Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Facebook like fórum

Facebook like (beszélgetős fórum)


11. Amaunet (válaszként erre: 6. - Corinna.)
2023. szept. 13. 15:37

"a mi korosztályunk"? Melyik az?


"a kérdező valószínűleg egy tizenéves"

A Hoxát nem használhatják 18 év alattiak - tudtommal.


Írtam volna még, de inkább nem teszem...

10. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 15:23

Facebook nem az élet.

Élet, ami valóságban történik. Mosolyogj, ismerkedj, érezd jól magad. Lájkokat felejtsd el.

9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 15:17
Milyen ismerős ez a fb-on, ha találkozáskor nem is beszéltek? Csak váltottok egy-két szót, nem?
8. 3066f49f9a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 11:31
Azt csak ő tudja, hogy milyennek tart, de nem akar tőled semmit.
7. PöttyösPanka (válaszként erre: 6. - Corinna.)
2023. szept. 13. 09:57

Tari Annamáriának is vannak nagyon jó könyvei és előadásai a témában. Minden szülőnek erősen ajánlom, mert tényleg annyira mást jelent a fiatal korosztálynak az online tér, hogy azt mi magunktól sosem gondolnánk.

Hevesi Kriszta azt mondta, hogy készített felmérést arról, hogy a fiúk miért lájkolnak annyi pózolós csajt instán? Mit akarnak üzenni ezzel? Mert ugye a lányok képesek teljes történetet szőni amögé, hogy a párjuk lájkol egy csajt. Az derült ki a felmérésből, hogy a srácoknak semmilyen szándéka nincs ezzel. Pörgetik a képeket, ha jön egy popó vagy cickó, nyomnak egy tetsziket, aztán el is felejtik.

2023. szept. 13. 08:22

Igazatok van, a mi korosztályunk többsége ezt így gondolja.

Ám a kérdező valószínűleg egy tizenéves, akiknek már (számunkra teljesen idegen módon) kommunikációs eszköze az online tér. Viszont itt is dolgozik a csordaszellem: "amit a haverok lájkolnak, azt én is, hogy ne lógjak ki a sorból".


A tisztánlátás érdekében érdemes lenne a mi korosztályunknak és fiataloknak is olvasni erről szakirodalmat - mert már ez is létezik ebben a témában. Hevesi Krisztának pl. van egy jó könyve erről.


A kérdezőnek üzi: ha tetszik a fiú, próbálj meg megismerkedni vele, de ne feltétlen az legyen a cél, hogy te is tetsszél neki, mert akkor rágörcsölsz.

2023. szept. 13. 08:17
Azt gondolod, hogy minden más lányt lájkol, pedig biztos vagyok benne, hogy sok száz lányt mégsem. Köztük téged sem. Ez van. Próbálj vele szóba elegyedni vagy valami kitalált indokkal írjál rá. Esetleg lájkold te egy képét... nem tudom, ez most már ciki kategória-e, kezdek kiöregedni ebből 🤣
2023. szept. 13. 07:25
Beszélni már próbáltál vele esetleg? Nekem mondjuk elég kiábrábdító lenne, hogy nyomja a kúrólájkokat fűnek-fának, de az csak én vagyok 😅
2023. szept. 13. 07:19
Nem alapoznék egy ismerkedést a lájkokra. Mellesleg a pasik nem azért lájkolgatják a pózolós csajokat, mert ezzel jelzik, hogy párkapcsolatot szeretnének tőlük. Maximum azt, hogy meg hát. De az értelmesebbje nem pózolós, hanem normális, kedves lányt keres barátnőnek. Inkább kezdeményezz beszélgetést, aztán majd alakul.
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 22:32
Nem Fb likeon múlik ez. De ha csk ennyi van hogy mosolyog ne éld bele nagyon magad, bár ha kb 15 évesek vagytok akkor bármi lehet. Próbáld meg kideríteni tetszel-e neki. Közös ismerős puhatolózzon neked.
2023. szept. 12. 21:51
Van egy fiú, aki tetszik nekem. Össze futunk az utcán mindig mosolyog. Facebookon ismik vagyunk. De sosem lajkolja a képeimet. Minden más csinos sminkes, pozólos lánynak igen. Akkor ezek szerint, ti is arra gondoltok hogy nem tart csinos vagy szépnek. Mert van köztük egy két furcsa lány.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook