Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érezted úgy, hogy senki nem ért meg (se család, se kedves?), mindenki csak a rosszat látja? fórum

Érezted úgy, hogy senki nem ért meg (se család, se kedves?), mindenki csak a rosszat látja? (beszélgetős fórum)


1 2 3
46. torde (válaszként erre: 45. - 035bae3aff)
2009. júl. 10. 13:29

Mármint ezt nem értem, azért nem ért meg senki, mert TE csak a rosszat látod mindenben?

Hát igen ilyen is van!

2009. júl. 9. 21:02
Engem senki nem ért meg ugy érzem és én látom mindenben a rosszat...
44. torde (válaszként erre: 43. - 7d6a4534c5)
2009. júl. 8. 19:19

Igen, először magunkat kell szeretnünk, no nem önimádatról beszélek, csak azt, hogy tudni mik az értékeink és mik a hibáink!Kell ehhez azért önkritika is!És, ha ez megvan, akkor nem érdekel ki milyennek akar látni!

Nem számít, ha váltok, mert valószínű nem értett meg, hogy idáig elfajult, lehet, hogy TE is hibás vagy, de az ember sajnos ilyen hibázik.Majd tanulunk bele.A higgadtságot is meg fogod tanulni..

43. 7d6a4534c5 (válaszként erre: 42. - Torde)
2009. júl. 8. 19:13
Párom az még van de nagyon rossz a kapcsolatunk,válunk épp.És a külsőm arról meg nem is beszélnék...Picit rendet kéne rakni magamban.
42. torde (válaszként erre: 41. - 7d6a4534c5)
2009. júl. 8. 18:27
Nálam mindig az volt a baj, hogy saját magam sem szerettem (a külsőm miatt, nem volt párkapcsolatom).Nálad nincs ilyen?
41. 7d6a4534c5 (válaszként erre: 40. - Torde)
2009. júl. 8. 16:08
Ők nem figyelnek rám az igaz,de ha nyugodtabb lennék akkor biztos nem zavarna ennyire. Nem is tudom mi a baj igazán,olyan kesze-kusza minden.
40. torde (válaszként erre: 39. - 7d6a4534c5)
2009. júl. 7. 20:02
És szerinted benned van a hiba, vagy Ők nem figyelnek Rád?
39. 7d6a4534c5 (válaszként erre: 38. - Torde)
2009. júl. 7. 19:57
Minden apróság miatt felhúzom magam,nem tudok kikapcsolni,és csak egész nap sírnék.
38. torde (válaszként erre: 37. - 7d6a4534c5)
2009. júl. 7. 19:30

Itt vagyak beszélhetünk!

Mi a baj nálad?

2009. júl. 7. 19:26
Sziasztok,csatlakoznék.Én most is épp így érzek,lehet velem van a baj,de senkivel nem tudok egy jót beszélgetni.
36. torde (válaszként erre: 35. - Humor Helga)
2009. júl. 7. 19:11

Helyes!

CSak támogatni tudom!

35. Humor Helga (válaszként erre: 34. - Torde)
2009. júl. 7. 19:08
nem hagyom az élet szép még akkor is ha nem süt a nap....egyszer mindig kisüt:)))
34. torde (válaszként erre: 33. - Humor Helga)
2009. júl. 7. 19:06
Mert még fiatal vagy, most jön csak a nehéz a meló stb...De biztos meg tudod őrízni, ne hagyjd, hogy eltérítsenek!:)
33. Humor Helga (válaszként erre: 32. - Torde)
2009. júl. 7. 19:05
miért ne tudnám?:)
32. torde (válaszként erre: 31. - Humor Helga)
2009. júl. 7. 19:01

Én meg azt remélem, hogy ezt a pozitivitást meg tudod őrízni magadba!Hidd el sokszor kisegít majd!

Köszi az idézetet.Elmentve:)

A problémát az időre bízom meg a jó Istenre!Én nem foglalkozom vele:)

2009. júl. 7. 18:57
hát remélem megoldódnak a problémáitok :)))
30. torde (válaszként erre: 29. - Humor Helga)
2009. júl. 7. 18:56

Sajnos ez nem ilyen egyszerű!

De azt próbáljuk, csak nem megy!

Mint Kriszta említette van még ott egypár kívülálló dolog is (anyós), akik csak rontanak rajta!:(

Na mindegy nem akarok panaszkodni, mert a bú csak bút szül!

Jobban is vagyok!Bár ettől sajna a problémák még adottak!

De, ha valaki hasonlót érez írjon, mert én is szívesen meghallgatom!

29. Humor Helga (válaszként erre: 27. - Torde)
2009. júl. 7. 18:52

nekem párom a minden, nem csak egy pasi hanem egy társ egy barát egy olyan ember akire minden élethelyzetben lehet támaszkodni! És lehet nem mindig úgy viselkedik ahogy én azt elvárnám, de miért is tenné ezt??!! egy különálló ember saját döntéssel és akarattal, Ő azt teszi ami szerinte a legjobb:) és felém is mindig úgy viselkedik h nekem a legjobb legyen :)

ésss hoxáááás :DDDDDDDDD


akkor tanuljátok meg egymást "kezelni" mert sztem meglehet :)

28. torde (válaszként erre: 26. - Ad96793c81)
2009. júl. 7. 18:51

Hát igen nem javul, az anyósügy sem, pedig igyekeztem...

Erőt veszek ám magamon, csak gondoltam hátha valaki szintén hasonló cipőbe jár!Lelkitárs kerestetik!:)

27. torde (válaszként erre: 25. - Humor Helga)
2009. júl. 7. 18:48

Lehet, hogy mással más a probléma,de ki tudja?

Inkább legyen csúnya, de megértő:)

Neked a párod milyen?Mármint, ha akarsz róla beszélni!Ha nem nem.

A barátnő több száz kilométerre van, és ráadásul már más élethelyzetben, persze barátnő marad, de van saját családja,és az köti le az életét, de szerintem ez normális is.

Ezért kell az embernek egy társ, aki tudja mit tud veled kezdeni.Ne azt tudja, hogy tud tovább bosszantani, mert az enyém leginkább ehhez ért.

26. ad96793c81 (válaszként erre: 9. - Torde)
2009. júl. 7. 18:46
Szia! Sajnálom, hogy ismét rossz passzban vagy. Gondolom az anyós ügy sem javult. Nem tudom mivel dobhatnálak fel, de itt legalább meghallgatunk és odafigyelünk, ha ez számít.
25. Humor Helga (válaszként erre: 24. - Torde)
2009. júl. 7. 18:44

sztem attól h felmerül egy probléma nem az a megfelelő döntés h hagyd ott! a másik meg egy másik pasival meg lenne más gondd...


barátnővel nem éli le az ember az életét de attól még megmarad :)

24. torde (válaszként erre: 23. - Humor Helga)
2009. júl. 7. 18:42

oké, elismerem.

De a barátnőkkel nem éled le az életed, lassan elválnak útjaitok, nem sírhatok mindig az Ő vállán , nem igaz?

Egy társ attól jó társ, ha megért, nem attól, ha nem ért meg.

Most erre azt írnám saját magamnak:hagyd ott!!!!!

De ez sem egyszerű!

23. Humor Helga (válaszként erre: 22. - Torde)
2009. júl. 7. 18:39

biztos van olyan ember aki tud kezelni...adott esetben nem a párod hanem pl egy barát barátnő... az meg h párod ebben(!!!) "nem ért hozzád" attól még biztos nagyon szeret csak nem feltétlenül tud mit kezdeni olyankor Veled,de gondolj bele lehet neki is van olyan viselkedése amivel meg Te nem tudsz mit kezdeni :)))

Fel a fejjel :)))

22. torde (válaszként erre: 20. - Humor Helga)
2009. júl. 7. 18:35

Sok lenne az erre a napra!

De aranyos vagy!

Az a baj a legnagyobb, hogy nem hiszem, hogy valaha is meg fog érteni bárki, meg lehet, nem azért, csak azt hittem valaki(majd a párom)látni fogja, tudni fogja milyen érzékeny vagyok, és tud majd kezelni, de sajnos Ő is az a típus, aki inkább tovább ront a helyzeten, nem pedig segít kihúzni belőle.Ismerős:Már megint mi a bajod?Már megint kezded?Kár volt ezért kijönnöm? stb...

21. torde (válaszként erre: 18. - 673567bc24)
2009. júl. 7. 18:32

Nem arról van szó, hogy rosszindulatú vagyok, én bármikor odaadom, de magamnak vettem, neki ott az autója, amit nem akar odaadni, csak immel-ámmal, pedig általában olyan dolgokhoz kérem el, ami nekik is jó, bevásárlás stb., ugyanis falun lakom.

Nekem nincs annyi pénzem, hogy autót vegyek, motort tudtam csak venni, és ugye egy robogót max nyáron tudsz használni, és max akkor, ha nem esik az eső.Egyébként szerdán úgy volt használja majd, és bemegy a közeli városba vele, de ma is bement vele.Nem vagyok irigy, sőt...Csak ma 1 órát utaztam a járatos buszommal, amit motorral 15 perc alatt megtettem volna!Holnapra már tudtam, hogy nem vihetem el(saját) motorom, mert kell Apának.

20. Humor Helga (válaszként erre: 19. - Torde)
2009. júl. 7. 18:31

:)))


hát próbálkozik az ember...de azért term nekem is vannak rosszabb napjaim de elmúlik:) meg aztán "az élet szép"


ha gondolod szívesen meghallgatlak, ha tanácsot nem is biztos h tudok de ha kiírod magadból az segíthet :)

19. torde (válaszként erre: 17. - Humor Helga)
2009. júl. 7. 18:28

Ez jó!

Köszi!

És gondolok is rá, általában nem szontyolódom el, de ma több dolog is összejött.

Azért jó, ha az embernek van egy biztos pont az életében!

Megnéztem az adatlapod, és TE boldognak látszol.Ez nagyon jó..

18. 673567bc24 (válaszként erre: 6. - Torde)
2009. júl. 7. 18:27
Detto ez vagyok én is!És hát igen,én a magam nevében mondom,hogy többször vagyok rosszindulatú,mint kedves,de már megszokták!Öntörvényű vagyok,mindent magamnak akarok,akaratos,nagypofájú,de csak így érem el a céljaim!Lehet azért mert,máshogy még nem próbáltam!Gondolom apud el akarta kérni a robit,de tudta előre,hogy nemleges lesz a válaszod,ezért "nyúlta" le így!:-)
2009. júl. 7. 18:25
"Ha nagy csapás, lelki fájdalom ér, mindenekelőtt gondolj arra, hogy ez természetes, mert ember vagy. Mit is képzeltél? Ember vagy, tehát kedveseid meghalnak, barátaid elhagynak, s minden, amit gyűjtöttél és szerettél, elrepül, mint a por a szélviharban. Ez nem csodálatos, hanem a természet rendje szerint való, ez az egyszerű és természetes. Inkább az a csodálnivaló, hogy nem érnek mindennap nagy csapások. Ember vagy, tehát szenvedned kell; s szenvedésed nem tart örökké, mert ember vagy."
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook