Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fejbőrhöz értő bőrgyógyászt keresek Budapesten fórum

Fejbőrhöz értő bőrgyógyászt keresek Budapesten (tudásbázis kérdés)


9. kingi7 (válaszként erre: 8. - Bige)
2009. nov. 8. 22:42
De a bőrgyógyász egy belső gyulladással például nem tud mit kezdeni...
8. bige (válaszként erre: 7. - Varga.nora)
2009. nov. 8. 21:41
igen, de a bőrgyógyász jobban tudja összegezni. a háziorvos is csak bőrgyógyászhoz tud elküldeni
7. varga.nora (válaszként erre: 6. - Bige)
2009. nov. 8. 21:38

Ezt én is tapasztaltam.

Amúgy ezekre a vizsgálatokra a háziorvos is el tud küldeni. Engem is ő küldött el.

6. bige
2009. nov. 8. 21:33

biztos, hogy nem pajzsmirigy, nem vitaminhiány. azért írtam, hogy lelkiismeretes bőrgyógyászt keresek,ha ránézésre nincs tippje, akkor írjon beutalókat.

...igen, igen, hajvizsgálat, pakolás, kence megvolt:(nagy átverés

2009. nov. 8. 21:26

Hát X-lem a kérdést, anyumnak is kihullot egy csomó haja, elég ritka lett végigjárt mindent, de sehol sem tudtak mit mondani :(

Nagyon sok mindentől lehet, ahová mehetsz vele: neurológia, belgyógyászat, bőrgyógyászat, allergiavizsgálat... de lehet vitaminhiány, hormonprobléma...stb

2009. nov. 8. 21:20

Nekem pár hónapja iszonyúan hullott a hajam. Elmentem még hajvizsgálatra is, és ott vetettek velem 6000 Ft-os fejbőrápolókat és nem azok segítettek.

Hanem kiderült,h pajzsmirigy alulműködésem van, és amiatt hullott a hajam.

De pl. lehet góc a szervezetedben, attól is hullhat. Ez iszonyúan sok mindentől lehetséges.

2009. nov. 8. 21:18
Nem biztos, h a hajhullás bőrgyógyászati probléma. Máshol már voltál? Pl. háziorvosnál? És az egy csomó helyre elküld
2. bige
2009. nov. 8. 21:06
Olyan bőrgyógyászt keresek Budapesten, aki lelkiismeretes, és ért a hajhulláshoz.
1. bige
2009. nov. 8. 21:05
Fejbőrhöz értő bőrgyógyászt keresek Budapesten

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook