Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fehér mágia fórum

Fehér mágia (beszélgetős fórum)


1 2 3
44. f111b04f6f (válaszként erre: 38. - Within)
2009. jún. 18. 14:50

Frabato, frabato....

Itt azért jó lenne gyorsan tisztázni egy két dolgot. Nekem a Frabato nem az a "gagyi"(bocs) Frabato akiről írsz Within.

Frabato és Frabato között óriási a különbség.

Akire én gondolok az valóban nem az a "gagyi"(bocs) magyar frabato jut eszembe, hanem Franz Bardon, akiről gyanítom felvette ezt a nevet, a Fra... Ba... kezdőszótagok alapján.

Egyébként Franz Bardonnak a Frabato volt a "művészneve". Na igen...?!

Egy mágus, hogy művészkedhet? Olvasd el a Frabato c. Franz Brardon-ról szóló könyvet és megtudod. Igen izgalmas olvasmány. Kevés mágus volt a valaha élő nagyok közül, akik fel merték vállalni a közszerepléssel való megmérettetésüket.

Az írott anyagok szerint, nem is volt ilyen esetekben egyetlen kudarca sem. Ki tudja? Én nem.

A XX. században volt még ilyen Rudolf Steiner,

mindketten "szeretett" ellenségei voltak Hitlernek.

Mondhatnám még Victor Charont Szepes Mária fivérét, de hagyjuk a lexikális dolgokat.



Fehér mágia: hoppá!

Igen jó téma!

Előttem legalábbis, amit én "fehér mágiának" hívok, azt jobban szeretem transzcendens mágusként emlegetni. No nem a szép hangzása miatt.

A fehér, vagy fekete mágia mindenképen a mágia teljes "fegyvertárának" csak bizonyos részét engedi használni/láttatni.

Érthetőbben: ami nekem nem jó, az másnak még tartalmazhat komoly értéket.

És ami látszólag feketemágiának tűnik számomra, végkifejletében lehet előnyös és "fehér" számomra.

Most következik a szavakon lovaglás.

A jó a rossz nélkül, árnyék a fény nélkül, szél a szélcsend nélkül, szeretet a gyűlölet nélkül..., had ne tovább, nem létezik.

Ugyan így a fehér és fekete mágia sem a másik nélkül, de használhatjuk a fekete mágiát úgy, hogy amit megteremtünk vele az végeredményként fehér lesz, és a fehéret is használhatjuk úgy, hogy minden erölködésünk ellenére visszafelé sül el, mert nem azt az eredményt hozza, amit szeretnénk.

Míg a transzcendens mágus -ez a kulcs-TUDATOSAN alkalmazza a cél elérése érdekében az éppen legmegfelelőbbet.

A fekete és fehér mágus, inkább olyan, mint az a paraszt, aki úgy szeretne "krumlit termelni", hogy közben ne kelljen gazolni-növényi életet kioltani-, krumplibogár(colorádobogár) ellen védekezni, esetleg még kapálni sem, mert még így is negatív cselekedetet hajtunk végre a giliszták, vakondok stb. ellen.

Ezt szeretné, ez az ideálja, miközben nem hajlandó tudomásul venni a világ polaritását.

Az a kérdés: hagyjam-e az összes krumplibogarat, és elpusztul az egész termés, vagy inkább a krumplibogár vesszen a termény fejében, de ezt TUDATOSAN kell eldönteni.

Nem kívánok senkit megsérteni, de előttem a fehér mágus ugyan olyan együgyü, mint a fekete.

Tudom, kényelmetlen dolog az egyensúlyra törekvés, de sajnos mindenhol OTT VAN. A fehér és fekete mágiában is. Most persze mondhatnám, hogy tulajdonképen egyik sem létezik, csak kevésbé képzett mágus. Az, hogy mégis létezik mindkettő az az egyensúly állandó megbomlásából ered.

Az egyensúlyban, a látszólagos "semmiben" szabadulnak fel a legnagyobb TISZTA energiák.

Végezetül: lehet vitatkozni!

Nem feltétlenül ragaszkodom álláspontomhoz, de az alapkoncepcióból nehéz lesz még kibillenteni is.

Legvégül: nem vagyok sem mágus, sem boszorkány, -az hogy jó lenne az más kérdés.

Én így látom ezt a dolgot, ÉS TE(?).

Üdv mindenkinek.

43. boszi1968 (válaszként erre: 41. - C265d6c3cf)
2009. jún. 8. 15:07
a téma szón nem egymás cseszegetését értettem.
42. boszi1968 (válaszként erre: 36. - K.tünde78)
2009. jún. 8. 15:06
sikerült meg szerezned a könyveket?
2009. jún. 3. 11:51
itt az a kérdés inkább hogy ő merne velem-e találkozni..
2009. máj. 24. 22:06
hé emberek!!!!!!!!kifogytunk a témából?
39. boszi1968 (válaszként erre: 38. - Within)
2009. máj. 16. 21:58
mernél vele találkozni?a szemébe mondani hogy ő egy gagyi alak?
38. within
2009. máj. 3. 17:11

szerintem frabato az egy nagyon gagyi valaki,mert aki igazán tudd


valamit az nem áll kamera elé..ki ismeri a kolonics házaspárt?


na ők igazi boszik,a szó szoros értelmében..ajánlom mindenkinek ezt a könyvet,


Phra Rajsuthaja:

A boszorkányság varázslatos hatalma,egy nagy


álmom rólla megtudni v mi infot,mert egy igazi egyéniség..

37. boszi1968 (válaszként erre: 36. - K.tünde78)
2009. márc. 30. 22:41
menj fel a boszorkány lap.hu-ra.ott találsz ilyen témát.
36. k.tünde78 (válaszként erre: 32. - Boszi1968)
2009. márc. 29. 20:52

Köszönöm,nézelődni fogok ez ügyben!

Az utolsó cím különösem megnyerő(Fehér mágia/365 védelmező és erősítő praktika).

Lehet,hogy online is tudok valameik webes könyvesboltból rendelni.

35. boszi1968 (válaszként erre: 33. - Csigusz 79)
2009. márc. 29. 08:06
nekem van egy könyvem ami erről szól meg adom a címét:RAY T.MALBROUGH:TALIZMÁNOK,VARÁZSLATOK,BÁJITALOK.probáld megszerezni a könyvet.ebbe vannak vudu mágiák.de ezek mind a fehér mágiához tartoznak.frabátó meg nem tudom hogy milyen mágiát üz,nekem a fehér mágiáról szoló könyve van meg.
34. Csigusz 79 (válaszként erre: 32. - Boszi1968)
2009. márc. 28. 22:23
A drága Frabató az feketemágiázik!
33. Csigusz 79 (válaszként erre: 29. - Boszi1968)
2009. márc. 28. 22:21
Hát,amit te irtál azt nem találtam,lehet aztán vaksi vagyok.Persze olvastam mindenféle vuduról (sőt,sajnos egyszer vudu babáztam is,amit nem kellett volna).
32. boszi1968 (válaszként erre: 31. - K.tünde78)
2009. márc. 28. 21:54

kártya jósláshoz:SARAH BARTLETT:TAROT-BIBLIA

HAJO BANZHAF:GYAKORLATI TAROT-

KÉZI KÖNYV


SUSAN SHEPPARD:BOSZORKÁNY JÓSKÖNYV

SONIA BIELINSKI:A CIGÁNY KÁRTYA:A LAPOK JELENTÉSE-KIRAKÁSI MODELLEK

A CIGÁNYKÁRTYA ÚJABB TITKAI

JOACHIM WINCKELMANN:A BEAVATOTTAK TAROTJA


MÜLLER PÉTER:JÓSKÖNYV



MÁGIÁHOZ:A BENNED ÉLŐ MÁGIA/FRABATO/

TINI BOSZORKÁNYOK/EZT A KÖNYVET TISZTA SZIVEMBŐL AJÁNLOM/


MÁGIKUS LÉNYEK KALAUZA

FEHÉR MÁGIA/365 VÉDELMEZŐ ÉS ERŐSÍTŐ PRAKTIKA.



VAN MÉG EGY PÁR,DE AZT MAJD KÉSŐBB.

31. k.tünde78 (válaszként erre: 30. - Boszi1968)
2009. márc. 28. 21:25

Volt nekem is ,de nem boldogultam vele,mert leírta ugían az adott lap jelentését és egy két párosítást,hogy hogyan is kell összeolvasni,na de ez nem elég.Nálam tipikus gond volt,hogy hiába tudtam mi mit jelent összeolvasni nem tudtam.Persze nagyvalószinűséggel a könyv sem volt a leg megfelelőbb.

Ha vannak tuti ajánlataid,szívesen veszem azokat.

30. boszi1968 (válaszként erre: 28. - K.tünde78)
2009. márc. 28. 21:21
igen, kell hozzá egy olyan ember is aki ért hozzá.de a könyvekbe is érdemes bele lapozni.nekem is vannak könyveim.ha érdekel meg írom a címeiket.
29. boszi1968 (válaszként erre: 27. - Csigusz 79)
2009. márc. 28. 21:18
találtál valamit?
28. k.tünde78 (válaszként erre: 4. - K.tünde78)
2009. márc. 28. 19:49
Igen,érdekel,mert hiszek benne,s sajnos tapasztaltam már magamon az átkot is.Csak az a gond,hogy az én környezetemben,nem foglalkozik senki ilyennel.Álmos könyvem van is ,és az álmaim megfejtése sűrűn beigazolódik.Szeretném a kártya vetést is megtanulni,de ezt sajnos könyvből nem lehet ,kell hozzá egy vezető ,aki segít benne,hiszen a könyv csak nem olyan,mint egy tapasztalt ember,aki szóról szóra elmondja,hogy mi miért és hogyan..
27. Csigusz 79 (válaszként erre: 26. - Boszi1968)
2009. márc. 28. 17:01
Pont azt teszem :) na keresgélek.
2009. márc. 28. 16:42
na még meg probálhatod:a google keresőben.írd be azt a szót hogy vudu.én most próbáltam meg és nekem sikerült.
25. Csigusz 79 (válaszként erre: 23. - Boszi1968)
2009. márc. 28. 16:32
Bemásolnád a pontos linket?mert nem találom.
24. Csigusz 79 (válaszként erre: 23. - Boszi1968)
2009. márc. 28. 16:29
Köszi,megnézem.
23. boszi1968 (válaszként erre: 21. - Csigusz 79)
2009. márc. 28. 16:28
a vudu jobbik feléhez tartozik:gyógyítás babával,kabala készítés,illóolajok készítése,füstölő porok készítése.de utána tudsz nézni az interneten is.vudu varázslat.hu.
22. boszi1968 (válaszként erre: 20. - C42aaaac41)
2009. márc. 28. 16:23
igen beszélgethetünk,de majd inkább holnap.mert most nálunk minden a fejetetején áll.éppen polgár mester választás előtt állunk.ma este a jelőltünk kampányára megyek.de ha ugy gondolod,akkor kilenc óra után fenn leszek az interneten.
21. Csigusz 79 (válaszként erre: 13. - Boszi1968)
2009. márc. 28. 15:17

Sziasztok!


Leírnád a vudu "jobbik" féle az mit takar?

20. c42aaaac41 (válaszként erre: 19. - Boszi1968)
2009. márc. 28. 14:53
Veled beszélgethetek?:D
19. boszi1968 (válaszként erre: 18. - C42aaaac41)
2009. márc. 28. 14:34
azt tudom tanácsolni hogy keresdfel a legközellebbi ezoterikus boltot ahol meg kapsz mindent ami a mágiával foglalkozik./könyvek,különböző tárgyak,kártyák/vagy keress fel egy antikváriumot.ott még jobban tudsz találni könyveket.vagy próbálj olyan emberekkel beszélgetni akiket szintén érdekel a mágia.de van az interneten is honlap.ezek közül ajánlom a boszorkány lap.hut.
2009. márc. 28. 14:26
Szerintem amágia sok mindenkit érdekel,csak elrémít minket a sok kókler,aki csak a pénz beszedésével törődik és nem azzal aki esetleg tanácsért fordult hozzá,vagy segítségért!Engem is érdekel minden ami a témával kapcsolatos,de igazából hol is keressem?Segíts boszi1968
17. boszi1968 (válaszként erre: 16. - 9242a6388c)
2009. márc. 28. 14:24
igen,azt mondják a tudosok hogyha valakihez szorosan kötődöl ,a következő életben is lessz hozzá közöd.azt tanácsolom hogy keres fel egy hipnoterapeutát aki vissza tud vinni előzö életeidbe.azért ajánlom ezt mert kell egy szakember ahhoz hogy ne hogy baj legyen belőle.tudod az embernek van egy olyan tulajdonsága ha olyan helyre kerül ahol jól érezte magát nagyon nehezen tér vissza a jelenbe.a szak embert is akkor keresd fel ha már felkészültél testileg,lelkileg.
16. 9242a6388c (válaszként erre: 13. - Boszi1968)
2009. márc. 28. 13:46
Előző életem érdekelne, vannak akik azt mondják, hogy a párunkkal már találkoztunk egy előző életben,nagyon úgy érzem...
15. boszi1968 (válaszként erre: 14. - 9242a6388c)
2009. márc. 28. 13:43
attól függ miben.kérdez meg próbálok segíteni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook