Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez elmúlik valaha? fórum

Ez elmúlik valaha? (beszélgetős fórum)


1 2
18. anzi
2009. jún. 17. 22:43
miért hol vagy?
2009. jún. 17. 22:42
szerintem ha itt elmennék háziorvoshoz,h adjon vmi címet, nem mondom,h elhajtana, de rögtön négyszemközt akarna beszélni velem...
16. anzi
2009. jún. 17. 22:41

Ezt meg kell tanulni kezelni, mert csak Te segíthetsz majd magadon. Sajnos ez olyan mint az alkoholoizmus, nem gyógyulsz ki soha, max tünetmentes leszel.

Azután történik valami és újból előjön, de akkor már tudod mi ez és szembeszálsz vele. Sima ügy, legyőzöd, mert te vagy az erősebb. Minden a Te fejedben dől el!!

15. anzi (válaszként erre: 14. - Veroosh81)
2009. jún. 17. 22:39

Pedig nálam pl. a férjem volt az egyik legnagyobb támaszom, nem sürgetett nekem nagyon komolyra is fordult.

A legdurvább az volt amikor éjjel feküdtem a nappaliban összegömbölyödve és vinnyogtam mint egy kutya, erre ért haza a férjem a szomszéd szobában meg ott aludta 11 hónapos fiunk.

Tiszta gáz volt. Nekem akkor a bogyók nem segítettek egy természetgyógyász segített. Ő kezelt ki , de mint írtam mindenki más.

2009. jún. 17. 22:30
A családom nem is tud róla, szerintem dobnának egy hátast.
2009. jún. 17. 22:28
Jah és én is már mindentől féltem,szörnyü volt!De hála a dokimnak ,hamar rendbejöttem,mielött bekövetkezett volna ,hogy nem merek kimozdulni otthonrol,és egyszerüen mindentől féltem!Ezek egyébként amiket leírtál a pánikbetegség tünetei!!!ne várj!!!!!
2009. jún. 17. 22:25
Túl sokáig ne várj a segitséggel!!!Keress fel egy szakembert,lehet,hogy most még egy beszélgetéssel elcsipheted a félelmedet!Hidd el nem érdemes sokáig várni,tapasztalatból mondom!Én is az első félelmeimnél sokat vártam,közel 1 hónapig kis sem tudam mozdulni a lakásból,annyira elhatalmasodott rajtam a félelem!Most legutobb már az első tüneteknél felkerestem a dokim, amit a dokim szerint nagyon jól tettem!Nagyon leszükitheti az életteredet,és ez nagyon rossz tud lenni!Kérj segitséget,veszteni nem vesztesz semmit,maximum azt mondja majd a doki,hogy nincs ok aggodalamra rendbe jössz!
2009. jún. 17. 22:25
ájulásérzés, nagyon vert a szivem, lezsibbadtam, kettőslátás, olyan mintha nem önmagam lennék, halálfélelem...
10. veroosh81 (válaszként erre: 7. - Moonika80)
2009. jún. 17. 22:21
neked milyen tüneteid voltak?Én fulladok, meg ájulás szélén vagyok.
9. veroosh81 (válaszként erre: 5. - Anzi)
2009. jún. 17. 22:20
Neked ki segített?És elmúlt?
8. veroosh81 (válaszként erre: 4. - Castellina)
2009. jún. 17. 22:19
Attól félek, hogy nem tudom mi lesz ott, és hogyan fogom vagy nem fogom érezni, h már nem leszek, és az mikor lesz, meddig élhetek.Igazán én sem értem mitől jött elő, az igaz, h tavaly nyáron meghalt apukám, de mivel a szüleim elváltak nem volt szoros a kapcsolatunk, volt, hogy fél évig nem is beszéltünk.Most nem érzek hiányt az életemben, és a terveim amik vannak még, azok kivitelezhetőek, legalábbis annak érzem.
2009. jún. 17. 22:15
nekem sem mult honapokig, amig jött hozzá a többi tünet. azt hittem ott akkor végem.
6. makrai.lilla (válaszként erre: 3. - Moonika80)
2009. jún. 17. 22:13
szerintem ez azért korai lenne ,csak ha nem múlik neki.
5. anzi (válaszként erre: 1. - Veroosh81)
2009. jún. 17. 22:11

Szia!


Valami előhozta ezt benned, nagyon rossz tudom, mert átéltem, mindenképpen kérj segítséget szakembertől, pl: pszihiáter, de az antidepresszánsokkal csak óvatosan, mert nagyon brutálisak lehetnek. Én életemben nem voltam olyan rosszul mint az első és egyben utolsó szem antidepresszánsomtól, azóta sem vettem be egyet sem.

Mindenki más és ezért más is használ.

Meg kell keresned a neked megfelelőt. Akár a természetgyógyász is tud segíteni.

4. Castellina (válaszként erre: 1. - Veroosh81)
2009. jún. 17. 22:09
Miért félsz a haláltól? Mi történik most az életedben, ami miatt a halál félelmet kelt benned? Miért nem szeretnél idő előtt meghalni? MI az, amit hiányolsz az életedben, hogy nem érzed magad boldognak? Mit szeretnél megélni még, amit eddig nem tehettél meg?
2009. jún. 17. 22:06
bepánikoltál! fordulj pszichiáterhez! és jobban leszel!
2009. jún. 17. 22:06
olvass olyan dolgokat ami arrol szól h emeberek közel voltak,és mennyire más a véleményük,abszolit nem félnek már itt is van sok ilyen fórum.
2009. jún. 17. 22:04
Egy "szép" februári este vmilyen film nézése közben egyszer csak rám tört a halál félelem, pontosabban a haláltól való félelem, ami azóta is kíséri az életem.Most már jobb a helyzet, csak naponta 1x-2x jön rám, szerintetek ez el fog múlni valaha, vagy most már mindig így lesz?Azóta semmilyen filmet sem tudok megnézni, amiben meghalnak,pedig régen a kedvenceim voltak a krimik, ha a temetőbe kell menni, legszívesebben nem is tudom mit csinálnék, pedig kell járnom sűrűn sajnos.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook