Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Falmászók fórum

Falmászók (beszélgetős fórum)


2011. dec. 3. 16:21

Nincs itt valaki, aki szívesen kipróbálná velem?


... Mármint a falmászást :D XD !!!!!!!

2011. dec. 3. 16:20
Nincs itt valaki, aki szívesen kipróbálná velem?
2011. nov. 9. 14:30

Sziasztok!

Én már "vén"vagyok, de a fiam falmászó!

Budapesten sok helyen ki lehet próbálni, rengeteg lehetőség van. Vidéken lényegesen kevesebb.

álalában nagyon jó a csapat.

Erősítésnek a buldert javaslom. Mire jó? Mindt általában a sport, a kitartás, a küzdőképesség fejlesztésére tökéletes. A nálam okosabbak azt mondják, hogy mindenkinek a saját testsúlyához kell erősödnie!

2010. febr. 18. 11:46
huu, nekem is elmondod majd? :D
2010. febr. 18. 09:53
Még csak szemeztem a gondolattal, de az egyik barátnőm testvére (fiú persze:) ) egy ideje rendszeresen jár valahol Bp-en és a barátnőm is gondolkodott, hogy ki kellene próbálni a az öccsével. Megkérdezem tőle, hogy áll-e még a lelkesedése és hogy hova jár.
2010. febr. 17. 16:23

nahat, enis, kiakarom vagy evek ota, de ugytunik ez inkabb olyan ferfias dolog :)

pedig biztosan buli, mar kerestem helyeket, de... hat azert bonyolult :D

es te eddig erdeklodtel mar, vagy megcsak szemeztel a gondolattal? :)

2010. febr. 17. 16:20
Úh, ez engem is érdekelne, már régóta tervezgetem, hogy kipróbálom.
2010. febr. 16. 21:41
Falmaszas. ismeritek(gondolom igen) valaki esetleg csinalja is? hol vannak jo falmaszo termek, es megis mire jo a falmaszas, ugyertem erosites, szalkasitas szempontjabol :) van valakinek tapasztalata? (nem elso sorban a fogyas miatt akarok csinalni, hanem mert tetszik, kiprobalnam)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook