Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismertek nagyon jó bőrgyógyászt Budapesten? fórum

Ismertek nagyon jó bőrgyógyászt Budapesten? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 15. 18:25
Dr. Lohinai György. Ő a legszuperebb, akit ismerek.
2013. dec. 2. 17:02

Dr Kálmán Andrea

XV.ker. keress rá címe, mobilja a neten.

Csak ajánlani tudom, csodát tett velem és azonnal fogadott!

2013. nov. 29. 15:45

Igen,maximálisan megbízom benne,idősebb,kedves,tapasztalt főorvos.Úgy kezelte ki az arcomat,ahogy előtte fél évig senkinek nem sikerült:

Dr.Sólyom Katalin

BLESZ,Budapest

2013. nov. 28. 20:28

Köszönöm az eddigi tanácsokat, én azért elnáznák egy bőrgyógyhoz :/


Hormonális problémám nincs, a hajam pedig világosabb mint az eredeti hajszínem:) Épp ezért csodálkozom, évekig volt fekete, akkor semmi bajom nem volt. :(

2013. nov. 24. 19:54
ecet,szódabikarbona diófalevél fözet segít valamennyíre de csak mértékkel használd
2013. nov. 24. 19:54

SZIA

ALOE VERA én napi 2x2 szedek és Aloe Vera balzsam! homoktövis estére 2doboz kúra pár nap alatt javulni fog ;)

De samponban meg csak is HEDENSOLDERS simát vegyél

gyerekemnek 4dik mosás után jobb lett mert nagyon dús haja és korpásodott ...persze pár percig be kell maszkírozni! de mást ne tegyél fejedre hagy lélegezzen ujujjon meg bőröd!

És másik lehet nem bírod sötét szint...vannak olyan hajbőr típusú emberek akik nem bírják...pl:én is közéjük tartozom!

2. szepa74 (válaszként erre: 1. - Cséká11)
2013. nov. 24. 19:53
nem tudom mi a korosztályod,de szerintem egy hormon vizsgálat segítene.Nekem pco szindroma mellett lettek ilyen tüneteim.
2013. nov. 24. 19:49

Sziasztok! Bocsi, hogy az ezredik ilyen témát indítom el!


Valami baj van a fejbőrömmel, mert nincs jó állapotban a hajam.


kb fél éve kezdődött el a hajhullásom, ijesztő egyszerűen. Amit próbáltam: olívaolajos pakolás, ricinusolaos pakolás ( külön-külön, kb 6-7 alkalommal próbáltam ) de nem hatottak. Kb 2 hónapja szedek pluszban cinket és silicea gélt 1 hónapja, nem vettem észre, hogy javulna a helyzet. Sőt, ami azt illeti, elkezdett korpás és zsíros lenni a fejbőröm, viszket is néha és ez egy nagyon új dolog! Kb 3 hete kezdődött, soha sem voltak ilyen probléáim.


Szeretnék egy ingyenes bőrgyógyászt aki nagyon jó és nem néz rám úgy mint a véres rongyra. Egyetlen bűnöm ugyanis a hajam ellen, a hajfestés.(és legutóbb emiatt komolyan mondom, rám sem akart nézni a körzeti bőrgyógyász, annyira eretneknek kiáltott ki magában, pedig köszönöm, nem ítéletért megyek oda.)


Nem gyakran festem ez tény, de eddig semmi bajom nem volt és jó minőségű festéket használok. Nem szárítom, nem vasalom, sőt, ilyen vaddisznószőr kefét is használok hátha azzal kímélem.


Tapasztalat?:( Vgy ajánlás esetleg? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook