Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érezted úgy, hogy senki nem ért meg (se család, se kedves?), mindenki csak a rosszat látja? fórum

Érezted úgy, hogy senki nem ért meg (se család, se kedves?), mindenki csak a rosszat látja? (beszélgetős fórum)


1 2 3
16. torde (válaszként erre: 15. - Humor Helga)
2009. júl. 7. 18:22

Ok, csak tudom, ezzel túl leszel rajta az egyik napom, de következő nap újra szembetalálkozol vele!

Miért van ez így?

15. Humor Helga (válaszként erre: 13. - Torde)
2009. júl. 7. 18:21
tudom...DE van egy idézet mindjárt megkeresem neked! nekem szokott segíteni :)))
14. torde (válaszként erre: 10. - Sariya)
2009. júl. 7. 18:20
Tudom túl lehet élni, nem is az.De mi a reakció sírás, felülemelkedés?
13. torde (válaszként erre: 11. - Humor Helga)
2009. júl. 7. 18:20

Tudjátok azt utálom a legjobban, amikor három ember beszélget egymással, és abból igazából csak egynek magyaráz valaki .Vagy a legjobb felteszel egy kérdést, és a harmadik személy szemébe mondja a választ.

Na ez az, amikor senkinek érzeheted magad!

12. torde
2009. júl. 7. 18:18

Ha gyorsan írok egypár dolgot félre ütök:

Igaz, azt is szoktam csinálni, mert csak sírnak az emberek az önsajnálattól!

De miért van az, hogy akik mondjuk másokra odafigyelnek, azokra nem figyel seni?

Sokszor jártam úgy, hogy valaki, aki bánatos volt, mert magányos volt, TE meghallgatod ellentétben másokkal, és amikor jönnek a mások, nem beszélnek hozzá,de elfelejti, hogy TE álltál mellette, és Ő szar le Téged és törödik azokkal, akik le se szarták, sőt le se szarják, és tesazi mindezt azért, hogy végre észrevegyék, de közben meg a TE hallgatásodra nyom egy lócitromot!

11. Humor Helga (válaszként erre: 9. - Torde)
2009. júl. 7. 18:18
ismerős sajnos, de sztem az embernek meg kell tanulnia "felül emelkedni" mert attól h szarul érzed magad csak neked lesz rosszabb!
10. sariya
2009. júl. 7. 18:16
persze,előfordul.
9. torde (válaszként erre: 8. - Humor Helga)
2009. júl. 7. 18:15

Igaz, azt is szoktam csinálni,mert csak sírnak az ember az önsajnálattól!

De miért van az, hogy akik mondjuk másokra odafigyelnek, azokra nem figyel seni?

Sokszor jártam úgy, hogy valaki, aki bánatos volt, mert magányos volt, TE meghallgatod ellentétben másokkal, és amikor jönnek a mások, nem beszélni hozzá, elfelejti, hogy TE álltál mellette, és Ő szar le Téged és törödik azokkal, akik le se szarták, sőt le se szarják!

8. Humor Helga (válaszként erre: 7. - Torde)
2009. júl. 7. 18:13
akkor meg vegyél egy mély levegőt és szard le(már bocsánat a megfogalmazásért:D)
7. torde (válaszként erre: 5. - Humor Helga)
2009. júl. 7. 18:11
De mi van , ha azt érzem igazam van.Hidd el Helga, én tuti tudom mi az önkritika,mindig figyelek magamra, nem akarok senkit sem megbántani, sőt...és általában mindig megbántanak.Pedig szerintem egy érzékeny ember(emilyennek tartom magam) sokkal jobb önkritikával bír, mint más, mert tudja neki mi esik rosszul, és akkor mással nem tesz úgy!
6. torde (válaszként erre: 3. - 673567bc24)
2009. júl. 7. 18:09

Én is így vagyok vele.

Ma például az történt, hogy van egy robogóm, amivel dolgozni járok, Apám azt mondta nem menjek ma vele dolgozni, mert szerdán akar tankolni bele, erre ma elvitte , használta, én meg nem használhattam.És amikor mondtam neki, hogy de ezt én vettem , ez az én motorom, és azért vettem, hogy munkába járjak vele, és Ő nem adja oda, de mellette meg használja (helyettem)Azt mondta rosszindulatú vagyok... és rossz a természetem

5. Humor Helga (válaszként erre: 4. - Torde)
2009. júl. 7. 18:09
sztem ilyenkor egy nagyon mély önvizsgálatot kell tartani, ha őszintén végig gondolod kinek van igaza, ha nekik akkor változtatni ha meg tényleg őszintén magadba nézel és 1000% h nincs igazuk akkor meg, kit érdekel, nem?! :)))
4. torde (válaszként erre: 2. - Humor Helga)
2009. júl. 7. 18:07
Igen: munkahelyi gondok.A párom sem ért meg. Apa meg azt mondja rosszindulatú vagyok!
3. 673567bc24 (válaszként erre: 1. - Torde)
2009. júl. 7. 18:06
Folyamatosan ezt érzem,de nem csak érzem,tapasztalom!Talán én is az oka vagyok,mert nem hagyom,hogy segítsenek!Azt hiszem,mindig az a jó,és úgy ahogy én csinálom!Ez van!Ilyen vagyok!:-)
2. Humor Helga (válaszként erre: 1. - Torde)
2009. júl. 7. 18:06
persze h volt, de elmúlik:)) kitartás... történt most valami "különlegesen" rossz?
2009. júl. 7. 18:04

Ma jött rám egy ilyen érzés, nem ez az első, de nem is az utolsó.

Úgy érzem csak magamra számíthatok.

Volt veletek ilyen?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook