Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esküvőre bébiszittert fórum

Esküvőre bébiszittert (beszélgetős fórum)


2009. jún. 26. 00:24

szia.

szerintem is nagyon jó ötlet. de ha aggódsz a fogadtatás miatt, akkor kérdezz rá a szülőkre, hogy Ők mit szólnak? lehet mindenki egyöntetűen helyesli majd :)

3. morsolya (válaszként erre: 1. - 7eb13238d2)
2009. jún. 26. 00:14
Szerintem nagyon jó ötlet az esküvői bébiszitter! A szülőknek egy kis felszabadulás, de mégis a közelükben vannak a gyerkőcök. A gyerekek pedig kedvükre játszhatnak.
2. szabot.88 (válaszként erre: 1. - 7eb13238d2)
2008. dec. 4. 09:19
Én nem haragudtam volna. Anno amikor a fiam 3-4 éves volt elvittük magunkkal, anyósomék is ott voltak, tehát nem csak minket ismert. De ahogy elmentünk táncolni, elkezdett sírni, mint akinek vége. Szóval végigültük az egészet!:( A lányom meg a szüleimnél volt, ő még kissebb volt kb.másfél.
2008. szept. 10. 12:50

Az általam kiírt szavazás eredményén azt látom, hogy fele annyian tartják feleslegesnek a bébiszitter, mint ahányan támogatják.


Volt esetleg valaki olyan lagziban, ahol bébiszitterek külön kis kuckóban szórakoztatták az apróságokat? Nekem nagyon szimpatikus a megoldás, de vajon a szülők nem haragudnának, amiért a gyerekeik nem mellettük kapnának helyet a szépen terített asztalnál, hanem egy ad hoc játszóházban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook