Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érezted már azt, hogy jó lenne ha mindennek vége lenne, veled csak rossz történik és sosem lesz vége...? fórum

Érezted már azt, hogy jó lenne ha mindennek vége lenne, veled csak rossz történik és sosem lesz vége...? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. júl. 23. 21:37
Nekem tavaly májustól több mint 1 éven keresztül volt ilyen érzésem, h minden rossz,és hogy sose lesz már jobb.Azt hittem ez a végzetem . :S:) De minden jóra fordul,kemény küzdelem árán , de sikerült...1 dolgot biztosan tanultam belőle,h mindig van kiút. :)
59. lilluska25 (válaszként erre: 58. - Cyntia)
2009. júl. 23. 21:36
kösz elolvastam elöbb is :)
58. Cyntia
2009. júl. 23. 21:28

Ismételten:

Minden rosszban van valami jó, és minden jóban van valami rossz. Ha az egyik dolgot választod, akkor úgy érzed, jobb lett volna a másikat választani, ha a másikat, akkor az egyikre vágyakozol.

Tudom nehéz, de inkább azon kellene elgondolkodnotok, hogy miért is történt ez a sok rossz? Mit kellene ebből megtanulnotok?

Illetve gondolataitokat kellene a jó irányba terelni. Arra összpontosítani, amit szeretnétek, úgy látni, mintha már a tietek lenne. Legyen az: egészség, gyerek, család, pénz stb.

Sokkal jobb lesz az életetek, ha más szemszögből közelítitek meg!

57. lilluska25 (válaszként erre: 56. - Pancs82)
2009. júl. 23. 21:02
de persze ez sem mindenkinek sikerül hisz akkor túl szép lenne mnden.
2009. júl. 23. 21:01
Igen, vannak szar dolgok az eletben. De az elet ezzel egyutt szep. Neha fajdalmas, neha sokaig fajdalmas, de mindig fel kell tudni allni, mert ahhoz viszont tul rovid, hogy szomorkodassal vesztegessuk el...
55. correct (válaszként erre: 53. - Lilluska25)
2009. júl. 23. 20:59
Igen igazad van.
54. correct (válaszként erre: 51. - Lilluska25)
2009. júl. 23. 20:56
Privi.
53. lilluska25 (válaszként erre: 43. - Kylling)
2009. júl. 23. 20:56
ugyanigy vagyok ezzel énis,a bnöm nahgyon beteg Chron minden,nem annyira viseli meg,meg száz baja még van ezeb kivül tuti felkötöttem volna magam,nekem is van,kevesebb sokkal de nekem elég az is mindenki mást bir ki, nem lehet senkit senkihez sem hasonlitani!
2009. júl. 23. 20:55
Bizony,sajnos :(
51. lilluska25 (válaszként erre: 37. - Correct)
2009. júl. 23. 20:54
pl???
50. lilluska25 (válaszként erre: 31. - Judyt640)
2009. júl. 23. 20:53
ez igaz
2009. júl. 23. 20:52
Tudjatok mindig azt a lovat ütik aki huz igyvan ez az életben is a gyenge elhajlik az erös ebböl merit eröt
48. correct (válaszként erre: 42. - 1f59823251)
2009. júl. 23. 20:51

Te debreceni vagy. Látom a tóból :D Bár onnan 200 km-re lakom :)

Na mindegy, a lényeg, hogy ha minden 30 éves férfi ilyen gondolkodású akkor nekem 50 éves kellene, de az meg már nagyon nem illene hozzám :D

(Bocsi, most muszáj volt hangosan gondolkodnom.)

47. lilluska25 (válaszként erre: 43. - Kylling)
2009. júl. 23. 20:50
énis mindig viszonyitok de akkor is...valakinek a kissebb baj is baj, nekemis sok bajom van és igenis zavar,de tudom mellette vasn lábam stb de akkor is, nem ebböl kell kiindulni !!
46. monizsofi1982 (válaszként erre: 43. - Kylling)
2009. júl. 23. 20:39

Jaj,nem azért írtam.Csak tudom milyen az,amikor jön az érzés,hogy nincs tovább.És tudom,hogy a környezetemben is van olyan pl,akinek kajára sem jut,mégsem panaszkodik. Én is szoktam közben hisztizni,vagy ilyesmi,ha fáj valamim,vagy nem jön össze,amit terveztem. Én is szoktam panaszkodni,mert jó,ha az ember kimondja magából és van,aki meghallgatja.

Csak aztán eszembe jutnak dolgok,és összeszedem magam. Meg egyszer élünk,nehogy már állandóan szarul érezzem magam. Főleg,ha igazságtalanul bánt valaki,mert ez a legnagyobb öröme...

Nem haragszom.Mert végül is egyet értek veled,csak a véleményemet írtam le,ahogy te is :)

45. kylling (válaszként erre: 34. - Briell)
2009. júl. 23. 20:39

És sajnos ez tényleg így van! Aki gürizik, az egyszerűen nem jut egyről-a-kettőre, mert el kell tartani a sok ingyenélő Marcit Hevesen.

Én bevallom, nem sajnálom egyiktől se, azoktól se, akik mondjuk megdolgoztak a pénzükért, csak egy receptet szeretnék, hogyan lehet odáig eljutni. :) megdolgozok én is érte! :)

44. Cyntia
2009. júl. 23. 20:36

Minden rosszban van valami jó, és minden jóban van valami rossz. Ha az egyik dolgot választod, akkor úgy érzed, jobb lett volna a másikat választani, ha a másikat, akkor az egyikre vágyakozol.

Tudom nehéz, de inkább azon kellene elgondolkodnotok, hogy miért is történt ez a sok rossz? Mit kellene ebből megtanulnotok?

Illetve gondolataitokat kellene a jó irányba terelni. Arra összpontosítani, amit szeretnétek, úgy látni, mintha már a tietek lenne. Legyen az: egészség, gyerek, család, pénz stb.

Sokkal jobb lesz az életetek, ha más szemszögből közelítitek meg!

43. kylling (válaszként erre: 40. - Monizsofi1982)
2009. júl. 23. 20:33

Hú! Nekem az ilyentől feláll a hátamon a szőr!! Ne haragudj! Persze, hogy vannak tőlünk sokkal rosszabb helyzetben élők is, de azért mert a másik deréktól lefele béna, nekem még fájhat a lábam, és attól se fog elmúlni a fájdalom,és nem is fogok örülni a kínnak, csak mert a másiknak még nálam is rosszabb a helyzete! Igenis. Mindenkinek más a tűrőképessége!!!! És lehet panaszkodni!! És talán, ha az ember kimondja, jobb is lesz a lelkének.

Persze sajnálom az afrikai éhezőket....

És ne haragudj Zsófi :)

2009. júl. 23. 20:31

Buli az élet!


Amíg ver a szívem és van két kezem, két lábam...megyek!!!


Rossz történik...történt, de attól még élek! :DDD

41. Anyagi
2009. júl. 23. 20:21
NEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. júl. 23. 20:19
előfordul. de ilyenkor az afrikai éhezőkre gondolok,meg egyéb szörnyűségekre,és hálát adok a nem tudom én kinek,hogy nekem nem ott kell lennem...
39. knelli
2009. júl. 23. 20:17
most nagyon azt érzem!
2009. júl. 23. 20:13
Ajjaj,sokszor úgy érzem,mintha átok ülne rajtam....
2009. júl. 23. 20:10
Na velem már sok rossz történt olyan is ami kevés embernek lehet rossz az életében, de soha nem éreztem ilyet, hogy csakis rossz történne.
2009. júl. 23. 20:05

Ajaj...

Sokszor éreztem hogy ennél már rosszabb nem jöhet,aztán mégis:(((

De a mostani vezetőm azt mondta "akkor leszel győztes ha egyszer többször állsz fel mint ahányszor seggre ülsz!!"Igaza van!!

2009. júl. 23. 20:03
Igazad van ezért áll fel az,,erös ,, ember de hányszor egy életbe más meg semmitnemtesz érte mégis megy neki minden simán .NEm az a baj hogy látástél vikulásig dolgozni kell mert jo hogy dolgozhatsz de mikor mindi g ,,minden héten valami rossz jön,,és már megint hiába dolgoztál hénapok óta reggel 6 tol este 6ig szabadnap nélkül hónapok óta .Én nem depis vagyok csak fáradt mindenbe belefáradt és hülyeség nem jut az eszembe
34. briell
2009. júl. 23. 19:59
Ebben az országban csak depis lehet az ember- és tényleg azok élnek mint Marci Hevesen akik a legganébbak- általában.
33. briell
2009. júl. 23. 19:58

Hát akinek vannak ilyesmik azok ránézhetnek: lakás, pár, gyerek, stb... Egészség? Hol van az...

Van ami jó de az nagyon ritka!!!

2009. júl. 23. 19:51

Ajaj..ide tévednek a rossz passzban lévők és még rosszabb kedvük lesz.

Emberek! Mindig van minek örülni. Nézzetek a gyerekeitekre, párotokra, lakásotokra, kutyátokra, stb-van akinek ez sem adatik meg. Szép az idő, nincs árvíz, nincs tűzvész, egészségesek vagyunk vagy leszünk, még előttünk a nyár, aztán lesz még szép ősz, meg majd karácsony ..stb..stb..üljetek ki a teraszra..erkélyre..ablak mellé egy pohár finom borral és nézzétek meg a naplementét.:-)


Tudom, hogy nem ilyen egyszerű..de mindig van valami jó.

2009. júl. 23. 19:40
Én már annyiszor áltam föl a padlóról hogy a számát sem tudom ugy gondolom nemvagyok rossz ember akinek tudok segitek eggyüttérzek más emberek bajával de nekem mindenné 3*kell megküzdenem biztos nagyon rossz lehettem elözö életemben ést most szivok csak azt nem értem hogy annyi gonosz ember van aki csak kihasználja a másikat meg minden mindegy nö vagy férfi és él mint marci hevesen .
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook