Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ez minek minősül? fórum

Ez minek minősül? (tudásbázis kérdés)

3. 5236d12e25 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2014. ápr. 3. 16:01
Most már tárgytalan, a lényeg hogy nekik 1.5 év után tűnt fel hogy én nem fizethetek elő erre a csomagra..
2014. ápr. 3. 15:20
Káosznak.
2014. ápr. 3. 14:22

Tarr kft-nél van előfizetett kábel tv és internetünk,amihez én anno kötöttem egy extra kis digi csomagot, 2 éves hűséggel írtam alá a szerződést. Júliusban fog lejárni a szerződés.Azóta nagyon sokszor változtak a csatornák, és eltűntek amikre külön előfizettem.

Akkor felhívtam őket és közölték hogy én elméletben ezt a kis csomagot pluszba elő sem fizethettem volna itt ahol lakom. Mindenesetre továbbra is volt adás a digin.

Aztán kaptam egy tájékoztatást 1.-e előtt hogy a digi csomag átvált más névre de az ár marad 1.-től, és mínusz 1050 ft túlfizetésem van.Jött az 1.-e digi adás semmi, felhívtam őket és közli a hölgy hogy nincs szerződésem. Vagy elő fizetek újra a kis csomagra plusz, vagy leadom a dobozt vagy újabb csomagot újítok újabb hűséggel. Erre ma jön a számla ahol számlázva van ez a kis csomag új néven, adás meg semmi és még mindig nem értem el őket pedig már 20x hívtam őket. Én nem újitottam, nem mondtam le és nem írtam alá semmit.

Minek minősül el okírat hamisítás vagy mi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook