Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Erkölcstelen, vagy sem? fórum

Erkölcstelen, vagy sem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
72. Poncho (válaszként erre: 67. - **Rita**)
2009. júl. 10. 14:04
Hát nem az. Sokszor a lánya fejéhez is szokta vágni, hogy én nem a barátnőd vagyok, hanem az anyád. Szerintem a kettőnek nem volna szabad kizárnia egymást, sőt... :-(
71. Poncho (válaszként erre: 66. - **Rita**)
2009. júl. 10. 14:03

Ja értem.

Igyekszik is eltitkolni a vitához vezető dolgokat, de szinte lehetetlen. Mert hát mit lehet mondani? Több variáció nem nagyon van, hová mehet egy pár, akit nem vet fel a pénz, és nem akarnak egész nap mindig csak a lakásban ülni...

70. 40163fd81d (válaszként erre: 30. - Poncho)
2009. júl. 10. 14:03
Akkor meg csak annyit tudok mondani,hogy az anyja háza,ott azt csinál ,amit az anyja mond.Ha neki nem tetszik a férfi,akkor azt is mondhatja ,hogy az ő házába be nem teszi a lábát,ha ilyen típusu,és jogában áll,így a lánynak nem érvelnie kell,hanem betartani az anyja szabályait,vagy elköltözni,vagy elmérgesítheti a viszonyt az anyjával ,és a végeredmény így is az elköltözés lesz .
69. Humor Helga (válaszként erre: 1. - Poncho)
2009. júl. 10. 14:03

Nem olvastam el az összes hsz-et csak ezt az egyet DE:

1) gondolom a lány szüleié a ház, tehát azért szidhatjuk Őket de mégiscsak az Ő házuk

2) lehet Anyukának azért rossz ez mert szívesen találkozna a lánya párjával

3) a férfinak nincs lakása?

egyenlőre ezek a gondolatok jutottak eszembe, ettől függetlenül ha csak ezt nézem tényleg nem erkölcstelen,de azért szívesen meghallgatnám a másik verziót is...lehet azt is megérteném.

68. Poncho (válaszként erre: 63. - **Rita**)
2009. júl. 10. 14:01

Igen. De ezzel mi a baj? Rengeteg ember van így manapság. Ez csak egyfajta könnyebbség, hogy lesz az embernek a feje felett fedél. A lányra például 3 lakás is száll. Mit kezdjen ennyivel? Az már összesen 4 lakás...

A férfi egyébként családi házat akar, de amíg az nincs, miért baj egy "örökölt" kis lakás? Szerinted azt le kell nézni, akinek nincs saját építkezése vagy saját lakása, amit Ő vett? Mondjuk hitelre? Aztán később szakadjon bele a hiteltörlesztésbe? Ezzel én nem értek egyet.

Szerintem a lényeg az, hogy együtt kezdjenek saját életet, "mindegy" hol, csak ketten. Az lesz a megoldás... :-)

67. **Rita** (válaszként erre: 65. - Poncho)
2009. júl. 10. 14:01
Amit írtál abból nem az jön le hogy az anyja egy igazi jó barát :S
66. **Rita** (válaszként erre: 65. - Poncho)
2009. júl. 10. 13:59
Minek mondja el az anyjának hogy kirándulni megy
65. Poncho (válaszként erre: 62. - **Rita**)
2009. júl. 10. 13:58

?

Nem számol be minden percéről, csak egy igazán jó barátnak el lehet mondani azt, amit másnak nem...


Vagy nem értem, mit akartál ezzel írni.

64. Poncho (válaszként erre: 56. - **Rita**)
2009. júl. 10. 13:57
Nem feltétlenül. Biztosan jönne az őskori elveivel. Bár az anyuka még a számítógépet sem tudja használni, úgyhogy ennek a valószínűsége csekély. :-)
63. **Rita** (válaszként erre: 61. - Poncho)
2009. júl. 10. 13:57

Az Ővé,ővé

mert a kisöregek ráíratták.

Gondolom

62. **Rita** (válaszként erre: 59. - Poncho)
2009. júl. 10. 13:56
A lány meg ismeri az anyját,mi a bánatért számol be minden percéről?
61. Poncho (válaszként erre: 52. - **Rita**)
2009. júl. 10. 13:56
Egyelőre albérletben gondolkozik, gondolkoznak. 2 diplomás egyébként a fiú, s amikor még keresett, akkor sem volt elég a pénz, hogy egymaga fenttartson egy lakást. A lakás, ahol lakik most, az az Ő nevén van. Jogilag az Övé, s ha majd egyszer a nagyszülők 'elmennek', Övé lesz a lakás. De ne kívánja az ember senki halálát. :-(
60. **Rita** (válaszként erre: 57. - Csókica)
2009. júl. 10. 13:54
Akkor bocsi, nem szóltam semmit ;)
59. Poncho (válaszként erre: 45. - Rexxi86)
2009. júl. 10. 13:53
Erre megint van egy sztori. Elmentek kirándulni. A lány anyja meg fel volt háborodva, hogy zöldbe ne menjen a lány, kullancsveszély van... Kullancs bárhol lehet. Ráadásul ha az ember gazdaságos szórakozást keres, mivel nincs pénz, mi mást tudna csinálni, illetve hová tudna még menni? :-S
2009. júl. 10. 13:52
A valóságot ugyis az tudja aki benne van.
57. csókica (válaszként erre: 55. - **Rita**)
2009. júl. 10. 13:51
Nem itélkezem,csak véleményemet írom le,én mit lépnék:))
56. **Rita** (válaszként erre: 55. - **Rita**)
2009. júl. 10. 13:49
Ha az anya índítana itt egy topikot lehet hogy a lányra írkálnánk mindenféle negatív dolgot :)
55. **Rita** (válaszként erre: 54. - Csókica)
2009. júl. 10. 13:48
Poncho elbeszélése alapján tényleg "furcsa" az anya, de ne ítélkezzünk, általában van ok-okozati összefüggés mindenben
54. csókica (válaszként erre: 53. - Csókica)
2009. júl. 10. 13:46
mint az anyai terrort:((
53. csókica (válaszként erre: 49. - Poncho)
2009. júl. 10. 13:46
Én ilyen anyaiszeretetből nem kérnék,mennék a fiú nagyszüleihez,még akkor is ha kicsi,és próbálnám a keresetemtől és a kölcsönntől függően kipofozni azt a lakást,mégha toldani is kell hozzá,de inkább a nyugalmat választanám.
52. **Rita** (válaszként erre: 50. - Poncho)
2009. júl. 10. 13:43
Bocsi, de szerintem rá van szorulva hiszen nincs saját lakása, és ha jól érzem esélye sincs hogy pár éven belül venni tudjon
51. Poncho (válaszként erre: 47. - Rexxi86)
2009. júl. 10. 13:41
Ez a tervük. A férfi szerez állást, keresnek lakást, sőt, 2 év múlva már gyereket is szeretnének. :-)
50. Poncho (válaszként erre: 46. - **Rita**)
2009. júl. 10. 13:40

Nem egyidősek, mert a lány anyja lehetne a fiú anyja is. (a fiú korai gyerek volt, a lány kései)

Nincs rászorulva a nagyszülőkre, illetve jelen helyzetben kicsit igen, mert nincs állása. Amíg volt, a fizetésének több mint felét Ő adta be a közös kasszába. Most is ad be pénzt, de már csak jóval kevesebbet. Munkát pedig jelenleg is keres, csak épp nincs semmi. Vagy túlképzett. :-S

49. Poncho (válaszként erre: 43. - Csókica)
2009. júl. 10. 13:36

A lány valószínűleg a kapcsolat végeztével is hazamehetne, ebből nem lenne baj, az anya nem tenné utcára, ahhoz túlságosan szereti. De mivel már egy jegyespárról beszélünk, talán nem szakad meg a kapcsolatuk. A szülők előtt mondjuk még titok az eljegyzésük, majd akkor akarják mondani, ha tényleg lesz egy "tőke" a közös élethez. (Ellenben például a férfi már beszélt az "anyósával", hogy komolyan tervez a lánnyal, esküvő, család, gyerekek.)

A nagyszülőkhöz meg elvileg lehetne költözni, az viszont roppant kényelmetlen megoldás lenne, ugyanis nagyon kicsi az a lakás.

48. **Rita** (válaszként erre: 44. - Poncho)
2009. júl. 10. 13:34
Háááááááááááááát
2009. júl. 10. 13:34

A helyükben, amint mindkettőnknek lenne munkája, lelépnék.

Nálunk is majdnem ilyesmi volt a helyzet. Sőt, nekem még állandó munkám sem volt.

46. **Rita** (válaszként erre: 42. - **Rita**)
2009. júl. 10. 13:33
Az anyának nem lehet hogy az a baja a fiúval, hogy majdnem egyidősek? Meg az hogy a fiú aki inkább már elvileg érett férfi még mindig a nagyijára van rászorulva?Nem képes az önálló életre?
45. Rexxi86 (válaszként erre: 31. - Poncho)
2009. júl. 10. 13:32
Akkor találkozzanak máshol, ha anyuka hajthatatlan.
44. Poncho (válaszként erre: 42. - **Rita**)
2009. júl. 10. 13:32
A fiút a nagyszülei nevelték fel, s Ő segít nekik, amiben csak lehet. Nem elveszettek, de sok mindenben a segítségre szorulnak. A fiú például azért is nem gondolkozik más, távoli városba költözésen (ott lenne munka), hogy a közelben maradhasson és segíthessen nekik.
43. csókica (válaszként erre: 37. - Poncho)
2009. júl. 10. 13:25
Írtad lejjebb,hogy a fiú a nagyszűlőkkel lakik,nem költözhetne oda a lányka,hogy végre nyugalma legyen,de ebben az a bibi,ha véletlenül megszakad a fiatalok között a kapcsolat,képes lenne az anya utcára tenni a lányát:(((Pedig lenyugodhatna az anya,hisz a lánya nem állít haza mindennap másik pasival,akkor idegeskedhetne,de mikor több hónapos illetve éves a kapcsolat ,ez inkább nyugalmat ad.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook