Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fehér mágia fórum

Fehér mágia (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. dec. 28. 23:56
sziasztok.úgy látom hogy nem nagyon beszélgettetek erről a témáról már elég rég óta.bár már én is régen voltam fennt az oldalon.ha valakit érdekel még a fehér mágia akkor beszélgessünk róla.
2015. dec. 22. 01:04
ilyenrol meg nem hallottam eddig.
2009. szept. 12. 11:22

A házasság szomorú oldalainak egyike,hogy elvész a szerelmes levelek várásának öröme.

Nincsenek többé újra meg újra elolvasott papirlapok,amelyeket szalaggal átköt és egy

dobozban őriz a könyvespolcon. Vége annak az időnek,amikor elmélázott egy-egy mondat

felett,mely megdobogtatta a szivét és égett tőle az arca.Vége azoknak az éjszakai óráknak,

amikor jótékony álom helyett saját vallomását igyekezett megfogalmazni.És,micsoda szomorúság,

nincsenek többé meghitt barátnők,akikkel szerelmi esküit nagy sóhajtozások vagy viháncolás

közepette megoszthatja.


Phra Rajsuthaja

2009. júl. 25. 10:55

"Az ember igazán csak álmában szabad.

Így van ez rég,és örökké így marad."

2009. júl. 24. 18:10

pont erröl beszélek amúgy már fordultam a boszorkányszövetséghezz is itt magyarországon,ozt kinevettek,na hát xépen megadják a tiszteletett..

csak legalább megmondták volna hogy mi ezen olyan nevetséges?

69. c265d6c3cf (válaszként erre: 66. - Boszi1968)
2009. júl. 24. 18:08
ezen az 1 oldalon irnak rólla: [link] de semmi olyat amit eddig ne tudtam volna rólla..
68. c265d6c3cf (válaszként erre: 65. - Boszi1968)
2009. júl. 24. 17:51
a könyv megvan!
67. c265d6c3cf (válaszként erre: 66. - Boszi1968)
2009. júl. 24. 17:50
csak éppen a lényeget nem,azért köszi..
66. boszi1968 (válaszként erre: 64. - C265d6c3cf)
2009. júl. 24. 17:18

most néztem utánna az interneten.írd be a www.google

keresőjébe a nevét.nagyon sok mindent találsz róla.

65. boszi1968 (válaszként erre: 64. - C265d6c3cf)
2009. júl. 24. 17:01

vannak kimondottan olyan könyves boltok akik ilyen

könyveket árulnak.ezoterikus boltok.ott probáld meg

nézni.hidd el mikor nem számítasz rá akkor fogod véletlenül megtalálni.azért járj utánna.

64. c265d6c3cf (válaszként erre: 63. - Boszi1968)
2009. júl. 24. 16:56
nagyon köszi! sajnos a szerzöröl még semmi hir,nem tom hova fordulhatnék,bár tudnám..
63. boszi1968 (válaszként erre: 60. - C265d6c3cf)
2009. júl. 24. 16:07

ugy látom hogy jó úton haladsz.a lényeg hogy tiszta szívvel és hittel tegyed.szerintem meg van hozzá az erőd hogy gyakorold.sok sikert.



áldott légy!!!!!!!

62. c265d6c3cf (válaszként erre: 61. - Bernibej)
2009. júl. 21. 13:54
Megvan a könyv,amúgy igen valóban ezekröl van benne szó,de igazából ami nagyon egyedivé teszi a könyvet az a bensöséges kapcs ami az olvasás során kialakul közted és az iró között,nem mindennapi élmény..
2009. júl. 20. 19:56
Utánanéztem ennek a könyvnek és a bookline on és a vaterán is megvehető. Viszont a tartalomjegyzékből úgy látom, hogy 80-90% ban szerelmi mágiáról a maradékban meg átokszórásról szól.
2009. júl. 12. 09:36

Phra Rajsuthaja-A boszorkányság varázslatos hatalma


ezt irja az iró:


Miután apámtól megtanultam e gondosan őrzött titkokat,úgy döntöttem,hogy kizárólag jó ügyek érdekében használom fel őket.S elhatároztam,hogy tovább gyarapitom boszorkány-tudományomat.A boszorkányság thaiföldi őseimtől tanult

titkainak részletes tanulmányozása után bejártam a világot,és kibővitettem boszorkányságaim tárházát.Majd néhány gondosan megválogatott személynek megtanítottam e titkokat és e fogásokat.Valamennyien hihetetlen eredményekre jutottak!


ui: Nem hiszem el hogy v melyk ősével nem tudnám felvenni a kapcsot,nem hiszem el hogy ne tudjon senki semmit rólla..

59. boszi1968 (válaszként erre: 52. - C265d6c3cf)
2009. júl. 11. 23:22

ne haragudj de sajnos a hugom szórakozott a

citromail címemmel.ird meg nekem légyszives hogy milyen könyvről van szó.sajnos a hugom minden lébe két kanál.én május végén voltam utoljára fenn a hoxán.ugy hogy elnézésedet kérem.

58. c265d6c3cf (válaszként erre: 57. - F111b04f6f)
2009. júl. 8. 11:53
Nincs veled gond szerintem
57. f111b04f6f (válaszként erre: 50. - Boszi1968)
2009. júl. 8. 07:45

"...nem tudom hogy kivagy,de jó lenne ha a gyülöletedet félre tennéd.ugy látom nem vagy kibékülve azokkal az emberekkel akik ezzel a témába hisznek vagy foglalkoznak"


Gyanítom valamit félreértettél!

Amikor a "gagyi" jelzőt használtam, mint látod most is idézőjelbe tettem, mint ahogy azt a korábbiakban is tettem. Ezzel azt jelezvén, hogy mástól idéztem, továbbá rögtön bocsánatot is kértem a szó használatáért, ezzel jelezve, hogy nem értek teljesen egyet. Azt pedig, mint magad is említetted, mindenki mondja el a maga álláspontját, véleményét. Ezt én is megtettem, amikor elmondtam mit jelent nekem a Frabato név.


Elmondhatod Te is a véleményed, miszerint gyűlölet van bennem, de ez a TE VÉLEMÉNYED, vagy tévedésed. A szó jelentését nem is elemezném, de lényeg nem fedi a valóságot a használt helyen.


Magamról csak annyit, biztosra veszem nem tartozom az utolsók közé ezen a téren, de még az átlaghoz sem. Ezzel csak arra utalnék van némi fogalmam és tudásom, TAPASZTALATOM arról miről beszélek.

Tudom minden viszontellenkezés egyfajta ellenérzést, támadáskényszert vált ki a legtöbb emberből, de nem ez volt a szándékom.

Azért soha nem fogom megváltoztatni a véleményem, hogy a közizlésnek és mások elvárásainak megfeleljek, inkább tartsanak feketebáránynak, vagy ki minek akar,de álláspontom mellet kitartok.


Sokáig lehetne még ragozni ezt a témát, csak egyet vetnék még fel és befejezem.

Melyik ember hitelesebb?

Aki fehérben "pompázik" és eltagadja az igazi mivoltát, vagy aki ugyan nem tünik teljesen "fehérnek", de felválalja önmagát.

Én tudom, hogy nem vagyok angyal, de hányan mondhatják el magukról, hogy angyalok?


Üdv. a "színes" fejlődőknek!

2009. júl. 5. 12:48
Esetleg nincs meg v kinek A salemi boszorkányok c. film,vagy esetleg magyar felirat hozzá?
2009. júl. 1. 14:03

Amióta Ádám először szidta le Évát,

mert az leszakitotta az almát a Tudás

Fájáról és mindkettejüket kiűzette a

paradicsomból,az igaz szerelem rögös

utakat járt be.Még az Olimposzon lakó

hatalmas istenek is,minden varázstudományukkal

együtt is képtelenek voltak saját magukat boldoggá

tenni: Héra istennő nem talált más megoldást,

mint hogy férje szeretőit tehenekké és egyéb

állatokká változtassa.


Salamon király mindama mágikus hatalommal,

amely oly halhatatlanná tette,amennyire csak

egy halandót tenni lehet,egy napon türelmetlenül

jegyezte meg: "Ezer feleségem van,de eggyik sem felel

meg nekem!" Sose fedezte fel azt a titkos varázslatot,

amellyel az ideális partnert megszerezhette volna magának!

54. TrinithY (válaszként erre: 48. - C265d6c3cf)
2009. jún. 23. 14:26
Persze igy van, DE mivel ismerem a csajt es persze mindig jelen volt a kapcsolatban egyertelmu volt szamomra es amint leirtam utolag kiderult hogy igazam volt....
2009. jún. 22. 15:11
te melyk könyvröl beszélsz?
2009. jún. 22. 15:11

pedig a te cimedre irtam és irtál is vissza,

2009. június 18., csütörtök, 11:13:25

Feladó: pap károlyné <papkarolyne@citromail.hu>

Címzett: Józsi <zel@freemail.hu>

Tárgy: re


sikerült megszereznem a könyvet igen..

de a szerzöröl senki nem tud semmit..



re



olvasd el a könyvet,a szerző saját magáról ír.érdekesnek fogod találni ha érdekel a téma.majd írjál vissza hogy milyennek találod.a szerző pedig nem magyar,és nagyon nehezen álltak nyílvánosság elé,bár mostanában elég sok ilyen könyve látott nap világot.

2009. jún. 22. 09:54

ne haragudj de nem kaptam semilyen üzenetet.

majd irjál ebbe a fórumba itt biztos meg találom.

köszi

50. boszi1968 (válaszként erre: 44. - F111b04f6f)
2009. jún. 22. 09:46
tartsuk tiszteletbe a más emberek véleményét.az hogy én Frabatót hogy ismerem az az én véleményem.az életbe is van olyan amit az egyikünk szeret a másikunk meg nem.boszorkány meg lehetsz te is.mágus az nem lehetsz csak varázs használó.nem tudom hogy kivagy,de jó lenne ha a gyülöletedet félre tennéd.ugy látom nem vagy kibékülve azokkal az emberekkel akik ezzel a témába hisznek vagy foglalkoznak velük.egyébként meg nem vita forumtémát vettettem fel.én a fehér mágiárol beszélgetni szeretnék,de csak is olyanokkal akit érdekel a téma.
2009. jún. 19. 11:59
boszi1968! még most olvasom,mi nem egy könyvre gondolunk akkor,már kezdtem pedig örülni..
2009. jún. 19. 10:09
TrinithY! Úgy gondolom ha már v ki mágiával foglalkozik,akkor azt a lehető legnagyobb titokban,fölleg azok elöl akire hatást akar gyakorolni,hissz akkor sokkal nagyobb az esély hogy ne váljon nevetség tárgyává,és az egészröl az illető nem is tud,hisz akkor lenne igazán hatásos,amikor tudatlanok akikre hatást gyakorlunk és fogalmuk sincs honann jönnek azok az érzések amiket szitottunk abban a valakiben..üdv
2009. jún. 19. 10:01
Remigraeel! Engem csak 1 könyv érdekel,tisztában vagyok dolgokkal,és tisztában vagyok a csalókkal is... boszi1968 te neked meg irtam mailt,majd re..üdv
2009. jún. 19. 09:02

Fehér mágiáról tudok egy történetet, amelyet el is mesélek...

2008 november 19én összejöttem valakivel. Elötte 2-3 héttel mentek szét az exével.

Az exe Wicca-zik... miután rájött, hogy mégis ez a srac az élete értelme mindenáron szét akart minket választani. Utólag tudtam meg, hogy gyertyát égetett ellenünk. Irtam erről néhánt fórumot is, néhányan közületek ismerik a sztorit, tehát 5 hónapon keresztül vitáztunk a csaj miatt... zaklatta exemet, hivogatta... amikor az exem mondta hogy foglalkozik a fehér mágiával én mondtam neki, hogy higgye el tuti ellenünk is készül valamivel... mert szét akart szedni minket... de nem hitte el, sőt, azt mondta nekem exem, hogy tuti nem kiván rosszat nekünk mert annak a 3szorosát kapja vissza az Élettől. Holott a csaj közben mindenkinek azért siránkozott, hogy milyen szar az élete, és őt senki nem szereti, semmi sem sikerül neki az életben.... Kérdem én VAJON MIÉRT NEM? több embernek rosszat csinált már... és meg is kapja amit érdemel!

2009. jún. 19. 07:20

Reményeim szerint nem sértettem meg senkit, ha még is, ezúton kérek elnézést, attól akivel ezt tettem.

Nem volt szándékomban, de minden véleménynek lehet ilyen hatása.

Különösen érvényes itt a "névtelen"/"személytelen" fórumokon, ahol időnként emberek igen elengedik magukat.

Sajnos velem is előfordul, de igyekszem korrigálni, hogy az EMBER, mint fogalom minél tisztábban ékeskedjen.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook