Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Erkölcstelen, vagy sem? fórum

Erkölcstelen, vagy sem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
42. **Rita** (válaszként erre: 41. - Poncho)
2009. júl. 10. 13:25

Csak ismételni tudom magam

A lány minél hamarabb teremtse meg a körülményeket ahhoz hogy külön lakhasson.

A fiúnak meg már rég külön kéne laknia 36 évesen

41. Poncho (válaszként erre: 40. - **Rita**)
2009. júl. 10. 13:23

Viszont akkor azért fogja b@szogatni, hogy miért van ott a fiúnál.

Például amikor Szilveszterkor a lány bejelentette, hogy nem jön haza, hanem ott alszik (akkor volt a kapcsolat már valamivel több, mint 1 éves) a párjánál, akkora ordítozás keletkezett belőle, hogy zengett a ház, csak az nem hallotta, akit nem érdekelt. A lány ellenállt, ellentmondott, elment, ott aludt. Amikor hazament, ordítozás fogadta... Szerencsétlen lány bármit tesz, semmi nem jó. :-S

40. **Rita** (válaszként erre: 37. - Poncho)
2009. júl. 10. 13:20

A lány ne vigye fel a fiút, és akkor az anya nem fogja b@szogatni.

Nem értek egyet az anyával, de a saját lakásában nem lehet arra kényszeríteni hogy másképp éljen, gondolkodjon a lánya pasija miatt

39. **Rita** (válaszként erre: 37. - Poncho)
2009. júl. 10. 13:18
Lenne értelme annak ha a fiúnak mondaná?HA megmondja neki akkor többet nem fog oda menni a lányhoz?
38. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Poncho)
2009. júl. 10. 13:17
Amig valaki a szuleivel lakik addig muszaly a szulök elvarasaihoz alkalmazkodni ! Ha ez nem tetszik el lehet költözni es megvalositani azt a "komoly!" tervezest egymassal.
37. Poncho (válaszként erre: 35. - **Rita**)
2009. júl. 10. 13:14
De a lányt már 'szétrombolja idegileg', egyszerűbb neki mondogatni a hülyeségeit, mint annak, akiről valóban szól a dolog...
36. spinneli (válaszként erre: 1. - Poncho)
2009. júl. 10. 13:14

nem az, maximum a szülők fejében él vmi begyepesedett tradíció, vagy nem kedvelik a pasi jelöltet.

mindenesetre ha terveznek hamarosn otthagyják a szülőket, és ebből a szempontból probléma letudva.

35. **Rita** (válaszként erre: 32. - Poncho)
2009. júl. 10. 13:12
Az hogy csak a lányának mondja el nem feltétlen jelent gyávaságot
34. Poncho (válaszként erre: 28. - Crystall)
2009. júl. 10. 13:12
Dehogy. Erről valóban szó sincs. :-)
33. **Rita** (válaszként erre: 30. - Poncho)
2009. júl. 10. 13:11

Ha nem tud elköltözni akkor nem tehet mást el kell tűrnie az anyja viselkedését.

Igazából az Ő lakása ,alkalmazkodni kell hozzá akkor is ha másképp él, másképp gondolkodik mint a lány.

32. Poncho (válaszként erre: 26. - Scorpiolady)
2009. júl. 10. 13:10

Az ezzel a baj, hogy tulajdonképpen egyik sem kedveli túlságosan a másikat, viszont mikor beszélgetni kénytelenek, megy a jópofizás, főleg az anya részéről. Ahhoz már nincs bátorsága, hogy a férfinek mondja el a gondjait, csak a lányával kiabál. A lány meg már inkább nem mond semmit a párjának, mert Ő érzi magát rosszul az egésztől.

Valóban a költözés a megoldás, szerintem is, tervezik is, de egyelőre ez tényleg lehetetlen.

Amúgy leginkább arra voltam kíváncsi a topic indításakor, hogy van-e még olyan gondolkodású ember (itt legalábbis), aki az anyának adna igazat... :-) De úgy látom, eddig senki... Ez megnyugtató. :-)))

Ja, és az apuka sem kedveli túlzottan a lánya párját, de Ő meg annyira nem foglalkozik az egésszel, hogy inkább nem szól semmit. Az anya túlságosan bele akar szólni a dolgokba, az apa meg túlságosan közömbös. Szerintem egyik sem túl jó...

31. Poncho (válaszként erre: 25. - Rexxi86)
2009. júl. 10. 13:06
Egyelőre nincs rá mód.
30. Poncho (válaszként erre: 21. - 40163fd81d)
2009. júl. 10. 13:05
De ha egyszer nem tud még? Egyrészt nincs meg hozzá a kellő anyagi helyzet, másrészt pedig az anyja hajthatatlan, csak önmagát ismétli, a saját hangjától nem hajlandó meghallani a lánya érveit. Vagy ha meg is hallja, akkor csak ordítozik vele, hogy nincs igaza. Érveket nem mondd, csak ellenkezik. Amúgy addig teljesen jól megvolt a lány meg az anya, amíg nem jött az életükbe az "új szereplő".
29. Poncho (válaszként erre: 19. - Sylvia81)
2009. júl. 10. 13:02
Igen, az anyuka nagyon nem kedveli a lánya párját.
28. Crystall (válaszként erre: 1. - Poncho)
2009. júl. 10. 12:54
Szia! Elöször azt hittem úgy fog folytatódni a történet, hogy a lány párja eltölt 1-2 órát náluk amig a lány szülei nincsenek otthon és a szülöi ágyban szexelnek...de mivel erröl szó sincs hát egyáltalán nem erkölcstelen söt teljesen normális, nem birom megérteni azokat az embereket akik ennyire maradiak, pedig vannak páran, a volt párom anyja (44 éves) is közéjük tartozik.
27. **Rita** (válaszként erre: 26. - Scorpiolady)
2009. júl. 10. 12:23
Ha én lennék az anya és a lányom bejönne hozzám a párjával és kérdőre vonna ( vagyis nem beszélgetni jönnének be) tuti nem érnének el semmit,sőt
2009. júl. 10. 12:19

Szia, szerintem sem erkölcstelen, de mindenképpen tisztáznia kellene a helyzetet, méghozzá szerintem a párjának kellene beszélnie leendő anyósával, ha kell menjenek be hozzá a szobájába és igenis vonják együtt kérdőre hogy mi a baja a fiúval a kapcsolatukkal stb.., vagy először beszéljenek a lány apjával, számomra az derült ki hogy ő nem ellenzi a kapcsolatot, de az tuti hogy tudja mi a baja az asszonykájának vele, lehet hogy elárulja és így könnyebb lesz dülőre jutni.

Mindenképpen tisztázni kell a helyzetet, tapasztalat, az én anyósom se könnyű eset plusz még a sóginőm se, de az elején leültünk megbeszélni a dolgokat és felfogták hogy mi a szitu.

2009. júl. 10. 11:53

Nem.

Viszont gyorsan elköltöznék.

24. winny
2009. júl. 10. 11:52

Úgyan már!

Nem hiszem el,hogy a mai világban ennyire korlátolt legyen egy anya.

Nem erkölcstelen!

23. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1. - Poncho)
2009. júl. 10. 10:17
Szia. Egyáltalán nem erkölcstelen. Az anya felfogása viszont régimódi.
22. **Rita** (válaszként erre: 21. - 40163fd81d)
2009. júl. 10. 09:54
Én is ezt mondtam csak picit kiméletesebben :)
21. 40163fd81d (válaszként erre: 16. - Poncho)
2009. júl. 10. 09:35

Bocsi.Szerintem 22 éves lány ,ha nem tetszik neki az anyja hozzáállása ,akkor ne az anyjára fújjogjon,hanem változtasson ő a helyzetén.

ha felnőtt kapcsolatra vágyik,akkor kezdjen felnőtt életet.

2009. júl. 10. 09:33

Ja, a véleményem lemaradt...

A lány egyáltalán nem erkölcstelen!!!

2009. júl. 10. 09:32
Ha tényleg sehogy sem jó, akkor biztos a pasival van a baj. Szegény lány már attól qrva, hogy 14 évvel idősebb a pasi. Szóval semmi kompromisszumot nem fogsz tudni ajánlani... Ha meg összeköltöznek, és ne adj' Isten nem jön össze, hát, a lány helyében inkább albérletbe mennék... :S
2009. júl. 10. 09:27
Szerintem sem erkölcstelen a lány,egyértelműen az anya gondolkodásával van baj.
17. csókica (válaszként erre: 11. - Poncho)
2009. júl. 10. 08:23
a mai világban nem lehetünk ennyire maradiak:(((ez nem anyuka,ez ördög((bocsi a kifejezésért:))
16. Poncho
2009. júl. 10. 08:22
Szegény lány, nagyon sajnálom, pedig nagyon kedves, helyes teremtés. De az anyja meg a nézetei... :-S
15. Poncho (válaszként erre: 14. - **Rita**)
2009. júl. 10. 08:21
Nem, Ők pont fordítva. (Bár a lány anyja szerint a nagyszülők is utálják, ha ott a lánya - ami azért érdekes, mert még csak nem is ismeri őket egyelőre) Viszont sokszor benyitogatnak, ami meg elég kellemetlen tud lenni rájuk nézve... :-))) Nagyjából vigyázban kell ülniük, mint a jógyerekeknek, mert ki tudja, mikor libben be valaki a gyógyszeréért vagy valami hasonlóért... :-)
14. **Rita** (válaszként erre: 12. - Poncho)
2009. júl. 10. 08:18
És a nagyszülők is olyanok mint a lány szülei? :S
13. **Rita** (válaszként erre: 11. - Poncho)
2009. júl. 10. 08:18
Az az egytelen megoldás, hogy a lány elköltözik otthonról
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook