Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esküvő Debrecenben fórum

Esküvő Debrecenben (beszélgetős fórum)


2013. okt. 13. 12:47
Bóbitás étterem,a kiülős része is fedett,apáca ráccsal van elkerítve szépen díszíthető ,a googleba beütöd és meg tudod nézni.Mi menüt ettünk,szerintem sokat elárul,hogy húsleves volt a menü ,meg gyros tál ,és volt hús a levesben,meg zöldség is :)
2013. okt. 13. 12:42
utána nézek
23. missT (válaszként erre: 22. - Fiúsmami)
2013. okt. 11. 08:49
nem tudod a nevét véletlenül az étteremnek?:)
22. Fiúsmami (válaszként erre: 21. - MissT)
2013. okt. 10. 21:39
A vekeri tó mellett van egy kis étterem,a nyáron ott ebédeltünk a gyerekekkel tök jól éreztük magunkat,szerintem nem túl drága hely,kint is bent is le tudtok ülni. Hú hogy ez nem jutott eszembe 8 éve .Lehet szép tóparti esküvőt rendezni nem horror áron,csak sokat kell gondolkozni ,szerezz egy kreatív ismerőst, a fehér székszoknya ugyanannyiba kerül a tóparton is mint máshol :)
21. missT (válaszként erre: 20. - Tervezes)
2013. okt. 9. 20:01
Hát jelenleg okt 31ig vannak feltüntetve foglalható időpontok a bejelentkezéshez. Ott se tudtak többet mondani, csak hogy figyeljem a neten mikor bővítik. Úgyhogy nov 1 előtt nem jutunk be úgysem, tehát az anyakönyvi ráér... Én már tudom mi lesz a nevem:) És nekünk jó lesz ott a városházán. Régen tóparti esküvő volt az álmom, de sajnos anyagilag nem engedhetjük meg magunknak:) De nem bánom, inkább a leendő lakásunkra menjen az a pénz:)
2013. okt. 9. 18:02
Meg azt is tudni kell,h hány órától szeretnétek az esküvőt. Ha pedig külső szertartást akartok ( a helyszínen) ,akkor vinni kell a helyszíntől a befogadó nyilatkozatot.
2013. okt. 9. 18:01

Postán nem tudják elküldeni?


Mire mentek az anyakönyvvezetőhöz, ki kell találni mi lesz majd a neved. Tőlünk azt is megkérdezték,h mi lesz a párom házassági neve. De persze tudták,h nem változik, de meg kell kérdezniük. :)

18. missT (válaszként erre: 16. - Tervezes)
2013. okt. 9. 09:23
Utána jártam, és igazad van, idén március óta akár egy évvel hamarabb is be lehet jelentkezni. Már csak az a gondom, hogy délutáni időpont már nincsen, amikor bemehetnénk jeletnkezni:S Ilyenkor mi van? Ja meg amásik gond, hogy leghamarabb okt 20-án lesz nálunk a vőlegény anyakönyvi kivonata, de addig csak nem kapkodják el az időpontunkat remélem:)
2013. okt. 8. 20:42
Kovács és Kovács a Bezerédy utcán,mi több esküvőn voltunk ahová ők vitték a vacsit ,szerintem nagyon jó volt ,árat nem tudok.Fotózáshoz nagyon jó a Kossuth fő épülete belülről,tök jó képeket lehet csinálni.Ha jó idő van botanikus kert .Helyszínt gondolom zártat szeretnétek,a Hajdú vendéglő vagy valami hasonló a neve, esetleg Patkós csárda.Sok sikert és kitartást :)
2013. okt. 8. 20:21

A naplóban leírom majd hol lesz az esküvő!


Hát igen....az amyakönyvi kivonat az fontos, meg akersztlevél, ha templomi lesz. Igaz oda még mi sem mentünk el. :)

15. missT (válaszként erre: 14. - Tervezes)
2013. okt. 8. 18:18

Igen, ennek fényében elkezdjük, csak pl az anyakönyvi kivonat is 142 km-re van, de mostmár akkor belehúzunk:)

Jaj, örülök, hogy nektek sikerült megtalálni a helyet:) hol tartjátok?:)

2013. okt. 8. 17:14

szerintem akkor kezdjetek el szervezkedni.

Ahol a mi esküvőnk lesz, ott már októberig nincs szabad hely szombati napra. PErsze ha le nem mondta valaki.

A mi dátumunk is úgy szabadult fel,h lemondták (szerencsére). :)

13. missT (válaszként erre: 12. - Tervezes)
2013. okt. 8. 16:35
Komolyan belehet??:O ezt jó tudni. mert a honlapon valóban 2012-es információk vannak. Igen Debrecenben szeretnénk, én idevalósi vagyok, és itt jobban el tudnánk szállásolni a vendégeket, mint a vőlegényeméknél 142 km-re.
2013. okt. 8. 13:25

Lehet hamarabb is. Mostmár 1 évvwel előtte is be lehet jelentkezni ha biztosra akartok menni.

Itt Db-ben lenne az esküvő?

Én is mindig szeptemberit akartam de párom nem akart addig várni, így maradt a május. :)

11. missT (válaszként erre: 1. - Tervezes)
2013. okt. 8. 09:35

Sziasztok!

mi is jövőre szeretnénk házasodni. Szeptember 6-át tűztük ki időpontnak, de a polgári időpontra még várni kell, úgy tudom csak fél évvel előtte lehet leghamarabb időpontot kérni. De ez viszont olyan szörnyű, hogy még nem is biztos, hogy mikor lesz a polgári, de az éttermek már foglaltak... Mi is kb. 100 főre tervezünk, viszont szeretnénk minél kevesebb pénzből megoldani a dolgot, mert nem vagyunk eleresztve túlzottan anyagilag. Jaj, de örülök, hogy van egy friss idei topic ebben a témában!:)

2013. szept. 2. 10:03

Felhívtam az Ász rendezvényházat. Már az egész nyár be van telve náluk, szpetember-októberben van még szabad időpontjuk.

Nem semmi. Pedig én ott szerettem volna, mert nem kellett volna az egész vendégseregnek átutaznia várost. :(

2013. szept. 1. 18:11
Azt elfelejtettem írni,h szállás nem szükséges.
2013. szept. 1. 17:12
igen, ez csak úgy megoldható,ha ketten vannak.
7. tücsimücsi (válaszként erre: 6. - Tervezes)
2013. szept. 1. 17:07
De pl. a házasságkötő teremben hogy fotózik és videózik egyszerre?? Esetleg ha ketten vannak....
6. tervezes (válaszként erre: 3. - Lilimia)
2013. szept. 1. 16:55

Már megnéztük a SZUSZ-t (ez tetszett,árajánlatot jövőhéten kapunk), Chili cafe (ez sem rossz, de eddig ez a 3. helyen áll a 3-ból) és a Semann éttermet ( ez is tetszett, itt is majd még érdeklődni kell,mert nem volt bennt,aki az esküvőkkel foglalkozik,így jövőhéten megyünk vissza).

Még meg szeretnénk nézni az Ász rendezvényházat.

Viktória étterem kizárva mert rossz emlék fűződik hozzá

Erdőspusztát néztem neten, sztem az nagyon drága...annyi pénzünk nincs rá sajnos. :(


Amit szeretnénk:

körasztal (de nem ez lesz a döntő szempont)

helyszíni polgári esküvő

ne legyen tó (igaz szusz-nál van, de majd még meglátjuk)


Vőfély ajánlatot mindenkitől fogadok.....kicsit ragaszkodunk a hagyományokhoz, de azért már modern vonal is legyen benne.


Zenekar tudjon játszani mindenféle zenét,ami egy esküvőre kell, vagyis lakodalmas (csárdás), meg modernebb is.


Fotós olyan kellene,aki videózni is tud...ajánlatokat várok mindenkitől. :)

2013. szept. 1. 16:39
Chili caffe - tudom ajanlani...
4. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Tervezes)
2013. szept. 1. 16:35
Fotósok közül ha nincs öltet, tudok javasolni.
2013. szept. 1. 16:33

Szia!


Én debreceni vagyok, ismerek elég sok helyet, ami megfelelő lenne egy esküvőre, rengeteg zenekarhoz van kapcsolatom, és ismerek egy nagyszerű vőfélyt, valamint egy profi esküvőfotóst, akinek nemrég kiállítása is nyílt.

Milyen igényeitek lennének pontosan? Milyen stílusú zenét szeretnétek? Milyen helyszínt magához a házasságkötéshez (kültér, étterem, szálloda, vagy a városháza)? Milyet a lakodalomhoz? A 100 fős násznépnek kellene szállás? Melyik helyszíneket néztétek már meg?

És persze nem elhanyagolandó, hogy a költségvetés mekkora volumenű, és milyen minőségű szolgáltatásokra elegendő?


Örömteli tervezgetést! :)

2013. szept. 1. 16:26
Erdőspuszta club hotel, viktória étterem, azt hiszem a campus hotelben is van erre lehetőség.
2013. szept. 1. 16:20

Sziasztok!


2014-ben szeretnénk az esküvőnket tartani párommal. A helyszín Debrecen lenne (még nem 100%). tudnátok nekem helyeket ajánlani? Már3at megnéztünk és kérünk is majd árajánlatot, még van vagy 2,amit tudunk...de jó lenne még néhány lehetséges. 100 fő lenne a násznép.


Vőfély és zenész ajánlatokat is szivesen fogadok.


Köszönöm előre is! :)


És várom azokat a párokat beszélgetni,akik szintén 2014-ben tartják az esküvőjüket! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook