Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ex barátnő, mint legjobb barát ?! fórum

Ex barátnő, mint legjobb barát ?! (beszélgetős fórum)


1 2
14. lapbarna (válaszként erre: 13. - Dalmetti)
2018. nov. 28. 11:15

A srác még reménykedik, hogy visszakapja a csajt.

A csajnak meg jó, hogy van valakije, akivel elmegy ide-oda, meghallgatja a hisztijeit, és esetenként megdugja.

13. dalmetti (válaszként erre: 4. - Tulipán***)
2018. nov. 28. 11:08
Elmondása szerint azért, mert amikor anno együtt voltak, az utolsó évben már nem volt szerelem, hanem csak barátság, ebből alakult ki ez, ami most is van...
2018. nov. 28. 10:56
Ebből a kapcsolatból már rég ki kellett volna lépned.
2018. nov. 28. 09:49

Hány éves vagy királylány, hogy hiszel még a mesékben?


Szabadulj meg nagyon hamar a "barátod"tól!

2018. nov. 28. 09:41
Szerintem is hagyd, bármilyen nehéz is. Később még rosszabb lesz és sérülni fogsz. Egy dolog jóban lenni az exel, de ez már bőven túl mutat egy határon, elég fura kapcsolatuk van. És ráadásul még hazudik is. Hidd el vannak a világon nagyon aranyos és törődő fiúk, akik igazán szeretik a barátnőjüket és nem bántanák meg őket, ebből ne engedj.
2018. nov. 28. 07:04
😎
8. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - Dalmetti)
2018. nov. 28. 06:58

Jesszusom!Hány éves vagy?

Kulcsa van a lakáshoz,együtt "elszórakoznak"!

Dobd ki,mert ez a lány fontosabb neki,mint te!És ez így is marad!

7. Ildi
2018. nov. 28. 06:54
Ezek annyira legjobb barátok mint amennyire én szeretek a melóba járni...hajitsd a kukába a krapekot, Te meg nézz olyan után akit kizárólag Te érdekelsz.
2018. nov. 28. 03:40
Nem is értem. Mi a kérdés? Illetve ez miért kérdés? Hazudik folyamatosan. Érezze jól magát az exel, engedd el. Találsz olyat akinek nem lesznek alürjei, nem hazudik és nem exezik.
2018. nov. 28. 00:48

Képzeld a helyébe magad, totya!Te mit csinálnál?

Nem sétálnál oda és tépnéd le a fülét?:))))))))))))))))))

4. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Dalmetti)
2018. nov. 28. 00:33
Furcsa ez az ex-barátnős sztori. Mit mondott miért nincsenek együtt, ha már ekkora a kötődés?
3. 4349951813 (válaszként erre: 1. - Dalmetti)
2018. nov. 27. 23:44

Ezt biztosan nem tűrnèm el.


Vagy 100%-an rám koncentrál,vagy megy a levesbe😁

2. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Dalmetti)
2018. nov. 27. 22:44
Maradj vele, mar ugyis eldontotted.
2018. nov. 27. 22:27

Sziasztok!

A jelenlegi barátom legjobb barátja a volt barátnője. Én személyesen nem ismerem a lányt, 9. hónapja vagyunk együtt, de még nem találkoztam vele, pedig heti rendszerességgel feljár a barátomhoz, kulcsa van a lakáshoz, együtt főznek, sorozatot néznek. Nekem erről soha nem szól semmit, volt már ebből problémánk, akkor megígérte, hogy mondani fogja. Az ex barátnő egyébként szerintem borzasztóan féltékeny, hiszen nem is ismerjük egymást, de rólam olyanokat írt, hogy csak pislogtam. A barátom természetesen védi, hogy ez nem fog változni, ők már lassan 10 éve ismerik egymást, olyan mintha családtag lenne. Egyébként erről úgy szereztem tudomást, hogy elolvastam a beszélgetéseit, és vele úgy beszél, mintha egy nyálas szappanoperában lennének. Becézgetik egymást, sziveket küldenek stbstb... Egyébként nem csak erre jöttem rá, hanem, hogy többek között, volt olyan, hogy buli után a barátom felment egy lányhoz akivel mielőtt mi megismerkedtünk kavartak. Természetesen itt is hazudott nekem, és azt mondta, hogy már hazaért, csak ugye elolvastam a beszélgetéseit. Állítása szerint nem történt semmi, ő soha nem csalna meg engem.

Nem tudom mit higgyek, próbálok neki hinni, de borzasztóan zavar a helyzet, és elvesztette a bizalmam.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook