Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Europass bizonyítvány-ára, kinézete fórum

Europass bizonyítvány-ára, kinézete (beszélgetős fórum)

2016. jan. 4. 19:29
Ja, és még annyi, hogy a vizsgaszervező neve az OKJ-s bizonyítvány körpecsétjén található intézmény, tőlük kell kérni a bizit, ha megszűntek, akkor pedig a jogutódtól, ha nincs jogutód, akkor pedig onnan, ahová a törzslapok kerültek (önkormányzat jegyzője tudhat róla).
5. szciklon1112 (válaszként erre: 1. - Bekomi)
2016. jan. 4. 19:27

Szia, az Europass bizonyítvány-kiegészítő a mindenkori minimálbér 5 százaléka nyelvenként (a magyar ingyen van), ne hagyd, hogy több pénzt kérjenek el érte, ez 2016. január 1-től 5500 forint, a vizsgaszervezőtől kell kérni, aki köteles kiadni neked, 2005. július 1 után végzetteknek problémázás nélkül, korábban végzetteknek is lehetséges különengedéllyel, ha van a képzésnek OKJ száma (2001 után végzetteknél tuti kiállítható). Nincs rajta a neved, az azonosításra a bizonyítványod sorozatjele és sorozatszáma szolgál, ami rajta van a bizin és az Europasson is (mert a szakképzésre vonatkozik, nem az emberre). Csak a bizonyítvánnyal együtt érvényes. Három sima A4-es lap nyelvenként.

Itt tudod megnézni: nrk.nive.hu, látogatóknak menüpont.

2012. nov. 7. 19:12
Azért kérdem mert én már levizsgáztam szeptember közepén, elkértek az europass biziért 7000ftot, és még nem kaptam meg, de aki megkapta neki sem volt a neve rajta csak a bizi száma
2012. nov. 3. 22:09
nekem két éve volt ingyen, rajta van a szak, tantárgyak+osztályzat, bizonyítvány szám.. 2010-ben is kértem egyet az talán 3000 Ft körül volt
2012. nov. 3. 22:08
Én úgy emlékszem, hogy név is van rajta, de mérget nem vennék rá. Miért kérdés? Nem tartod megbízhatónak a helyet, ahol kaptad?
2012. nov. 3. 21:57
Szeretném megkérdezni, hogy kért e valaki mostanában europass bizonyítványt, és annak mennyi volt az ára, illetve, rajt van e neve, vagy csak az Okj-s bizonyítvány száma?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook