Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez lenne az igazi szerelem? fórum

Ez lenne az igazi szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. okt. 4. 11:53
Csak nem...
2012. okt. 4. 11:50

Jó pár éve szakítottunk a volt párommal nem volt különösebb gondunk jól elvoltunk de mint kiderült neki családja van és azt mondta tovább nem meri reszkírozni a kapcsolatot hagyjuk abba nekem nagyon rosszul esett mert szerettem:(

Azóta van párom szeretem:))))

De régen mikor felszálltam hozzá(sofőr) mindig elfordította a fejét nem köszöntük egy másnak aztán teltek az évek és most már azt veszem észre ha felszállok hozzá néz majd bólint de ennyi.Látom, hogy még fel sem szálltam de a szemembe néz mikor elmegyek mellette még akkor is csak néz néz.Nem tudom mit érezhet gondolhat de az a helyzet, hogy még mindig jó szívvel gondolok rá és szivesen járnák vele tudom hülyén hangzik de igen arra gondolok sokszor, hogy tán ez lenne az igazi nagy szerelem?Nem tudom mit érezhet mire gondolhat mikor néz rám de jó érzés és várom mindig, hogy lássam:))))))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook