Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fáj a fejem, ha számítógépezek fórum

Fáj a fejem, ha számítógépezek (tudásbázis kérdés)


1 2
15. semleges (válaszként erre: 4. - Hegyes)
2020. nov. 6. 15:40

Kedves Hegyes!


A fórum kérdésre válaszoltam röviden. Ha már ennyi orvos látott és nem találják az okát akkor még egyszer leírom ne számítógépezz annyit.

Dolgozz mást, keress másfajta munkát vagy fájni fog a fejed továbbra is. Meg lehet ezen a remek válaszon sértődni, de hosszútávon ez az igazság.

14. Bless the child (válaszként erre: 10. - Hegyes)
2020. nov. 6. 15:40
Vszínű nem vagy itt új. Ezért tudhatnád, hogy az idő ott bal oldalt jelzi, hogy mikor irta vki a hsz-t. Hogyan olvashattam a hatosod, mikor pont akkor írtam neked. Igenis kötözködős vagy, ha tetszik ha nem. Ertelmezd mar, hogy mit is írtam neked a hetesben. További szép napot
13. Lávli* (válaszként erre: 12. - Hegyes)
2020. nov. 6. 15:40
Igen, erre gondoltam.
12. Hegyes (válaszként erre: 11. - Lávli*)
2020. nov. 6. 15:36
Ezt nem értem, hogy mire gondolsz. Hogy csak a jobb szememet használom egy fél napig, és pihentetem a bal szememet, akkor is jelentkezik-e a fej és szemfájás?
11. Lávli* (válaszként erre: 8. - Hegyes)
2020. nov. 6. 15:35

Ne húzd fel magad, mert rángatózni fog a szemhéjad.


Próbáltad egyébként leragasztani a bal szemedet?

Hogy akkor mi történik?

10. Hegyes (válaszként erre: 9. - Bless the child)
2020. nov. 6. 15:34

Csak az bántott, hogy hülyeséget kérdeztél. De nézzük a többit:


"Na az ilyen kis kakasoskodókat nagyon nem csípjük."


Ki az a mi? Mások nevében is beszélsz? Mert én általában csak a saját nevemben szoktam. Megkérdeztél mindenki mást itt a Hoxán, hogy csípi-e a kakaskodókat?


Várom a válaszodat!


Az meg, hogy a cinikus és helyenként arrogáns hozzászólásodat megpróbálod utólag úgy beállítani, hogy jóindulatú volt, erre had ne írjak semmit.

9. Bless the child (válaszként erre: 8. - Hegyes)
2020. nov. 6. 15:29
Na az ilyen kis kakasoskodókat nagyon nem csípjük. Mi bántotta a kis lelked a hozzaszólasomból, bakker szerencsét kívántam jóindulatilag. Fúj😡
8. Hegyes (válaszként erre: 7. - Bless the child)
2020. nov. 6. 15:26
Most akkor most tőled meg azt kérdem, hogy a te a hatos hozzászólásomból mit nem értettél?
2020. nov. 6. 15:23

"Öt szemész, két belgyógyász, egy neurológus, egy pszichiáter, egy pszichológus látott, és teljes labor is készült, nem mutat semmit. Az utolsó két szemész szerint az új szemüveg tökéletes. "


Ilyen anamnézissel nem tudom, hogy mit vársz Hoxa közösségétől, de hátha....

Sok szerencsét!

6. Hegyes (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2020. nov. 6. 15:22
Igazából nem számítottam semmire, de hát ha pont idetalál valaki, aki volt hasonló helyzetben, és van valami ötlete.
5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Semleges)
2020. nov. 6. 15:18
Remek tanács.
4. Hegyes (válaszként erre: 3. - Semleges)
2020. nov. 6. 15:16

Kedves Semleges!


Melyik részét nem értetted annak, hogy ez nem megoldható, tekintettel arra, hogy ez biztosítja a megélhetésemet?

2020. nov. 6. 15:10
Ne számítógépezz annyit.
2. Hegyes (válaszként erre: 1. - Hegyes)
2020. nov. 6. 14:44
Azt kihagytam, rendszeresen rángatózik a bal szemhéjam. Szemész szerint a stressztől. De nem érzem magam olyan túlzottan stresszesnek.
2020. nov. 6. 14:42

Sziasztok!


Néhány hónapja fáj a fejem minden nap. Eleinte nem törődtem vele, illetve próbáltam ráfogni szomszéd cigarettájára, hőségre, stb. Hőség elmúlt, szomszéd elköltözött, de a fejfájás megmaradt. Elkezdtem figyelni magamat, és arra jutottam, hogy kizárólag akkor fáj a fejem, ha számítógépnél ülök. Viszont sajnos sokat ülök, mert ez a munkám. Elmentem szemészhez, megállapította, hogy a korom miatt új szemüveg kell. Megkaptam az új szemüveget, monitorszűrős, ami kell. Meg is szoktam a szemüveget, hétköznapokban remekül látok vele, de a fejfájás nem múlt el. Öt szemész, két belgyógyász, egy neurológus, egy pszichiáter, egy pszichológus látott, és teljes labor is készült, nem mutat semmit. Az utolsó két szemész szerint az új szemüveg tökéletes. De még is fáj a fejem, és kizárólag, géphez ülök, de akkor már negyed óra után. Ha felállok a géptől, öt perc alatt elmúlik a fejfájás.


Fáj a bal szemgolyóm, fáj a bal szemüregem, akár már attól is, ha pislogok, vagy érintésre.


Szerintem nem jó a szemüveg, legalább is számítógéphez nem jó. Sajnos úgy érzem, hogy az orvosok csak futószalagon vizsgálnak, nem hallgatnak meg, minél gyorsabban legyünk meg és viszont látásra.


Volt-e valakinek hasonló gondja? Ha igen, hogyan talált megoldást? Az nem opció, hogy nem ülök a gép elé, mert ebből élek. Nem akarok, és nem is tudok más munkát végezni, hosszú éveket tanultam egyetemen ezért.


Bármilyen tanácsot elfogadok.


Köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook