőzöl és csinálod, vagy még évek múlva is csak a különböző fórumokat írod ki, és sorolod a panaszaidat.

25. Mezei Virág (válaszként erre: 23. - Evawitch)
2018. jan. 15. 14:58

:)

Egy masszőr nem lehet bunkó!

Tessék kedvesnek, udvariasnak lenni! ;)

24. Mezei Virág (válaszként erre: 22. - Evawitch)
2018. jan. 15. 14:57

Akkor nézzél szét!Menj oda, ahol meg tudsz élni.

Legalább nem függsz senkitől. Majd találsz valami rendes pasit is ott!

23. Evawitch (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2018. jan. 15. 14:55
Én sem vagyok tökéletes,sokszor bunkó vagyok vele.
22. Evawitch (válaszként erre: 20. - Mezei Virág)
2018. jan. 15. 14:53
Nincs hely, de keresni kell,ha végeztem a sulival. Már nézegettem, van igény masszazsra, csak nem helyben.
21. Evawitch (válaszként erre: 18. - Mezei Virág)
2018. jan. 15. 14:51

Ott csak 5 év után lehet vállalkozni. Egyelőre alkalmazott lennék.

Ez is probléma amúgy 😀 Tegnap ezt is emlegette,hogy a környéken nincs erre igény,neki meg jó ott ,ahol van az albérletünk,jó munkája van.

20. Mezei Virág (válaszként erre: 17. - Evawitch)
2018. jan. 15. 14:51

Ja, rosszul olvastam, látom, tanulod.

Van hely, ahol dolgozhatsz is vele?

19. andi6020 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2018. jan. 15. 14:50

Sok mindent feláldoznék sok mindenki miatt.

A te pasid miatt viszont egy hamburgerről sem mondanék le.

A helyedben sem.


Évek óta emiatt a farok miatt szűkölsz. Elcseszed az egész fiatalságodat. Meddig húzod még?

18. Mezei Virág (válaszként erre: 17. - Evawitch)
2018. jan. 15. 14:48

Valamelyiket már kitanultad?

(én is tanultam, és régebben használtam is)

Ha egyet tudsz, már akár dolgozhatsz is vele, ha találsz egy jó helyet.

Alkalmaznak, vagy ott is vállalkozni kell?

17. Evawitch (válaszként erre: 15. - Mezei Virág)
2018. jan. 15. 14:45

Fejlődési rendellenesség...

Akartam edző lenni, de telített a dolog... AMit csinálok 1 éve, mert közben kint dolgoztam, az a masszázs. Azt szeretném is csinálni. 1 hónap és végzek. Ha kimegyek, onnan talán az ennél rövidebb tanfolyamot is elkezdem ebben a kategóriában, a wellness masszázs részt. Ezekkel akár hotelben el lehetne helyezkedni kint. Ha egyszer hazajovok, itthon is tudnám csinálni. Oké, hogy ez se egyszerű, főleg az erősebb , gyuro masszázs része, de egy hotelben nem mindenki ezt fogja kérni vagy szalonban. Ezért szeretnék egyre több fajtát megtanulni, hogy minél több féléhez ertsek.

16. Mezei Virág (válaszként erre: 14. - Evawitch)
2018. jan. 15. 14:40
:) Na ugye?!
15. Mezei Virág (válaszként erre: 12. - Evawitch)
2018. jan. 15. 14:39

Na, de edző is akartál már lenni...

A nyakadat, gerincedet, egy jó gerincdoktor/csontkovács esetleg helyre tudja tenni, nem fejlődési rendellenesség a gondod.

Mit szeretnél csinálni? Tanulnod kéne hozzá?

2018. jan. 15. 14:36
Tetszik a nevetek amúgy témától eltérve 😊
13. 12d083b51b (válaszként erre: 12. - Evawitch)
2018. jan. 15. 14:35

No látod, már meg is válaszoltad magadnak. Végezd el a tanfolyamot, hogy ne kelljen szalaggépes munkát, és egyéb, egészségedre ártalmas munkakört felvállalnod.

Férfit pedig majd találsz minden ujjadra kettőt is, ha a mostani éppen nem várna meg.

2018. jan. 15. 14:31
Nem 20 éves vagyok, hogy raerek akármire is. Tapasztaltam eleget és nem szeretnék beletörődni abba, hogy a sorsom az, hogy idő előtt lerokkanjak, mert vannak egészségügyi problémák, ami miatt egyes munkát nem végezhetek, vagyis csinalhatom, de következménye volt/van. Járok edzeni , azzal nincs probléma , de gyári egy helyben ülő vagy álló munkát nem végezhetek, mert nyaki csigolya gond miatt már estére olyan , mintha nyomna valami valami ideget és nem fulladok, de hasonló. A mozgasomban is korlátozott vagyok kicsit, így nem megy a túlzott sietes Ha nehezet emelek egész nap, akkor a karom zsibbad minden éjjel. Nem tudok beletörődni, hogy ez lenne a sorsom, hogy ezzel kell együtt élnem , hogy a csontjaim nem megfelelően fejlődtek ki és ezáltal a szakképzettség nélküli munkák többségét szenvedve kell elvegeznem , hogy legyen mit enni és majd orvosra koltsek.
2018. jan. 15. 14:17

Nincs az a férfi a világon, aki miatt én a jövőm érdekében lemondanék a továbbtanulásról, az önállóságomról. Nem létezik, hogy úgy alakítsam bárkivel is az életemet, hogy attól kezdve rá lennék utalva, anyagilag és bármi téren tőle függenék.

Amelyik férfi igazán szeret, azt nem kell félteni! Amelyiket pedig félteni kell, akár azért, mert nem vár meg, akár azért mert könnyen fordul a szerelme, az nem ér annyit, hogy bármiről is lemondjak érte, miatta az életben.

10. Mezei Virág (válaszként erre: 8. - Evawitch)
2018. jan. 15. 14:09
Már régen keresned kellett volna másik párt...
9. Mezei Virág (válaszként erre: 6. - 12d083b51b)
2018. jan. 15. 14:08
:)
8. Evawitch (válaszként erre: 4. - 12d083b51b)
2018. jan. 15. 14:08

Nem aggodok semmin, csak unom hallgatni.

Maximum 1 hónap az egész és végzek. Ő december végén ment ki vissza. Jogosítvány számomra fontos , mert kint nem jó a közlekedés, és ő is gyalogol napi 4x 35 percet (osztott műszak), ami nem azért nem tetszik , mert lusta vagyok, hanem mert az elsétált 2 óra helyett inkább otthon edzenék vagy jó időben kimennék a tóhoz vagy bármi.

7. Mezei Virág (válaszként erre: 4. - 12d083b51b)
2018. jan. 15. 14:07

:)

Téves a címzés!

Már sok dolgot olvastam a nyűgeiről.

2018. jan. 15. 14:06
Bocsi! Nem Mezei Virágnak, hanem Evawitch-nek írtam! :))
5. Mezei Virág (válaszként erre: 3. - Evawitch)
2018. jan. 15. 14:05

:(

Hülyeség!

Sok mindent lehet alakítani, tőled függ!

Fejezd be a tanfolyamot, és gondold át, mit hogyan és hol szeretnéd. Az biztos, itthon sokkal kevesebb a boldogulási lehetőség! Keress ismerősöket, vagy ismerkedj. Rengeteg fórum van, ahol kaphatsz segítséget, csak ne telepedj rájuk, mert azt nem szeretik. A Határátkelő blogot szoktad olvasni? [link]

4. 12d083b51b (válaszként erre: 2. - Mezei Virág)
2018. jan. 15. 14:04

Ha a tanfolyamtól függ, hogy odakint milyen munkát tudnál vállalni, akkor jó lenne tudni azt, hogy mennyi idő, mire elvégzed. Számításba venni, hogy közben hét végén tudtok-e találkozni, akár ő jön haza, akár te utazol ki.

Ez így, hogy te most azon gondolkodol, hogy lemondasz a tanulásról, a jobb állásról, jobb keresetről, a terveidről, csak azért hogy vele lehess. Ez valóban nagy áldozat lenne, és kérdés, hogy szabad-e, van-e ez a kapcsolat olyan erős, hogy érte megéri eldobni mindent.


Mert ha van annyira erős, akkor azt is kibírja, hogy te itthon elvégzed a tanfolyamot, megszerzed a jogsit, egyebek, és rögtön nem kell áldozatot hoznod.


Érted? Ha ő ugyanúgy szeret, hogy várna rád, míg itthon elvégzed a tanfolyamot, és azok után boldogan éltek odakint, és nem állít válaszút elé.

De ha attól kell félned, hogy találna helyetted mást, akkor nem szeret annyira, hogy érdemes legyen áldozatot hozni érte.

2018. jan. 15. 14:00

Egész élet szenvedés.

A tanfolyamot itt be szeretném fejezni és kint dolgozni azon a területen.

2. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2018. jan. 15. 13:55

Már régóta csak nyűglődsz...

El kéne döntened végre, hogy mit szeretnél, és az szerint alakítsd az életedet. Kint, vagy itthon, ahol neked jobb!

Tűzzél ki 1 célt, amit el akarsz érni. Tegyél meg érte minden tőled telhetőt.

2018. jan. 15. 13:49

Állítólag az a normális , hogy ha valakik együtt éltek, akkor legyen is mellette mindig.

Külföldi munka véget ért, de kint van közös albérlet. Egyedül vagyok most itthon, hogy befejezzem a tanfolyamot és a jogosítványt. Állandóan az a probléma , hogy kint lenne a helyem, meg ott keresünk nekem is másik munkát. 3 éve egy helyen dolgoztam, kisebb-nagyobb megszakításokkal. Ő talált olyan helyet, ahol szeret lenni. Én nehezebben találnék így ,mert se autó se lehetőség ott abban a városban. Nem szeretnék örökké úgy dolgozni, hogy utálom, amit csinálok. Muszáj lenne lemondani a tanulásról is , és elmenni szobalánynak kint? Ezt például nem bírnám csinálni, pedig nem vagyok kényes, de nem nekem való. Nem minden a pénz szerintem.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook