Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet felismerni, ha egy Facebook profil kamu? fórum

Hogyan lehet felismerni, ha egy Facebook profil kamu? (tudásbázis kérdés)

15. unom (válaszként erre: 14. - Unom)
2023. márc. 27. 07:38
Bocs, tiltsd le.
14. unom (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 27. 07:37
Töltsd le.
13. Főnix3 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 27. 07:31
Kérj távolságtartást.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Főnix3)
2023. márc. 26. 23:30
Bárhogy. Teljesen beteg az elméje,arra jöttem rá.
11. Főnix3 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 25. 14:13
És miért félsz tőle? Hogyan árthat neked,vagy a gyerekednek?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Főnix3)
2023. márc. 25. 14:06

Én sehogy nem illek ebbe a képbe, az illető megosztotta ezt a cikket az oldalán, és a gyilkos apát védte. És az egész oldala ilyen"stílusú", lerí róla, hogy kattant az illető.

Sajnos semmi bizonyítékom nincs, hogy a gyerekem apjáé lenne a kamuprofil, csak nagyon-nagyon gyanús, a stílusa,szövege alapján. Szóval mondhatni esélytelen vagyok,hogy bármire megyek az egésszel,de egyszerűen azt érzem minden porcikámban, hogy ő az.

9. Főnix3 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 25. 14:00

Semmi baj, de ezt még kerekítsd, mert nem igazán értem.

Hogy illesz te a képbe, a gyereked,az az anyuka, akit hibáztattak, hol van a rendőrség?

Ha van információd, miért nem értesíted a rendőrséget, ha az információt visszatartod, te is megütheted a bokád...

nekem is volt rendőrségi ügyem, nálam a nyomozó durván ráállt az ügyemre. Pedig, CSAK az exem, a gyerekeim apja volt, aki a falhoz nyomott egy veszekedéskor..

Feljelentettem és elővették.

2023. márc. 25. 13:51
Igazatok van, sajnálom, hogy nem jól írtam le, illetve nem érthetően. Konkrétan ez az illető,aki a profil mögött rejtőzik, egy gyerekgyilkossággal kapcsolatos ügyben is pl az anyát hibáztatta. Ahol az apa végezte ki a lányait a láthatás alatt. Mert hogy biztos egymás ellen hangolta őket anyuka, nem is csoda, ha apuka bekattant, stb.
2023. márc. 25. 13:19

Írj egy kerek történetet, ahelyett,hogy idegeskedsz!

Mély levegő, nyugalom, és keressünk másik megoldást, mint a facebook.

Ha nem akarsz részleteket, akkor menj nyugodtan a fejed után.

2023. márc. 25. 13:18

De ha nem ezt írod, ahhor honnan tudhatná bárki? Csak gyanakszol hogy *valaki* meg ilyenek, a nyitó hsz alapján valakinek sokat nézegeted a profilját. 😅 Már bocsi most ez nem csak neked szól, de annyiszor nyitnak így fórumot, hogy van egy szituáció, amiről aztán 40 hozzászólással és elszórt részlettel később kiderül, hogy valami totál másról van szó, mint amiről a nyitó hsz-ban.


Amúgy jelentsd a facebooknak hogy kamu profil, talán egyszer ránéznek és felülvizsgálják. A facebookon talán nem tud nagy kárt tenni, mondjuk nem tudom, hogy érted, hogy súlyosan veszélyes. Szexuális ragadozó? Pedofil? Mondjuk sajnos ezekkel is nem tudom, mit lehet csinálni az interneten, nem lehet őket kitiltani netről. :(

5. Főnix3 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 25. 13:16
És azt gondolod ez a megoldás?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Főnix3)
2023. márc. 25. 13:12
Te ezt mégis honnan szűrted le ennyiből, hogy mire mennyi idöm van? Mondjuk ha az illető a gyerekem apja, akivel épp megy a harc a láthatásért?
3. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 25. 12:52

Ezért jó, ha nem vagy ilyenek fent.

Mi a fenének akarsz nyomozni bárki után?

Borzasztóan sok időd van,de nem arra szánod, aki megérdemelné a figyelmed!

2023. márc. 25. 12:51
Mièrt veszèlyes az akinek kamu profilja van?
2023. márc. 25. 12:48

Sziasztok. Hogyan lehet azt kideríteni, hogy egy láthatóan nem valós profil mögött egy közösségi oldalon ki rejtőzik? Van erre valakinek bármi ötlete?

Mi van akkor, ha gyanakszunk valakire, akié lehet a profil, és amennyiben tényleg így van, akkor az derül ki, hogy súlyosan veszélyes az emberekre az illető?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook