Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Évek óta nem szexel velem a férjem. Más is él így házasságban? fórum

Évek óta nem szexel velem a férjem. Más is él így házasságban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
35. Channa* (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 24. 15:46

Egyébként, bármikor rákérdeztél konkrétan a szextelenség okára?


Mivel sosem voltál túl vékony, így nem is értem, hogy mi a problémája a súlyoddal. Simán el tudom viszont képzelni, hogy ez nálad okoz nagyobb problémát;)


Lehet, hogy teljesen más oka van. Az is lehet, hogy nála van a gond, nem?

2023. ápr. 24. 15:35

Koszonom mindenkinek aki eddig irt.

Nadszal vekony nem voltam soha.kb 70 kg volt az indulo sulyom,165 cm hez.ez sem keves...es erre jott a plusz.Gyogyszert szedek mert sajnos engem is elert a "divat" betegseg szules utan,alulmukodo pajzsmirigy.En megertek amugy mindenkit, azt is aki nem tudja elnezni a plusz sulyt es azt is aki elfogadobb....az en parom valoszinu a kevesbe elfogado kategoria,megertem ezt is.Csak rossz h az ember husban van merve,a tobbi csak utana jon

Mindenesetre koszi az eddigi hozzaszolasokat es tanacsokat,a problema osszetett ez egyertelmu,nem csak a kg ok.a parom szemelye is.h o olyan amilyen,stb

Az alap kerdesre meg mindig irjon aki gondolja,akik szex nelkul elnek hazassagban...

Tudom tudom...van akinek ez elkepzelhetetlen,en sem tudom meg h tudom a csinalni....

33. Channa* (válaszként erre: 30. - Greeneyed)
2023. ápr. 24. 15:30

Engem nem igen érdekel Norbi véleménye, és nagyon szép dolog, ha valaki elfogadja, hogy a társa egy kisebb fajta bálna lett a sellőből, na de nem mindenki működik így, és lássuk be, hogy Pierce Brosan felesége is csinosabb lenne vékonyabban.


Én tuti, hogy megsértődnék, ha a férjem felkapkodna 20-30 kg felesleget. Nem egy hájpacnival akarok élni.


És ráadásul mondom is neki, ahogy ő is mondja nekem, ha kicsit felkapkodok.

32. Greeneyed (válaszként erre: 10. - Borian)
2023. ápr. 24. 15:24

"zavarja a túlsúly, le kell adni"

Ja, úgy 80-90 kilót :P

31. Greeneyed (válaszként erre: 27. - Papája)
2023. ápr. 24. 15:23

"Azt mondják a hozzáértők, hogy a fogyásnál 30% a mozgás és 70% az elfogyasztott étel aránya."

Ez legfeljebb akkor igaz, ha nincs valamilyen anyagcserebetegsége, pl. IR, de még ha így is van, a szimpla kalóriaszámlálás sokaknál akkor is csődöt mond.

Én inkább azt mondom: mozgás, mozgás és mozgás. A kaja is fontos, nem szemetet kell enni, de nem biztos, hogy azon fog múlni.

30. Greeneyed (válaszként erre: 19. - Channa*)
2023. ápr. 24. 15:20

Ha ez lenne a fő probléma, akkor nem hanyagolta volna a szexet már a terhesség legelején.

Norbi versus Pierce Brosnan:

[link]

Előbbi férfiként és emberként labdába sem rúghat utóbbi mellett.

29. Borian (válaszként erre: 28. - Aszparagusz)
2023. ápr. 24. 15:20
155 cm, és igen, vékony csontú
28. aszparagusz (válaszként erre: 18. - Borian)
2023. ápr. 24. 15:17

Ez már az anorexia határa (hacsak nem 145 cm vagy)

Így ne csodálkozz, ha korán befigyel a csontritkulás.

27. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 24. 15:15

Regisztrálj a kalóriabázis.hu lapra. Nagyon sokat segít a fogyásban. Mindent mérj le, amit megeszel, mert csalósak a mennyiségek.

Nem kell saját ételt felvinned, válassz a másokéból és nézd meg annak az összetételét, elkészítését és azt használd fel, ami hasonlít a te készételedhez.


Azt mondják a hozzáértők, hogy a fogyásnál 30% a mozgás és 70% az elfogyasztott étel aránya. Tehát lényeg, hogy keveset egyél és ne lépd át a kalóriakeretedet amit kiszámol a program.

26. Borian (válaszként erre: 22. - Bichi)
2023. ápr. 24. 15:14
... szólt időben... :D :D
25. Borian (válaszként erre: 23. - Bichi)
2023. ápr. 24. 15:14
Nem tudjuk, azért írtam, hogy tudni kellene, mekkora volt a "normális".
24. Borian (válaszként erre: 20. - 8d00a82c06)
2023. ápr. 24. 15:12

Egyébként van olyan pasi, akit nem zavar, van, akit igen, de van olyan érett, hogy attól még szereti a párját és próbálja elfogadni, és van a harmadik, aki egyszerűen nem működik, ha ennyire megváltozik a másik... Ilyen előfordul, és ha intelligensen jelzi és attól még tiszteli, szereti a partnerét, az teljesen elfogadható és akkor bizony annak kell lépnie akivel ez megesett.


Biztos nagyon nehéz ennyit lefogyni munka, gyerek mellett (bár semmittevéssel is...), de az egészség kedvéért sem árt.

23. Bichi (válaszként erre: 18. - Borian)
2023. ápr. 24. 15:11
Azért ezt ne vegyük átlagosnak, hacsak nem vagy alacsony. Meg persze azt sem tudjuk, hogy ő milyen magas, mert nem mindegy, hogy egy 150 vagy egy 170 kilón van 18 kiló plusz, és az sem, hogy mekkora súlyra jött ez a plusz...
22. Bichi (válaszként erre: 19. - Channa*)
2023. ápr. 24. 15:09

Azt is megérted, hogy a terhes feleségének azt mondja, hogy dolgozzon ameddig csak tud, hogy nehogy meghízzon?

Szóval már a plusz súly előtt is cseszegette...

21. Borian (válaszként erre: 20. - 8d00a82c06)
2023. ápr. 24. 15:08
De neked lement... FI arról írt a nyitóban, hogy évek óta nincs szex, és ez a terhességgel kezdődött.
20. 8d00a82c06 (válaszként erre: 19. - Channa*)
2023. ápr. 24. 15:04

24 kilót hìztam.

3 azaz három kilóval voltam kevesebb szülès után kèt órával.

Egy èv alatt ment le a súlyfelesleg.

Sosem cseszegetett èrte a fèrjem.

Ahogy most sem pedig hìztam.

19. Channa* (válaszként erre: 13. - Bichi)
2023. ápr. 24. 15:01

18 kg sok, főleg, hogy ez már a maradék, ha jól értem, így az összes hízás kb. 30 kg volt a terhesség alatt, amiből a szülésnél lement 10-12 kg, így maradt meg a 18 kg felesleg.


FI tudja erre a választ, én csak tippelek.


És a 18 kg felesleg rengetek, nagyon nehéz lefogyni ennyit, ezért nem szabad eddig elmenni.

Megértem FI férjét, hogy mondogatta.


Mindenkitől elnézést!

De ilyenkor eszembe S. Norbi, amikor mondta, hogy a pasi elvett egy 50 kg-os nőt, majd terhesség után döngő léptekkel...


Valahol igaza van.

18. Borian (válaszként erre: 17. - Bichi)
2023. ápr. 24. 15:00
40-42 vagyok
17. Bichi (válaszként erre: 16. - Borian)
2023. ápr. 24. 14:56
Ne már, 36 kilós ember az ért kevés van...
16. Borian (válaszként erre: 13. - Bichi)
2023. ápr. 24. 14:48
Attól függ, mekkora az alapsúly, +18 kg másfél én lenne belőlem pl.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Borian)
2023. ápr. 24. 14:26

Koszonom

Elolvasom a cikket

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Bichi)
2023. ápr. 24. 14:25

En is szeretnek fogyni,a sajat kedvemert is es persze azert is mert nagyon rossz h ennyire maskent lat a parom egy ilyen dolog miatt :( prob kialakitani valamit amit tudok tartani,a plusz mozgas is kellene persze melle...

Gondolhatod milyen rosszul esett ezt hallani mikkr terhes lettem,h ez az ami igazan fontos neki...h ne szedjek fel sokat egyertelmuen ertem h nem is jo sokat felszedni,csak tole inkab az hallatszott ki h nem az egeszsegem miatt aggodik inkabb h ne legyek "olyan"

13. Bichi (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 24. 14:18

Azt hittem valami brutális súlytöbbletet írsz...

Mondjuk én kizártnak tartom, hogy a férjem nem akarna szexelni, ha 18 plusz kilót cipelnék magamon.

Egyébként meg nem derült ki, hogy hány éve hordozod a plusz kilókat, és én mondjuk más kedvéért nem is akarnék lefogyni, de azért ha akarnék, ez nem az a mennyiség amit ne lehetne leadni. Ráadásul ha a kaját belőnéd, és még fizikai munkát is végzel, akkor seperc alatt lemenne, hacsak nincs valami olyan betegséged, ami ezt gátolja.

De hangsúlyozom, az a férfi, aki terhesen baszogatja a feleségét, hogy nehogy hízzon, az egy ruppót nem ér, kimondottan aljadék dolog...

12. Borian (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 24. 14:12

Elhiszem, és sajnálom, de van ilyen, bár erről nem szokás beszélni, de találtam neked erről egy cikket:


[link]


Mint embert szeret még, kimutatja feléd a tiszteletet, ragaszkodást, szeretetet?

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Borian)
2023. ápr. 24. 14:10

Sajnos sok(kb 18)es nehezen is megy.megertem valahol ezt is engem is zavar,van h oda vissza ingazik csak 3-4 kg,szoval nehezen megy :( Fizikai munkat vegzek igy sokszor nagyon elfaradok es pont nincs kedvem meg fel orat sem tornazni ha pl faj a labam stb

Az etkezest prob most valtoztatni, keson mar nem enni semmit nagyon vagy csak keveset,szoval tudom en mit kellene a fogyassal csinalni csak nehezen megy.es azzal amit csinal csak meg nehezebb :(

Es azt hiszem valahol nagyon bant h emiatt (ha emiatt van) ennyire felre tud tenni

10. Borian (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 24. 14:03
De hát akkor megvan: zavarja a túlsúly, le kell adni. Mennyi felesleg van rajtad?
9. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 24. 13:58
Kezdj el maszturbálni a jelenlétében. Hátha kedvet kap.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Channa*)
2023. ápr. 24. 13:57
A terhesseg elott volt szex rendszeresen,ha nem is surun de volt.Sosem volt nagy szex igenyu de mindig volt valamennyi.Sajnos a suly nala valami nagyon sarkalatos pont,amire en is csak igy jottem ra valojaban h en szedtem magamra sulyt,mikor terhes lettem is mondta h dolgozzak amig tudok(pedig fizikai munkat vegzek) nehogy sokat felszedjek ha csak otthon vagyok....igy dolgoztam is majdnem 8 honapos terhes voltam mar mikor abba hagytam
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Greeneyed)
2023. ápr. 24. 13:54
Utana neztem gyorsban,koszi a tippet...de nem hinnem h ez van nalunk :(
2023. ápr. 24. 13:53

Kozos megegyezes volt a gyerek

Az a gond h nem lehet megbesz vele semmit,mindig harit,csak elodazza a besz valamivel,mintha semmi nem lenne.Egyszer a suly gyarapodasom mar szoba hozta h nem tetszik neki,innen tudom,es mondtam h dolgozok rajta de nem konnyu es ennyiben maradt a dolog....lehet jobban zavarja mint az en gondolom :(

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook