Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Falusi Rómeó fórum

Falusi Rómeó (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Falusi Rómeó (Történetek, mesék)

9. 9d8195c5d9 (válaszként erre: 7. - Ikebana3)
febr. 4. 16:07
Lapszerkesztő vagy? Jók a meglátásaid. Elfogadom a kritikat, de ha újra kezdeném, ugyanigy irnám meg. Semmilyen érzelmet nem akartam belevinni. Leírtam a puszta tényállást. Volt egy eset,amikor nagycsaládos ember apja teljesítette apja utolsó kívánságát ami az volt, hogy a felesége mellé temessék. Meghalt a bácsi, de a pasinak nem volt pénze halottszállításra. Suzukiban, egy szekrényajtón vitte az adott város temetőgondnokához. Utolsó kívánság a cime ozvegyeknek.blogger.hu, ha érdekel.
febr. 4. 00:49
…és az el nem fogadásukról van szó.
febr. 4. 00:48
Nem rossz írás. Olyan, mintha egy nagyobb mű kivonata lenne. Viszont a végét hiányolom. A címválasztást nem tartom jónak. Egyrészt, mert akár városi is lehetett volna ez a Rómeó, mást-részt pedig itt inkább a sérultségükről és
6. kisj
febr. 3. 21:04

"Vannak szerelmek, amelyek - Shakespeare szavaival élve - "rossz csillagok világán fakadott"."

...és vannak írások is....

5. 9d8195c5d9 (válaszként erre: 3. - A6e86abb96)
febr. 2. 22:18
Nem tudom, hogyan végződött a szerelmük. A rendőrség akkoriban foglalkozott az üggyel.
4. 9d8195c5d9 (válaszként erre: 2. - Sirga)
febr. 2. 22:15

Nem szántam könnyfakasztónak. Kívülről szemlélve, nem belülrő átérezve hallgattam a történetüket. A legtöbb egészséges ember nem lát bele a fogyatékosok életébe. Azt hiszik, nekik nincsenek álmaik, vágyaik. Természetesen vannak.

Inkább arra törekszem, hogy elgondolkodtató legyen az, amiről írok, ezért úgy gondolom az alázat megvan. Köszönöm az észrevételt.

febr. 2. 18:18
Ez lenne a vidéki Rómeó és Júlia története? A mennybe megy mindkettő? Vagy a pokolba?
2. Sirga (válaszként erre: 1. - 9d8195c5d9)
febr. 2. 18:04

Jaj. Ne haragudj, de ezt rossz volt olvasni!

Túlságosan elnagyolt és érzelemmentes írás, holott egy fogyatékkal élő gyermek felnevelése rendkívül nehéz feladat, drámákkal, érzelmekkel, viharokkal teli. Erről bőven lehetne mesélni! De ehhez alázattal bele kell merülni ...

Írom ezt úgy, hogy valaha magam is kacérkodtam a műfajjal, írónak készültem - majd pedig egy fogyatékkal élő - ma már felnőtt - édesanyja lettem. :)

febr. 2. 09:35
Vannak szerelmek, amelyek - Shakespeare szavaival élve - "rossz csillagok világán fakadott". Na és..., a boldogság minden ember vágya, akkor is, ha nem tökéletes.

Ugrás a teljes írásra: Falusi Rómeó

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook