Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mik a céljaitok, életcélotok az életben? fórum

Mik a céljaitok, életcélotok az életben? (beszélgetős fórum)


17. King86
2022. márc. 31. 20:43
Semmi extra nagy dolog. Csak ami eddig. Élvezni az életemet úgy ahogy van, boldogan:) Nekem ott a családom: a férjem, a kiskutyám, a munkám amit szeretek, a hobbijaim. Így tökéletes minden.
16. 29c1a17bf6 (válaszként erre: 15. - 814bd549b5)
2022. márc. 31. 19:57
Igazad van , a minoség a fontos. És a barat akkor is segit mikor bajban vagy. De van amit csak magunk tudunk megoldani. Valoban azoknak konnyebb az élet, kik sok segitséget kapnak masoktol.
15. 814bd549b5 (válaszként erre: 14. - 29c1a17bf6)
2022. márc. 28. 14:22

Ok majd akkor irok itt,de meg van az okom amiért kerülöm a forúmokon való irásokat.

Most mennem kell szépitkezni de estére ha haza értem irok itt.

Tudom,hogy ezzel nem rám céloztál.

Vannak barátaim igaz csak 2-3 de nekem nem a mennyiség a fontos a barátokban hanem a minőség.

De ha nem tudom megoldani a problémáimat ők szivesen segitenek nekem önzetlenül mert ők a barátaim és hálás vagyok nekik mindenért.

Estére folytatjuk.

Legyen szép napod.🌼🌻😀

14. 29c1a17bf6 (válaszként erre: 13. - 814bd549b5)
2022. márc. 28. 13:49
Ahol szeretnéd. De nyugodtan irhatsz itt is, mert mindenkinek joga van vÉleményformalasra. Igazad van, mert , ha tanacsra szorulunk, jol jon egy barat mindig. Az sem jo, ha valaki helyett mindig megoldunk mindent, mert ugy onallotlan lesz. Nem rad célzok ezzel, ez a Forum temaja.
13. 814bd549b5 (válaszként erre: 12. - 29c1a17bf6)
2022. márc. 28. 13:35

A véleményem erröl inkább msjd leirom a klubban ha nem gond.

De van amit sikerül problémát megoldanom azt megoldom magam,de van mikor tanácsra segitségre van szükségem attol függ milyen jellegü a probléma amit meg kell oldanom.🙂🙂

12. 29c1a17bf6 (válaszként erre: 11. - 814bd549b5)
2022. márc. 28. 13:29
Neked errol mi a véleményed ? Te is akkor onalloan szoktad megoldani a problémakat ?
11. 814bd549b5 (válaszként erre: 5. - 29c1a17bf6)
2022. márc. 26. 22:35
👍👍
2021. nov. 13. 07:57
Minden eletszakaszban mások a célok. Az én életemet — a saját érdekeimet szolgáló celokon kívül — mindig is atjarta, h tisztességes, boldog, életrevalo felnőtteket neveljek/unk a gyerekeinkbol. Ez a legfőbb. Emellett célom volt állást találni, lefogyni, diplomát szerezni, tulelni... Ezeket megleptem így közel a 40hez, szóval most biztos lesz vmi más lassan, ami új kihívás lesz számomra :)
9. Csillagszem38 (válaszként erre: 2. - Scherlock)
2021. nov. 13. 07:51
🤣🤣🤣🤣
8. Bless the child (válaszként erre: 2. - Scherlock)
2021. nov. 13. 07:38
Nekem is ugyanez kb, középen 3 betű kivételével
2021. nov. 13. 07:32

Fiatal korban a célok még nagyratörők. Úgy indultam el a nagybetűs életbe, hogy: Ide nekem az oroszlánt is!

Az oroszlán nem jött, csak a mókuskerék.

6. andilaci (válaszként erre: 5. - 29c1a17bf6)
2021. nov. 13. 03:59
🙃👍
2021. nov. 13. 00:30

Szia. Jo a kerdesed.

Ezek spontan jonnek. Eszedbe jut igy spontan modon, mint a villam, hogy belecsap valamibe. Nalam igy mukodik, meglehet masoknal nem.

Ne azt vard, hogy ezeket a celokat mas oldja meg, magunknak kell megcsinalni. Elvettem egy papirt es leirtam mit kell megcsinalni.

Mindegyiket meg kellett csinalni, amit leirtam es nem volt kivetel. 5 fontos dolog, amitol sikeres lesz a sajat es szeretteid elete. Es ha kuzdunk, akkor sikerulnek ezek a nehez feladatok. Es mindig kell mondani magadnak, Rajtam ez nem fog ki, ez egy piti dolog, ami gyenge es nekem le kell tudni gyozni.

4. gigi> (válaszként erre: 2. - Scherlock)
2021. nov. 11. 22:44
😂😂😂👍
2021. nov. 11. 18:06
Huhhh ez egy tartalmas beszélgetés volt. Azt hiszem, ezzel ki is fulladt ez a topik. 🤣🤣🤣😂😆😃
2021. nov. 11. 16:19

IUbiusebliuerbeiuhlndfgvbhldigvhlnvghgu


A többi természetesen csak Rám tartozik. :)

2021. nov. 11. 16:00

Szerintem a legtöbb embernek vannak kicsi, vagy nagy tervei, céljai. Mindenkinek más a prioritás, van akinek a család, más a hobbijainak él, van aki a karrier ranglétra csúcsára akar törni.


Megint más embereken, szegényeken, betegeken akar segíteni és ennek éli az életét, pl orvosok, ápolók, szociális munkás. Van, aki meg át akarja venni a világuralmat és gonosz célokra használni a hatalmát. 🙂🙂😉. Mások vagyunk.


Én szeretnék 1-2 igaz barátot, a kevesebb néha több, minél több a barát, vagy haver, annál nagyobb az esélye, hogy csalódsz valamelyikben, nagy lesz a szórás. 1-2 igaz barát többet ér a világ aranybányáinak összes aranyánál szerintem.


Párkapcsolat szerintem jelenleg nekem nem opció, nem vagyok érett hozzá, sem alkalmas, gyereket vállalni meg túl nagy felelősség lenne nekem. Nem akarok milliókat keresni, legyen mit ennem, innom. Saját lakáshoz sem ragaszkodom, anyagilag nem reális, marad az albérlet.


Ezek mellett szeretnék hasznos tagja lenni a társadalomnak, gondolkoztam önkéntes munkán is, hogy segítsek szükséget szenvedő embereknek, betegeknek, vagy állatoknak.


Nektek mik a terveitek, céljaitok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook