Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ételallergiások, hogyan tudtok spórolni? fórum

Ételallergiások, hogyan tudtok spórolni? (beszélgetős fórum)


1 2
2023. jan. 13. 17:59

Lehet a cím kissé rosszul megfogalmazott lett, engem az érdekelne hogy más ember akinek bármi féle étel allergiaja van, hogy sporolnak a mostani nehéz időkben.

Pl. En laktoz erzekeny vagyok illetve tejfehérje es csakis a vegan dolgok johetnek szóba, de iszonyat árak vannak, akkor most glutenmentesen is eszek, ennek is megvan az oka, mar regebben is 3 evig igy ettem de mivel a fél fizetesem elment, igy vissza kellett álljak.

i

Illetve mivel külföldön, ahol dolgoztam nemtudtam megoldani a mas fajta étkezést, hotelban mindenkire egyforman főznek, nyilvan ha valami olyan volt, allandoan vettem ott is a kajat, igy megint csak nem tudtam nagyon félre tenni.. Rossz ez így nagyon. A legtobb ilyen munkas szallason pl konyha sincs. De en most az itthoni dolgokra lennék kíváncsi.

Szafi liszteket vettem regen, ami horribilis, sajnos sima rizs kukorica lisztbol nem tudok olyan dolgokat csinálni, amit ezek a receptek tartalmaznak, nem beszélve arról, hogy mennyire egyszerű az elkeszitesuk...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook