Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fehér-sötét ruhák fórum

Fehér-sötét ruhák (beszélgetős fórum)


6. zsuzso100 (válaszként erre: 2. - Shaikan)
2009. dec. 29. 22:28

Érdekes, hogy nem fakul ki a sötét. Anyu soha nem használt szines ruhákhoz való mosóport, ki is fakultak a ruhák.

Nekem ez az egy ilyen, ezért nem inditok programot, de akkor megpróbálom fehér mosószerrel, hátha....

2009. dec. 29. 22:26
Az a szinfogó tényleg jó...csak olyan nem jó szivvel rakom igy se be a fehérek közé.
4. 62ffba3b4b (válaszként erre: 3. - Caffi)
2009. dec. 29. 22:20
Én már próbáltam a színfogót, nagyon jóóó!!
2009. dec. 29. 22:02
Ez nekem is mindig gondot okoz.......kézzel mosom!De volt olyan h egy fehér toppon,fekete vékony cirádás minták voltak......és meglepetés volt az összes fehér rucink szürke lett:D!!De van ez a színfogó....még nem próbáltam,de jó lehet:)!
2009. dec. 29. 22:01
Nekem van egy csomo olyan felsom, ami feher-fekete, kek-feher vagy drapp-melykek. Ezeket feher ruhakhoz valo mosoporral, dupla oblitessel msom 40 fokon, pamutprogramon. Nem valtozik meg a szine egyik resznek sem, es nem is megy tonre. Mondjuk az is igaz, hogy ezeket eloszerettel mosom afeher-kek, feher-zold kockas alsogatyaimmal :D A feher feher marad, es a tobbi is megmarad.
2009. dec. 29. 21:53

Ti hogy mossátok az olyan ruhákat, ami pl. fehér és az ujja fekete.

Nyilván kézzel mosom, de a fehér egy idő után beszürkül a sötét része miatt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook