Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fejlesztő feladatokat keresek 5-8. osztályba (mat, magy) tud valaki segíteni? fórum

Fejlesztő feladatokat keresek 5-8. osztályba (mat, magy) tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


8. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Megryan)
2012. jan. 10. 19:17
A ma délutáni hsz-em nem tudom, miért, törölték :( Ha még aktuális a kérésed, én tudok segíteni.
2010. aug. 28. 14:44

Minden sok időt igényel, ami az órákra kell:)

Én most épp ellenőrző tartót csinálok:D

Korrepetálásra amúgy én mindig sima feladatlapot csinálok.

6. megryan (válaszként erre: 5. - Sziszikeccs)
2010. aug. 28. 13:34

ez a virágos nagyon jó ötlet.


A keresztrejtvény is, csak azt elég sok idő megcsinálni, figyelembe véve a tudást, egyebet.

2010. aug. 24. 07:01

Szió!

Én magyaros vagyok. Sajnos a felsősöknek nem sok játékos feladat van. Egyrészt maga a tananyag, másrészt a koruk miatt sem. Persze én is gyakran szókártyázom még, vagy valamilyen színes dolgokkal próbálom érdekesebbé tenni az órát.

Amikor a számneveket tanultuk, akkor csináltam akváriumokat és halakat, amelyekre rá voltak írva a számok. A halakat a megfelelő akváriumba kellett elhelyezni. Rajzoltam virágot, aminek a közepére beírtam egy igét, a szirmain pedig különböző utasítások voltak (múlt iő, E/3...)

A keresztrejtvényeket nagyon szeretik.

2010. aug. 23. 22:21
már megint túltengés van az általam nyitott topicban :((((
2010. aug. 23. 21:53
persze korrepetálás másodszor is két r... :)
2010. aug. 23. 21:52

Olyan egyszerű de érdekes feladatokat keresek, amiket felső osztályosok korrepetálásánál lehet használni matematika és magyar korepetáláson.

Alsóban például ilyen hogy a szót összeköti a megfelelő képpel, de ilyet egy felsős már nem élvez.

Olyan feladatokat szeretnék adni, ami valóban leköti a gyerek figyelmét, meg akarja csinálni.

Ha valaki tud ilyeneket, kérem röviden írja le vagy ha több anyaga van, adok priviben emil címet.

köszönöm.

2010. aug. 23. 21:50
Fejlesztő feladatokat keresek 5-8. osztályba (mat, magy)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook