Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdemes megkeresni az Édesapámat? fórum

Érdemes megkeresni az Édesapámat? (beszélgetős fórum)


26. Katinkaboszi (válaszként erre: 25. - Bige)
2010. júl. 14. 21:32

igen :)

és mindkettőtöknek az első alkalom így könnyebb :)

25. bige (válaszként erre: 24. - Katinkaboszi)
2010. júl. 14. 21:25
igazából ezért jó a népességnyilvántartó. ők levél továbbítását vállalják.
2010. júl. 14. 21:24

Ha megkapod valahonnan a címét, a legjobb ha levélben keresed meg, mert így nem teszed ki sem magad, sem Őt annak, hogy kényszerűségből találkozzon Veled.

Ha ezek után akar, megírja, ha nem, akkor azt is.

2010. júl. 14. 21:09
Érdemes, szerintem mindenképpen keresd meg. Az első találkozásnál úgyis minden eldől... sok sikert!
22. 223cf40dc0 (válaszként erre: 1. - Nőci1)
2010. júl. 14. 21:06

Ha te szükségét érzed a megismerésének, akkor keresd meg. Ha téged hidegen hagy, hogy nem ismered, akkor talán ne bolygasd a helyzetet.


Ha megkeresed először is ismerd meg és tudd meg, hogy ő akar-e kapcsolatot veled. Ha igen és neked is szimpatikus, akkor és csak is akkor vond be a családtagjaidat, gyermekeidet egy közös találkozóba, ismeretségbe .. a többi már úgy is jön magától.

21. nedi
2010. júl. 14. 21:02
Szerintem keresd meg.Bárcsak én is megtehetném,csak sajnos az enyém meghalt kiskoromban,a mai napig hiányzik:(
2010. júl. 14. 20:53

Ez az Országos Lakcímnyilvántartó Hivatal.

Vagy pedig a Vöröskereszt.

19. a14deb9047 (válaszként erre: 14. - Nőci1)
2010. júl. 14. 20:52
Ha tudod a személyi adatait: hol, mikor született, édesanyja neve, általad ismert lakcíme stb., akkor a Belügyminisztériumnál (IX. ker. Vaskapu u.)megkereshető.
18. bige (válaszként erre: 14. - Nőci1)
2010. júl. 14. 20:51
én osztálytalálkozó kapcsán beszéltem velük, és nagyon készségesek voltak, akkor mondták ezt a lehetőséget. érdemes kikeresni a telefonszámot és felhívni őket. mindent elmondanak
17. bige (válaszként erre: 11. - Nőci1)
2010. júl. 14. 20:49
a népesség nyilvántartóhoz fordulj. azt hiszem 2500 ft-ért ( ha nem emeleték meg ) megkeresik Neked. Nem adják ki a címét, de ha írsz egy levelet - eljuttatják hozzá.
16. Suesue
2010. júl. 14. 20:46

Szerintem keresd meg, én megtettem, és nem bántam meg.

Igaz azóta meghalt, de bántam volna, ha nem ismerem.

2010. júl. 14. 20:46
Szia! Én biztosan megkeresném. Nem Téged hagyott el, édesanyád, és lehet jobbnak látta, mert ha mondjuk sokat veszekedtek, nem akart neked sem rosszat vagy akármi. Szerintem nagyon örülne, sőt, biztosan neki is megfordult már a fejében, csak fél, hogy elutasítod, lehet azt hiszi haragszol, utálod és látni sem akarod.
14. Nőci1 (válaszként erre: 12. - A14deb9047)
2010. júl. 14. 20:45
Lehet megbánom,de azt sem tudom ,hogy kezdjem el a keresést. valaki nem járt még így?
13. Nőci1 (válaszként erre: 9. - Ájrin)
2010. júl. 14. 20:44
Nem tudom mit szeretnék,ezt a szitu adja,ha ő szeretettel fogadna akkor ,megbocsájtok. Megnézem és talán tudom,kire hasonlítok :-))Nem a gonoszság vezérel ez biztos,hisz nem utálom:-)
12. a14deb9047 (válaszként erre: 7. - Nőci1)
2010. júl. 14. 20:41
Lehetséges, hogy nagy csalódás lesz - legfeljebb megnyugszik a lelked. Ha eddig nem keresett :-(
11. Nőci1 (válaszként erre: 5. - Bige)
2010. júl. 14. 20:41
Jó lenne egyszer kimondani apám,ez tény!! Írtam az önkormányzatnak Gyömrőre,és ott nagyon aljasak voltak velem. Fizetnem kéne azért,hogy megkeressék valahogy úgy írták,100 emberenként 3500-ft ot. Röhej,hisz tudom ,mikor volt az esküvő,mindent tudok ők könnyen megkeresnék,nem segítettek. Máshova nem tudok fordulni :-((
10. access (válaszként erre: 1. - Nőci1)
2010. júl. 14. 20:40
Nem sok értelme lenne annak. Ha eddig nem kellettél, akkor már felesleges. Jobb az egészen biztos nem lesz. sőt még inkább több lesz a gond.
9. ájrin (válaszként erre: 1. - Nőci1)
2010. júl. 14. 20:40

Ha csak azért akarsz találkozni vele, hogy szemrehányást tegyél, amiért 1 évesen elhagyott, ne tedd.

Ha azért keresed meg, mert szeretnéd tartani vele a kapcsolatot és mindezt tudod tenni úgy, hogy a múltat a hátad mögött hagyod, akkor hajrá.

Döntsd el, mit szeretnél: szemére vetni a múltat vagy baráti kezet nyújtani az újabb családtagnak.

A szemrehányással nagy esélyed van egy hatalmas bukásra.

2010. júl. 14. 20:38
A volt vőlegényemet is otthagyta az apja még amikor kicsi volt. Hát megkerestem neki. Tök jó volt minden. Rá 2 hónapra meghalt az apja és örül annak, hogy még együtt tölthettek pár csodás hetet.
7. Nőci1 (válaszként erre: 4. - Bige)
2010. júl. 14. 20:38
Tudom hol él. persze nem volt jó a kapcsolata édesanyámmal,de én nem bántottam,meg soha. Nem tudom milyen betegségek jöhetnek ki rajtam,nem ismerem a múltam a családom,van -e testvérem.Engem nem is zavarna,de sokan mondják keressem,meg.Most már engem is izgat a téma :-))
2010. júl. 14. 20:37
Én biztos nem, ha nem kíváncsi rám, akkor engem sem érdekel, de ha téged foglalkoztat akkor mimnél előbb, mert ezen fogod rágni magad...:)
5. bige
2010. júl. 14. 20:34

én azt gondolom, hogy mivel ő lépett le - neki kell felvenni a kapcsolatot, ha kíváncsi.

..de lehet, hogy szégyelli magát, és nincs annyi ereje, hogy önként vállalja tettét, és a szemedbe nézzen, de ha te megteszed - boldog lesz.


egyetlen kérdés van: Téged mennyire foglalkoztat. Neked mennyire hiányzik.

4. bige
2010. júl. 14. 20:32

ez nagyon nehéz kérdés. ..és igazából nem is tud objektív tanácsot adni, csak aki átélt ilyet vagy hasonlót.


valószínűleg édesanyáddal nem jöttek ki, a Te elhagyásod "csak" a következménye volt annak, hogy Anyukáddal nem tudtak együtt élni.


tudsz róla valamit?

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Nőci1)
2010. júl. 14. 20:31
Én megkeresném, de csak egyedül. Majd kiderül hogya reagál. Az unokáiról fotót mutatnék, ha szeretne többet is tudni róluk akkor személyesen is lehet, de addig nem nehogy a gyerekeknek okozz hatalmas csalódást a találkozással.
2010. júl. 14. 20:31
Szia! Én biztosan kíváncsi lennék rá. De az adott helyzet alapján döntenék, hogyan folytassuk a kapcsolatot, megmutassam-e az unokáit. Sok sikert!
2010. júl. 14. 20:29
Nem vagyok mai csirke,nem ismerem az apámat. Sokan mondják,keresem meg apámat,nézzek a szemébe. Azt mondják a lelkem megnyugszik és talán jobb lesz minden.Szerintetek mutassam be az unokáit,kérdezzem meg, mit tettem 1-évesen,hogy elhagyott, Ki, mit tenne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook