Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Evészavarral küzdők fóruma (anorexia, bulimia, túlevés stb.) fórum

Evészavarral küzdők fóruma (anorexia, bulimia, túlevés stb.) (beszélgetős fórum)

ápr. 5. 11:52
Egyáltalán nem gondolom, de meglepődnél mennyien. Hidd el, nagyon könnyű eltitkolni. De azt viszont el tudom képzelni, hogy a hoxa közösségben nincsenek sokan
ápr. 3. 18:46

Sem anorexiás, sem bulimiás nem vagyok. Azt sem tudom mi az a túlevés.

Egy nap 2x csipegetek annyit hogy ne szédelegjek. Nem fogyózom, csak időpocsékolás. Egy negyedórás evéstől idegrohamot kapok, mert annyi időt vesztettem a napomból.

Ez se normális, de ez van.

ápr. 3. 17:39
A "határmezsgye" igen vékony.Gondolod ,hogy mindenki aki vagy túlsúlyos vagy kórosan sovány ,az ezekbe tartozik?
ápr. 3. 16:18
Sziasztok, volt már egy ilyen fórum "anorexia és bulimia" címmel, de már nem mondható aktívnak. Viszont én úgy gondolom, hogy attól még egyre többen vagyunk, akik ilyen vagy hasonló jellegű problémákkal küzdünk.

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook