Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ezel, bosszú mindhalálig fórum

Ezel, bosszú mindhalálig (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2567. Samerita (válaszként erre: 2566. - Letty72)
2011. okt. 6. 22:30
Hát ez nagy kàr, még valahogy fel kell dolgoznom. Hmmm, mennyit sírtam tegnap....
2566. Letty72 (válaszként erre: 2565. - Samerita)
2011. okt. 6. 22:23

Nincs 3. évad, 4. meg pláne nem.


A nagy sikerre tekintettel egy mozifilmet akartak csinálni, de a végén azt is elkaszálták.


Én is nagyon sajnálom, hogy vége, de az Ezel nem egy neverending sztori

2565. Samerita
2011. okt. 6. 22:10

Sziasztok! Én is Ezel függő vagyok, voltam :-(

Lehet volt már szó róla, de valaki nem tudja, hogy van-e 3. Vagy akár 4. Évad?

2564. ezelkenan (válaszként erre: 2563. - Letty72)
2011. okt. 6. 22:05
Akkor azt hiszem megvan a megoldás. Ezel/Ömer meg akart szabadulni Ezeltől és újra Ömer akart lenni. Volt egy jelenet amikor veszekedett Alival, hogy nem tudja mit csináljon hogy újra Ömer legyen.. Megitta azt a szert, Ezel személye meghalt benne és Ömerként élt tovább. Végülis ez volt a célja.
2563. Letty72 (válaszként erre: 2560. - Barbara5)
2011. okt. 6. 21:50

szerintem az csak egy beharangozó volt az utolsó részre, jelképezhette a sírkő azt, is hogy Ezel Ömerként él tovább, a felvett személyisége pedig meghalt.


És a befejező évad a törököknél 2011. június 20-án volt.

2562. Letty72 (válaszként erre: 2556. - Fannikaaa18)
2011. okt. 6. 21:46
Ha Ömer testvére gondolsz őt, Serdar (Eysan apja) ütötte el Kenan parancsára, az eredeti célpont Ezel lett volna, de ő akkor éppen nem volt, Mert viszont igen, és a sötétben Serdar nem látta, hogy kit üt el.
2561. Mia.
2011. okt. 6. 21:42

Itt egy videó láttam sokak elgondolkoztak, vajon ki nyithat ajtót !


Én azt mondom (Nem minden az aminek látszik):), ezért akármennyire is hihetetlen, hogy Ezelt meghalni láttuk tudjuk sok csavar volt ebbe a filmben, és persze Ramiz sose ölné meg !

De ez nem is lehetne kérdés annak aki végig nézte a sorozatot, a mozdulatok árulkodnak !


Nekem is nagyon fog hiányozni, főleg az őreg akiről azt mondom A nagy TANÍTÓ :) És aki jól figyelte szavait nagyon sokat tanulhatott belőle .


Amúgy a világítótorony spirituális világot jelképezi .


[link]

2560. Barbara5
2011. okt. 6. 21:16
azt én is láttam valahol, hogy faragja Ezel apja a sirkövét....nagyon fog hiányozni ez a sorozat, iszonyú jó volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2559. ezelkenan
2011. okt. 6. 20:23

Valaki említette hogy volt egy olyan rész benne, amikor faragják Ezel sírkövét, de ezt én nem láttam..


[link]

2558. ezelkenan
2011. okt. 6. 20:05
Amennyire nem szerettem az elején Alit, egy kellemes csalódás úgy a 2. évad felétől. Bocsánat a hülye hasonlatért, de kicsit hasonlít a DBZ-ből Vegitára, aki látta tudja.......:D:D
2557. Fannikaaa18 (válaszként erre: 2555. - Dylena)
2011. okt. 6. 19:48
Hát így pontosan nemtudom,nem is biztos hogy benne volt.Csak minthogyha rémlene,amikor Ezel az utcán sétált a rendőrök elől és akkor mondta volna...persze ez nem hinném hogy biztos,csak nekem valami beugrott...Nem szeretnék hülyeséget mondani!
2011. okt. 6. 19:47
Vagy lehet hogy Can képzelte ezt az egészet.Hogy találkozik Cengizzel(öreg,botos bácsi) És Ezel van ott az ajtóban.Mert szerintem Can úgy képzelte el,hogy Cengiz és Ezel barátok maradtak,és Cengiz is ott maradt "Ezelék"-kel.Szerintem csak Can képzelte ezt az egészet,és szerintem mindenki meghalt,nem véletlen bosszú mindhalálig :)...Amúgy megtudnátok mondani,hogy Mert miért halt meg? :/
2555. dylena (válaszként erre: 2553. - Fannikaaa18)
2011. okt. 6. 19:40
Engem érdekelne ez a remetés dolog. Ezt mikor lehetett hallani/látni?
2554. ezelkenan
2011. okt. 6. 19:29
Akárki akármit mond szerintem az öreg nem Cengiz volt, de aki kinyitotta az ajtót az Ömer volt, nem véletlen hogy így kezdődik és végződik a sorozat(fejvakarás). Ez egy utalás arra, hogy Ömer volt az ajtó mögött.
2011. okt. 6. 18:59

Húúú engem nagyon idegesít most,hogy ki állhatot az ajtóban..De most megtörtént ez a jelent vagy sem? :O

de lehetséges,hogy az az öreg ember Cengiz volt,mert szerintem kicsit hasonlított rá...bár elég valószerűtlen,mert gyűlölték egymást Ömerrel/Ezellel..De az utolsó részben,Ezel nem beszélt valami remetés dologról?? Vagy csak én bonyolítom már túl?? SEGÍTSÉÉG!

2552. Joys
2011. okt. 6. 18:40

Azért érdemes az eredeti-török-változatot is végig nézni/közel két órás/, akinek van kedve ismét átélni a záró eseményeket, bár úgy emlékszem, ebben az esetben csak a világító toronybeli jelenetnél vágtak ki-keveset, amikor Cengiz lezuhan..


[link]

2011. okt. 6. 18:20

Tényleg, itt nem voltak viták, mint a legtöbb helyen szoktak:)De jó:)

Ellenben a sorozatban történtekkel:))

2550. Joys
2011. okt. 6. 18:13

A vége kissé sejtelmesre sikeredett, maradtak nyitva kérdések, kisebb, elvarratlan szálak, azért is élénkült meg ennyire ez a fórum, szerencsére azért a konfliktus lényege jól érthető maradt és a feszültségek-Cengiz megbűnhődésével- nyugvópontra jutottak.

/A sorozat záró részét nézve nekem nem a Rómeó és Júlia jutott eszembe, hanem Jean Marais egykori nagy filmje, az "Örök visszatérés", amely Trisztán és Izolda ősi történetét dolgozta fel-modern változatban./


Azért a lényeges kérdésekben itt jobbára egyetértettünk és ez megnyugtató.

2549. Dija89
2011. okt. 6. 18:07

*****


A fejvakaráshoz ennyit



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2548. Dija89
2011. okt. 6. 18:04
Istenem....................én nem térek még most sem magamhoz.... most néztem meg neten az utolsó részt.............:(((((((((
2547. dylena
2011. okt. 6. 18:03
Ha az Rtl normálisan leadta volna, mindenféle kivágás nélkül (amelyek sokszor nem is voltak durvák a többi jelenethez képest), akkor min. 16-os karikát kellett volna kapnia.
2546. dylena (válaszként erre: 2545. - Sylvia31)
2011. okt. 6. 17:52
És nem voltak olyan részek, amitől megijedt? A karikába 12 év volt, de szerintem 14-16 éves gyerek még nem biztos, hogy megérti, vagy hogy kell, hogy ilyet lásson...az enyém csak 1,5 éves, de nem is nézte
2545. sylvia31
2011. okt. 6. 17:20

Én is nagyon imádtam a sorozatot sőt a 11éves kisfiam is:-))

Tényleg fura hogy mától már nincs ezért is vagyok most a gép és nem a tv előtt..

Nem szeretem a sorozatokat a sírós-rívós,ordibálós-kibékülős szappanoperákót egyenesen kiráz a hideg EZ(el)volt az első amit ha nem is mindennap de néztem és tényleg jó volt nem ismétlik majd vhol,vmikor?

2544. ezelkenan
2011. okt. 6. 17:06

De furcsa hogy most nem tudok leülni Ezelt nézni. Szerintem a zenék, amik alatta mentek sokat dobtak a sorozaton. Nálam 50%-ban ez volt a nyerő, ill. maga a történet és a szereplők. Ja meg a szinkron is jól sikerült.

Szerintem ez a Top 5:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Nem tudnám sorrendbe rakni őket. Mindegyik jó.

2543. Barbara5
2011. okt. 6. 16:33

NAgyon jó volt ez a sorozat, sorozat függő vagyok, de ilyen jót még nem láttam.Csak ez a Rómeó és Júlia vég kicsit kikészített!!!!:((((

Szerintem tényleg csak Can elképzelte, hogy az apja van ott a világítótoronyban mármint Ezel.És, hogy ez nem történt meg a valós életben ahogy ezt már más is írta.Azt én is sajnálom, hogy sok mindent kivágtak a filmből csak nem tudom miért du.ra rakták ezt a sorozatot miért nem estére és akkor le tudták volna adni normálisan.A lényeget kivágták belőle és amiről még nem is tudunk lehet minden részből vágtak ki valamit, már az is idegesítő volt , hogy 1 részt kettévágtak és 2 nap alatt adták le...semmi értelme nem volt.Azt írja, hogy "krimi" film akkor ne vágjanak ki olya belőle ami azzá teszi, Milyen lenne ha a Helyszínelő sorozatokból is kivágnák azt, hogy ölik meg az áldozatot.... na mindegy nem du.ra való film volt!!!!

2542. Letty72 (válaszként erre: 2540. - Derya)
2011. okt. 6. 16:15
Nem lehet, hogy ez a lakás Can öröksége, amit a 20. születésnapján kap meg? És akkor tudja meg a teljes igazságot is, hogy ki volt az igazi apja.
2541. Derya (válaszként erre: 2540. - Derya)
2011. okt. 6. 16:02
Gürgen utca 24, B emelet
2540. Derya (válaszként erre: 2539. - Dylena)
2011. okt. 6. 16:01
hát azt nem tudom, ez csak egy cím.
2539. dylena (válaszként erre: 2537. - Derya)
2011. okt. 6. 15:57
Na ne mááár. És minek a címe?
2538. dylena
2011. okt. 6. 15:57
A világítótorony azért nekem elég érdekes folt ebben a sztoriban. Magának az épületnek is különleges hatása van, meg hogy a visszaemlékezésben a régi barátok ülnek a padon és a háttérben ott ez a torony. Meg amikor Cengiz meghal(már ha meghal)itt hal meg (és lehet itt is él tovább).
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook