Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ez valóban nem nagy gond? fórum

Ez valóban nem nagy gond? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 3. 18:17
Nagyon-nagyon köszönöm a segítséget. :) Megnyugodtam. :)
2012. jan. 3. 18:15
Az acetil-szalicilsav alapvetően vérhigító, ilyen jellegű esetekben mindig Aspirint, vagy ennek kisebb hatóanyagú társait (pl. Astrix) írják fel.
2012. jan. 3. 18:10
Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Állítólag egy hétig kell feküdnie, de két hét, mire teljesen elmúlik a dolog. Különben 56 éves anyukám.
3. zebracsikó (válaszként erre: 1. - C6d087edcb)
2012. jan. 3. 18:08

Hogy bír-e vérelvedásgátlással?


Ott írják a hatásában! Gondolom, onnan másoltad ki.


Jobbulást Anyukádnak!!

2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - C6d087edcb)
2012. jan. 3. 18:07
szia, hány éves anyud? meddig kell feküdnie? van valamelyik ismerősödnek bioptron lámpája?
2012. jan. 3. 18:05

Anyukám délelőtt esett egy nagyot, beütötte a lábát (illetve a lábára eset), amin keletkezett egy seb, felduzzadt, illetve véraláfutásos lett. Az orvos adott neki kenőcsöt, fekete nadálytövet, illetve egy Aspirin Protect nevű készítményt a vér alvadásának meggátolására. Kíváncsi lennék (mivel eddig még nem hallottam róla), hogy ez valóban bír-e véralvadásgátlással (bár az orvosban maximálisan megbízom), mert az interneten ezt olvastam róla: Az Aspirin Protect szívinfarktus és meghatározott agyi keringési zavar megelőzésére és kezelésére alkalmazható gyógyszer. Hatását a vérlemezkék összecsapzódásának gátlásán keresztül fejti ki. A tabletta a gyomornedvnek ellenálló bevonata miatt a gyomornyálkahártyát kíméli, ami a hosszan tartó kezelés során előnyös.

Kíváncsi vagyok, hogy nektek mi a véleményetek erről, illetve esetleg mással is történt már ilyen izomszalag húzódás, mert eléggé kétségbeestem? Azóta anyukám szigorú ágynyugalomra van ítélve, ágyba kapja az ételeket, italokat, nem megy dolgozni, és remélem, hogy jövő hétre már csillapodik a fájdalma.

Akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, megírná nekem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook