Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebookon hogyan lehet visszavonni, ha ismerősnek jelöltem valakit? fórum

Facebookon hogyan lehet visszavonni, ha ismerősnek jelöltem valakit? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 9. 06:01

Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy pont ebbe a topicba írok, de nem találtam a problémámmal kapcsolatban megfelelő témát.

Regisztráltam a facebookra, mert már rengeteg ismerősöm ott van fent. Szeretném tartani velük a kapcsolatot, de nem engedi, hogy bejelöljek bárkit is. :S Ezt a szöveget írja ki, amikor be akarok valakit jelölni:

„Ismered ezt a felhasználót személyesen? Elkerülendő a visszaéléseket a Facebookkal, a kérés nem teljesíthető. Ha többet szeretnél megtudni, kérünk látogasd meg a Súgóközpontot. Amennyiben úgy gondolod, tévedésből látod ezt az üzenetet, módodban áll jelenteni a problémát.”

A súgóközpontból se tudtam meg semmit, a ’jelenteni a problémát” se segített, ugyanúgy nem engedi, sőt már senkit, mert legalább előtt ötletszerűen pár embert engedett bejelölni. :S

Remélem tud valaki segíteni, mivel azzal a céllal regisztráltam fel, hogy az ismerőseimet eltudjam érni, s csak pont azt nem tudom megtenni. :( Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!!! :)

2011. máj. 2. 19:09

[link]


Tessék ez a törlő link:)

De csak akkor mükszik,ha 14napig nem lépsz be utána és nem regizel újra 14napon belül!

2010. nov. 18. 23:18
ha már idetévedtem azt meg tudná valaki nekem is mondani,h az egész facebookról,hogyan kell törölni magamat?
8. Lilimami (válaszként erre: 6. - Help!!!)
2010. nov. 18. 23:15
Viszont szerintem látni fogja, hogy bejelölted...
7. Dinuss (válaszként erre: 6. - Help!!!)
2010. nov. 18. 23:04
szivesen!:)
6. Help!!! (válaszként erre: 4. - Dinuss)
2010. nov. 18. 23:03
úú,megvan!nagyon köszönöm,hogy segítettél!!!!!!:))
2010. nov. 18. 23:03
Amit írtál h ismerősők kezelése ott valóban van olyan, hogy minden ismerős. Hosszú listában látni fogod az ismerőseidet és mindenkinél bal oldalt van egy x. Ha arra rákkattintasz törlöd az ismerőseid közül a nem kívánt személyt...
2010. nov. 18. 23:01
Most megneztem,mert nekem is van olyan aki meg nem igazolt vissza.Szoval a neve mellett van kiirva,hogy ismerosnek jelolted es ugyan ott kell visszavonni a kis X-el...
3. Help!!! (válaszként erre: 2. - Dinuss)
2010. nov. 18. 23:01

Szia!

nem találtam olyat,pedig átnéztem rendesen.:S

2010. nov. 18. 23:00

Szia!

Probald ugy,hogy beirod a keresobe a nevet es miutan kiadta akkor ott lesz ,hogy ismerosnek jelolted.Elvileg baloldalon ha legorgeted amikor az adatlapjan vagy lesz egy olyan,hogy torles az ismerosok kozul vagy valami ilyesmi.

2010. nov. 18. 22:57
A helyzet az,hogy bejelöltem valakit facebook-on,de már nagyon megbántam,és nem tudom visszavonni az ismerősjelölést.Sokan mondják,hogy jobb oldalt,ismerősök kezelés,és ott van hogy minden ismerős.Nekem nincsenek ott a függő kapcsolataim!DE nagyon le kellene törölnöm azt az embert.Remélem valaki tud segíteni?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook