Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Évek óta nem szexel velem a férjem. Más is él így házasságban? fórum

Évek óta nem szexel velem a férjem. Más is él így házasságban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2023. ápr. 24. 13:47
Nem közös megegyezés volt a baba? Meglepi volt a számára a terhesség? Ez esetben talán eltudom képzelni, hogy nem bízik benned, ez pedig képes megölni a vágyat. Ezenkívül ha nincs más ok és nem ad magyarázatot, akkor talán jó lenne elbeszélgetni vele és fontolóra venni a különválást. Így ez nem házasság, hosszú távon senkinek sem jó.
4. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 24. 13:43
Olvass utána a Madonna-k*rva komplexusnak.
3. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 24. 13:05

Nem vagyok ilyen helyzetben, de ha ilyet olvasok, akkor elgondolkodok rajta, hogy mi ütött az emberekbe?

Miért vannak ilyen kapcsolatok?


Rossz választás? Milyen volt a terhesség előtt a kapcsolatotok?


Én csak arra tudok gondolni, hogy egy ilyen házasságra nem volt szüksége egyikőtöknek sem, a gyerekvállalás meg végképp nem értem ezek után.


A túlsúly nem tetszik a férjednek? Akkor ő nem téged vett el, hanem a súlyodat?


Na, mindegy is, de tényleg kíváncsi lennék rá, hogy milyen volt a kapcsolatotok a gyermek fogantatása előtt?

Mind a ketten akartátok a gyereket? Vagy mi történik emberek között, hogy ide jut egy házasság.

Már az is furcsa számomra, ha több tíz év után így alakul, na de néhány év után...

2023. ápr. 24. 13:05

Itt mindenkinek fantasztikus èlete van, senkitől sem fogsz megnyugtató választ kapni.

Ez ìgy nem házasság,csak lakótársak vagytok. Semmi több.

2023. ápr. 24. 13:00

Sziasztok.

Nehez tema ez nekem.A ferjem nem szexel velem es gyengedseg sincs amiota terhes lettem,azota mar eltelt par ev....nem a gyermek szuletese ota nincs szex,hanem miutan kiderult h terhes vagyok.Az elet mas dolgaiban rendben vagyunk de ez a resz teljesen leallt(az intimitsa,gyengedseg)Sajnos en is azok koze tartozom akik szedtek fel a terhesseg utan sulyt,amit mehezen adok le,de dolgozom rajta,orvosnal is jartam.A paromnak ez nem tetszik azt tudom,a tulsuly...nekem sem,de nehezen dolgozom le.Viszont mar a fogantatas ota van ez a dolog,nem is a suly gyarapodas ota....

Van aki igy sex mentesen el hazassagban?lehet ezt csinalni hosszu tavon? Akinek lenne tapasztalata kerem irjon...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook