Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ez már teljes mértékben az elviselhetetlenség jele? fórum

Ez már teljes mértékben az elviselhetetlenség jele? (beszélgetős fórum)

2012. jan. 18. 07:45
én is a kisajátításon próbálnék változtatni,mert azzal a leendő mindenféle kapcsolataidat mérgezed. a többi simán belefér.úgy értem,nem kell elkeseredni miatta,csak figyelni rá,és vmennyire kordában tartani
19. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. jan. 17. 19:25
A kiváncsiság akkor gond, ha pofátlanul beleütöd az orrod mások dolgába. Az önfejűség akkor baj, ha a spanyol viaszt is magad akarod feltalálni. A féltékenység és a kisajátítás mindenképp car. A nehéz megnyílás akkor baj, ha folyton egyedül érzed magad. A hangulatemberség akkor baj, ha szenvedni szoktál a kilengésektől, és akár magad számára is elviselhetetlen szoktálm lenni; ill. ha emiatt problémád többször adódott gond a munkahelyeden, vesztettél már el barátokat. A gátlásosság akkor lehet baj, ha ez gátol a mindennapi életben, pl. nem állsz ki magadért; vagy ha az egész jellemzésed elegyeként gátlást megszűntető, enyhítő szerekhez nyúlsz.
2012. jan. 17. 19:12

"Próbálom kisajátítani az embereket. Féltékenység."

Ezek számomra rossz tulajdonságok, de van akit nem zavar.

A többi nem zavar.

17. Yellow-girl (válaszként erre: 13. - Aktucs)
2012. jan. 17. 18:06
Ez jó ötlet, meg fogom kérni néhány barátomat.
16. Yellow-girl (válaszként erre: 14. - E16fe97baf)
2012. jan. 17. 18:06
Így máris másabb a dolog. :)
15. Yellow-girl (válaszként erre: 12. - D84afa853b)
2012. jan. 17. 18:05
Nem tudom. Elég rossz kedvem van, talán ezért.
14. e16fe97baf (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. jan. 17. 18:04

kíváncsiság kb. érdeklődés... önfejű kb.tudatos, határozott

....kisajátítás, féltékenység kb. nagyon tudsz szeretni... nehezen nyílsz meg kb. titokzatos... hangulatember kb. színes, változatos... gátlásos kb. inteligensen visszafogott....ezek nem rossz tulajdonságok... nincs veled semmi baj....

13. Aktucs (válaszként erre: 9. - Yellow-girl)
2012. jan. 17. 18:02

Azt, hogy az ember képes legyen magáról pozitívat mondani, gyakorolni kell :) olyan jól leszoktatnak minket erről gyerekkorunkban.


Mi lenne, ha megkérnéd a barátaidat, hogy mindannyian írjanak le rólad 3-3 pozitív tulajdonságot? Lesznek ismétlődések, de meg fogsz lepődni, mennyi különböző össze fog gyűlni.


Nem szabad csak a negatív tulajdonságainkra koncentrálni. Vannak. Persze, mindenkinek vannak. Van amin tudunk változtatni, van, amin nem sikerül. De ettől nem vagy elviselhetetlen. Biztos van, akinek igen. Van pár ember, akit én is nehezen viselek. Érdekes, mások meg szeretik ugyanezt az embert. Egy csomóan engem is nehezen viselnek, érdekes, mások meg szeretnek :)

2012. jan. 17. 18:01

Az ismerőseidet, barátaidat kérdezd meg arról milyen pozitív tulajdonságaid vannak.

A rosszak mellett biztosan tudnak jót is mondani!

Egyébként miért látod így most a dolgokat, ha nem túl indiszkrét a kérdés?

11. d84afa853b (válaszként erre: 9. - Yellow-girl)
2012. jan. 17. 17:59

Ez egy igen jó tulajdonság.

Sok emberből hiányzik manapság, de biztos, hogy ha mélyebbre ásol, akkor fel tudsz sorolni még több pozitívumot.

Szerintem most elég rossz kedved lehet és ezért látod így a dolgokat.

10. Yellow-girl (válaszként erre: 9. - Yellow-girl)
2012. jan. 17. 17:57
"+" helyett 3-ast akartam.
9. Yellow-girl (válaszként erre: 8. - D84afa853b)
2012. jan. 17. 17:51

+ pozitív tulajdonságot sem tudnék mondani.

Talán csak a kedvességem.

8. d84afa853b (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. jan. 17. 17:50

Ezek a tulajdonságok kb. minden második emberre ráillenek.Többek között rám is.Én is kicsit önfejű vagyok, kicsit kíváncsiskodó, a hangulatom is szokott változni.Ettől még senki nem rossz ember.

Emellett biztos van rengeteg jó tulajdonságod is és ez a lényeg.Sorold fel azt amit pozitívan látsz magadban!

2012. jan. 17. 17:47
miért kellene változtatni?
6. Yellow-girl (válaszként erre: 5. - 3f348d1f9b)
2012. jan. 17. 17:47
Van bizony alapja, tudom hogy ezek mind igazak rám.
5. 3f348d1f9b (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. jan. 17. 17:46
Ha már tudod ezeket a dolgokat,legalább azt is tudod min kell változtatnod.Ha már ezt így őszintén megmondták neked,biztos van alapja.
4. winny (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. jan. 17. 17:40
Te ilyen vagy.Ez nem jó vagy rossz! Ne igazodj!
2012. jan. 17. 17:39
Ez szinte mind igaz rám is, és azért sokan el tudnak viselni:D Másnak meg van más rossz tulajdonsága, na bumm..
2. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. jan. 17. 17:38
lószart. tök normális. legalább tudod és nem ringatod magad abba a hiú ábrándba, hogy tökéletes vagy.
2012. jan. 17. 17:37

Túl kíváncsi vagyok. Önfejű. Próbálom kisajátítani az embereket. Féltékenység. Nehezen nyílok meg. Hangulatember vagyok. Gátlásosság.

Ezeket mind mások mondták rólam. Ma például ezt mondta egy ismerőm: (idézem) miért vannak benned ekkora gátlások? esküszöm, nem lehet hozzád semmilyen értelemben közel kerülni.

Nagyon sok ennyi rossz tulajdonság egy emberben, ugye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook