Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ez mitől lehet? Evés után éhes vagyok, utána pár órával egyáltalán. fórum

Ez mitől lehet? Evés után éhes vagyok, utána pár órával egyáltalán. (beszélgetős fórum)


2017. okt. 18. 21:17

Diétázók koplalók gyakori tünete.

Az inzulintermelődés mindenre túl hevesen válaszol majd hirtelen lezuhan és jön a mardoso éhség. Aztán elmúlik

2017. okt. 18. 21:11
Konkrétan minimális Ch-t eszek, mert ketogén étrendet követek. Zöldség a Ch csak.
2017. okt. 18. 13:40
Igen, az lehet a baj, hogy gyorsan eszel, meg olyat, amiben sok a szénhidrát. Tudom, az én mhelyem is olyan, hogy jó, ha az ember ki tud menni enni, akkor belapátolja az ennivalót, utána meg rosszul van. Főtt ételre,salátára esély sincs. Arra álltam rá, hogy otthon készített tojásos-zöldséges , vagy húsos-zöldséges szenvicset viszek. Nem vajazom, rakok bele idénynek megfelelő zöldséget, meg rozsos (nem annak mondott) zsemlébe teszem.
2017. okt. 18. 10:55
Nekem is van ilyenem, én is megkergülök. Lehet, hogy ilyenkor sok sav termelődik? Elég egészségesen étkezünk? Én erre gondolnék. Lehet cukor is van benne, viszont attól nem mardos (-szó szerint) az éhség.
2017. okt. 17. 22:40
Ingadozik a vércukrod.
2017. okt. 17. 22:39

étkezés után kb 1-3 órával nagyon éhes vagyok, de 4-6 óra (amennyiben nem eszek étkezés után 1-3 órával) után pedig egyáltalán

Szóval ebédelek 12 órakor, de 13-15 óra körül nagyon éhes szoktam lenni, de 16-19 órakor már egyáltalán. erre valami ötlet, hogy miért lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook