Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebookon hogyan lehet az alábbiakat megoldani? fórum

Facebookon hogyan lehet az alábbiakat megoldani? (tudásbázis kérdés)


7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - D7ba7bf7ff)
2020. nov. 20. 06:50
Persze, Neked mindent szabad. :)
6. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 20. 00:42
Szerintem tök logikus hozzászólás volt, teljesen fölösleges felhozakodni azzal, hogy milyen beállítottságú vagyok, semmi köze hozzá! Van itt annyi szemét topik, a felének a gyakorin lenne a helye vagy a süllyesztőben. Ugye nem baj, ha van véleményem? Köszi!
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - D7ba7bf7ff)
2020. nov. 19. 16:08
Én meg azt nem értem, hogy Te miért szólsz bele, ha segíteni nem tudsz. Egyébként meg nagy spirituális fazonnak tünteted fel magad. Ezzel hogy fér össze a másik piszkálása?
4. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 19. 00:47

Mondjuk nem értem, erre miért nyitsz topikot, amikor a hasonló kaliberű kérdések ide szoktak beérkezni!


[link]

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Hpetra22)
2020. nov. 18. 20:36
Köszönöm. :)
2. hpetra22 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 18. 20:19
A másodikra mondanám, hogy a mobilodon az értesítést ki kell kapcsolni a beállításoknál a facebook mellett.
2020. nov. 18. 08:46

Az alkalmazást megnyitva vagy böngészőből megnyitva, hogy tudom megnézni, hogy egy-egy oldalt kik lájkoltak? Régebben meg lehetett. Most csak azt látom, hogy közösség, de nem listázza az embereket.

Csak 8 órára lehet kiiktatni, hogy "pittyegjen" az alkalmazás? Nem szeretem, ha hangot ad ki, ha megjelölnek, hozzászólnak. Elég lenne csak egy sima értesítés, de hang nélkül. De csak 8 órára tudtam elnémítani, és nem úgy mint a chat-et visszakapcsolásig.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook