Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csináljak, hogy ne tegyem tönkre magam a szakításunk miatt? fórum

Mit csináljak, hogy ne tegyem tönkre magam a szakításunk miatt? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. dec. 21. 21:13

Köszönöm , mar jol vagyok. :))

3,5 eve mar uj kapcsolatom van,menyasszony vagyok es boldog is. :))))

32. Magnumpi (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2015. dec. 21. 18:30
Egy dolgot jól jegyezz meg. Nincs olyan férfi aki miatt érdemes az egészségedet tönkretenni, mert abból csak egy van és neked még élned kell vele, míg pasit még találhatsz bármikor. Ráadásul ha ő már tovább is lépett, akkor neked miért is érné meg emészteni magad miatta? Gondold majd át idővel mi volt jó és rossz a kapcsolatodban, és tanulj belőle. Nagyon sokat fogsz hidd el. Csak most mindent elhomályosít a fájdalom, de az eltűnik idővel.
2015. dec. 21. 17:15
Szerintem nincs okos recept, hogyan éljűk túl. Egyszerűen túl kell élnünk. Mindannyiszor, ahányszor megtörténik. Mondom én, aki most éli át már sokadjára és még most sem tudom a gyors megoldást. Szőrnyen fáj.
2015. dec. 21. 01:23
zard be a kaput a multad mogott es ne zarkozz be menj tarsasagban.ez a legjobb gyogyszer.hallgass sok zenet es ne keseregj hiszha vegetert sokszor a legjobb egyeduli megoldas ha nem voltal boldog.
2015. dec. 21. 00:13
Szerintem ne tedd tönkre (magad).
2011. dec. 21. 12:30

Hja, és ami a legfontosabb! Egy pasi sem ér annyit, mint az életed, főleg, ha eltudott hagyni. Mégha felétek ő az egyetlen hím nemű lény, akkor sem.

Ha valaminek vége van, az mindig annak a jele, hogy valami sokkal jobb van kezdődőben. Ezt tartsd szem előtt!

2011. dec. 21. 12:25

Én soha nem indultam úgy egy kapcsinak, hogy vége lehet, megszakadhat. Elég ezen akkor görcsölni, amikor itt az ideje, nem mérgezni az embernek ezzel az esetlegesen jól működő kapcsolatot is.

Hogy mit csinálj, hogy ne menj rá? Bőséges leszarom tabletta!

26. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2011. dec. 21. 12:12

szerintem a legtöbben megéltünk ehhez hasonlót.. fogyás is benne van.Az egészséged érdekében menj levegőre,mászkálj,mozogj,amit utána eszel,hátha megmarad..és kifáradva jobban is alszol.

Általában: ha vkinek elmegy a párja hosszabb időre,mindenképp számításba kell venni,hogy megromolHAT,akár tönkre is meHET a kapcsolat.

25. Ami.
2011. dec. 20. 17:41

Miért nyitottál új fórumot,miért nem a "régibe" írtad le az új történéseket?

Fel a fejjel,tudhattad h ez lesz a vége a csiki-csuki nem megy örökké.Fenyegeted h elhagyod,aztán meglepődsz ha ő hagy el,ez unalmas egy idő után.

Foglald le magad a napokba,csinálj programokat,találkozz az ismerőseiddel.

24. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2011. dec. 20. 15:52
Az ilyen es hasonlo dolgokon mindnyajjunk atesett mar es a legtöbbunk tul is eli ! Szedd össze magad , foglald el magadat olyasmivel amit szeretsz csinalni ! Talalkozz emberekkel akiket kedvelsz ! Vasarolj magadnak valami extra szepet ...
2011. dec. 20. 15:46

Istenem de utalom, mikor azt mondjak, hogy te meg fiatal vagy....stb... mert mi a kulonbseg ha egy 22 evest hagynak ott 3 ev utan, meg ha egy 30 evest?? szerintem semmi!!

Szerencsere nem ereztem meg at olyat amit te, mert 3 komoly kapcsolatom volt, egyutteles meg 2-3 ev, de mindegyiket en zartam le, szoval nem fajt. A jelenlegi parommal lassan ket eve elek egyutt, de nala ereznem ha elhagyna, biztos igy lennek mint te most. Nekem biztos erot adna ha anyumra gondolnek, ugyanis ot apum 23 ev hazassag utan hagyta el, 3 gyerekkel az egyik meg csak 3 eves volt, se penz, se lakas, es raadasul egy sms-t irt neki, hogy van egy uj baratnom vallj el.... Tudom ez most teged nem vigasztal, de o is feltudott allni, muszaj volt!! Jonni fog valaki aki segit elfelejteni, vagy probalj meg baratokkal lenni, bulizni... Bar nekem ez nehez lenne, mert rajta kivul senkim nincs. Mindegy a lenyeg, hogy legyel nagyon eros, es ha egyedul nem megy akkor tenyleg keress fel egy orvost, hogy minel elobb tul legyel rajta!! Sok szerencset neked!

22. KeldaLéda (válaszként erre: 21. - KeldaLéda)
2011. dec. 20. 15:13
"Nem mondom, hogy ne gondold végig...." Így akartam írni :)
21. KeldaLéda (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2011. dec. 20. 15:11
Kedves Bucóka! Én 3 évvel ezelőtt kb úgy jártam mint Te, annyi különbséggel, hogy én a vége felé éreztem már, hogy valami nincs rendben, és végül is én zártam le a kapcsolatot, és a kapcsolta vége fele kezdtem el fogyni, de hasonlóan, mint Te. Annak a srácnak már másnap volt barátnője! Kb fél évig aztán olyan voltam, mint egy élő halott, valahogy úgy néztem ki, ahogy a filmekben ábrázolják őket :S Rettenetesen le is fogytam, mert elhagytam magam. Jó egy év kellett, hogy feleszméljek és akarjak élni ( asrác addigra 3 másik lányon is túl volt, de egyik kapcsolata sem tartott addig, mint a mienk -2 év-) Nem mondom, hogy gondold végig mi történt és hogyan. Sőt, erre szerintem szükség is van! De ne sajnálkozva, belehajszolva magad önkívületbe, hanem nézd olyan szemmel, hogy ezt most fel kell dolgozni, helyre kell tennem, meg kell gyógyulnom, mert ha vele nem, majd egyszer mással jól akarom érezni magam. Ha még érzed, hogy vele akarod jól érezni magad...hát nem tudom, a körülményeket nem ismerjük, csak Te. A lényeg, hogy az tényleg lezárt ügy, akkor magadért rendbe kell tenned magad, nameg azért a másik emberért, akivel még össze fog hozni a sors. Mert ő meg fogja érdemelni, hogy ne egy lelkileg beteg, összetört leányt kapjon. Különben én úgy hiszem, jól teszed, hogy itt kibeszéled magadból, én most ezt teszem, egy más témában és kezdek magamhoz térni, sokat segít! Tarts ki, egy férfi, még nem a világ!
20. rózsa67 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2011. dec. 20. 14:24

Erre csak azt tudom írni, hogy nem érdemli meg SENKI, hogy tönkre tedd magad!

Ronda dolog ilyet mondani, de legyél önző. Legyen az,amit te akarsz! Kompromisszumokat meg rá érsz akkor kötni,amikor már látod, hogy érdemes! :)

Keress valami elfoglaltságot, amiben örömödet leled!

Elmúlik 10-20 év és csak egy pillanatnyi emlék marad! Az idő fogy és élvezd ki minden percét! :)

19. rózsa67 (válaszként erre: 15. - E6b1efa3e9)
2011. dec. 20. 14:19

"Jobb? Hogy jobb?" Szerintem úgy, hogy amikor valaki kijön egy kapcsolatból, akkor tudja, hogy mi nem volt jó neki. Tapasztalatot gyűjt. Legközelebb már egy magához sokkal jobban alkalmazkodó embert választ, akivel jobban összepasszolnak.

Az idő múlásával már én is tudnék szelektálni, DE ott a bibi, hogy minél tapasztaltabb az ember,akkor annál válogatósabb. Most azt tudom mondani, hogy tudnám,hogy kit válasszak, de annak már én nem kellenék! :D

Válogatós lettem!:) A jó isten még nem teremtette meg azt az embert, aki nekem teljesen megfelelne vagy csak még nem találkoztam vele. Igyekezhetne,mert nagyon fogy az időm! :)

Egy örök elégedetlen! :)

18. adbefc7882 (válaszként erre: 17. - Bucóka20)
2011. dec. 20. 13:15

Hajajj...

Beleestél abba, amibe anno én... 33 kilóra lefogytam, tönkrementem, pszichológushoz kellett járnom...


De!


Én nem akartam egyből másikat keresni, nem éreztem azt, hogy pasi nélkül értelmetlen az élet... Menj, bulizz, szórakozz, élvezd az életedet, hiszen millió új világ nyílhat meg előtted! Hm.. Milyen sok pozitív oldala van a szingli létnek :)))

Imádok férjes asszony lenni, de hidd el, imádtam egyedülálló lenni is :)

Kapcsolódj ki, szervezz progikat, csavarogj, stb.

Nem kell egyből a "nagy Ő"-re vadászni...

2011. dec. 20. 13:05

Ma már elárulta,hogy együtt is vannak az új barátnőjével.

Köszönöm,akkor részemről le van zárva.Eddig megalázkodtam,könyörögtem,sírtam,szenvedtem....

Hátha neki meg ez kell,h csütörtökön szakítottunk és szombaton már új barátnője van,akkor hajrá.

Úgy van barátnője,h 2 hete jött haza külföldről,kint volt 3 hónapot(3hónapot vártam a semmire!!!!),azalatt tuti nem csajozott,mert csak velem beszélt,ebben biztos vagyok.

Ő a hős szerelmes,aki még egy hete a s.eggemet akarta kinyalni!!!Nah most jól felhúztam magam.

16. 31c1daa9fa (válaszként erre: 15. - E6b1efa3e9)
2011. dec. 20. 10:41

26 múltam, nekem a menő csávók lefutottak idejében.

Ne keverj össze a mai tinikkel, ha lehet.

Mindig lesz olyan aki jobb lesz.

Mindenben. Persze ehhez elég nyitottnak kell lenni, nem földhözragadtnak. :)

15. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 14. - 31c1daa9fa)
2011. dec. 20. 10:29

Jobb? Hogy jobb? Úgy jobb, hogy mindig lesz jobb, akivel jobban érzed magad? Vagy úgy jobb, hogy szebb, okosabb, menőbb, szívdöglesztőbb, sportosabb, jobban kereső....

Mert ha az utóbbi, akkor az tuti. Én is azt vallom, ha egy-egy tulajdonságot nézek magamban, akkor biztos találok olyan lányt (akivel összehasonlítom magam), h pl. okosabb, vagy nem okosabb, de vékonyabb, vagy nem vékonyabb, de barnább, vagy hosszabb a haja, vagy nem hosszabb, de magasabb és így tovább.

14. 31c1daa9fa (válaszként erre: 13. - E6b1efa3e9)
2011. dec. 20. 10:24

Mert nincs. :)

Mindig lesz jobb...

13. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 12. - 31c1daa9fa)
2011. dec. 20. 10:23
Az igazit nem olyan gyorsan lehet megtalálni sajnos.
12. 31c1daa9fa (válaszként erre: 10. - E6b1efa3e9)
2011. dec. 20. 10:22

Akkor ez lesz a megoldás?

Gyorsan keresni valakit?

11. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 10. - E6b1efa3e9)
2011. dec. 20. 10:20
Az igazi a legjobb dolog a világon.
10. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 9. - 31c1daa9fa)
2011. dec. 20. 10:20

Mit nem értesz rajtuk ,te is az vagy.

Igen, az IGAZIval. Miért, mi a baj az igazival?

9. 31c1daa9fa (válaszként erre: 8. - E6b1efa3e9)
2011. dec. 20. 10:16

Igazival? Na persze...:D


Nem értem, miért nem lehet egy kis időt egyedül tölteni, megismerni magukat, élvezni az életet, élni a lehetőségekkel, magukkal foglalkozni, feszegetni a határokat. Miért kell mindjárt az első hapsiba belekapaszkodni? Nem értem a nőket, komolyan!

2011. dec. 20. 10:10

Hát nem tudom, elsőre azt gondoltam ,h jaj, olyan fiatal vagy, túl nagy bajod nem lehet, de persze, ha ez pl. unokahúgommal történne, megszakadna a szívem.

Azért biztos nem egyik pillanatról a másikra szakítottatok, szóval érezned kellett az előszelét. Gondolj azokra a dolgokra, amik rosszak voltak vele, amikor szenvedtél mellette, amikor veszekedtetek.

Meg arra, hogy az igazival százszor jobb lesz.

2011. dec. 20. 09:23
Jaj drága nagyon sajnálom!Tudom mit érzel :( majd idővel jobb lesz,tudom ez nem vigasz,de így lesz!
6. 31c1daa9fa (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2011. dec. 20. 09:14

:((

Én is voltam már így.

A legszebb időszakomat éltem utána.

Ha nem hagyod el magad, a tiéd is az lehetne. :)

2011. dec. 20. 09:08
Most el kell mennem,de majd később visszaolvasok.Köszönöm,hogy írtatok!
2011. dec. 20. 08:56

Van élet még a válás után is. Akár 3 gyerekkel is! Nagyon sok még jobb pasi futkározik az utcán, csak nyitott szemmel kell járni! :)

Olyankor és olyan helyen jönnek szembe, amikor nem is számítanál rá.

Egy hónappal a válásom után 3 gyermekel a hátam mögött ismertem meg a mostani férjemet. Komolytalannak induló kapcsolatként kezdtük. Most már 13 év és 2 gyerek bizonyítja, hogy érdemes volt.

Használj ki minden alkalmat, ami kínálkozik és hátra se nézz!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook