Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fekszem az ágyon, száradok, várom a masszőrt.Simán... fórum

Fekszem az ágyon, száradok, várom a masszőrt.Simán... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. máj. 24. 14:30

Imádom amikor masszíroznak! 😍

Szóval ezt én is élném!

2023. máj. 24. 14:03

Ha lenne egészség, jó lenne, de van pár autoimmun nyavalyám, biztos amiatt is fáradok el.

Tényleg nem luxus, így legalább nem fájok folyamatosan.

2023. máj. 24. 13:40
Biztos, hogy nem égtél ki. Csak elfáradtál. Amíg aktívan dolgoztam (az utolsó néhány évben) sem időm, sem energiám nem volt minőségi, élhető magánéletet élni. Közel két éve vagyok nyugdíjas és életem legjobb időszakát élem. (végre) Ja és a masszázs nagyon jó dolog, feltölt energiával, méregteleníti a szervezetet. Nem egy úri hobbi, hanem segít az egészségmegőrzésben.
6. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 24. 12:43

Hozzám heti egyszer jön egy dögös Milf, ca. 70 perc alkalmanként.

Mert ennyit megérdemlek..

5. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 24. 09:53
Hamar eljön, meglátod.
4. Ágio8405 (válaszként erre: 2. - Myra)
2023. máj. 24. 09:50
Hű én nagyon. Hetente többször eszembe jut, hogyha nagyon gazdag ember lennék napi 2-3 órát simán masszíroztatnék. Naponta változna milyen típusú masszázs és melyik testrészen. Sok sok kozmetikai kezelés stb.
2023. máj. 24. 08:42

Én nyugdíjas szeretnék lenni, azt csinálni, amit akarok, nem amit, és amikor mondanak.

Lehet, hogy kiégtem, de inkább csak elfáradtam, a munka mellett már nem jut erőm és elég időm élni.

2. Myra
2023. máj. 24. 08:38
Érdekes, engem nem vonz az ilyen élet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook