Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez normális szakítás után? Mit csináljak? Segítsetek! fórum

Ez normális szakítás után? Mit csináljak? Segítsetek! (beszélgetős fórum)

1 2
2018. máj. 27. 03:45

Pszichológus!

Ez az a pillanat amikor fel kell keresned. Tud segítséged nyújtani. Magadtól nem biztos, hogy ki tudsz lábalni ebből az egészből és csak időt húzol, mérgezed és rombolod magad.


Javulást kívánok!

2018. máj. 27. 00:54
Ezelőtt is szakítottak már velem, túl is tettem magam rajta, de ez most valahogy teljesen más. Pánikrohamaim, sírógörcseim vannak rendszeresen, a vizsgáim sem sikerülnek, holott nem vagyok hülye, nem azzal van a gond. Tudom, barátok és sok idő, de egyszerűen semmi életkedvem nincs, hónapok óta tart ez az állapot, viszont pár hete, mikor szakított velem, minden "felerősödött". Elkezdtem vagdosni is magam, fájdalomcsillapítókat szedek, igazából nem tudom minek, de úgy könnyebben elalszom, gyakran vannak öngyilkos gondolataim is. Értelmetlennek, céltalannak érzem az egész életemet. Soha nem voltam ilyen. Mit csináljak, hogy megint a régi önmagam legyek? Most már nem telik el úgy nap, hogy ne vagdossam/gyógyszerezzem be magam.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook