Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdemes kimenni Ukrajnába megvenni a menyasszonyi ruhát? fórum

Érdemes kimenni Ukrajnába megvenni a menyasszonyi ruhát? (beszélgetős fórum)

7. iglo
2010. máj. 15. 07:32
Sziasztok! Ha érdekel valakit menyasszonyi ruhám eladó. 1x használt, akkor is keveset, mert tánc nem volt benne. Adatlapomon van róla kép. Ha több kép vagy információ kellene, írjatok. Ár:50.000 Ft
2010. jan. 9. 20:55
A szomszédcsaj ott vette a menyasszonyi ruháját és a huga a koszorúslányruhát, és nagyon szépek voltak és ugyan konkrét árat nem tudok, de azt mondták, hogy sokkal jobban megérte ott megvenni, mint itt kikölcsönözni
5. misz
2010. jan. 9. 20:42
A sógornőm és az uncsitesóm is ott vette tök olcsón és nagyon szépen a menyasszonyi és koszorúslányruhákat is. Szerintem érdemes egy próbát tenni.
2010. jan. 9. 12:12
Lehet az én bnőm volt túl válogatós :)
2010. jan. 9. 12:10
Az unokatesóm ott vette a menyasszonyi ruháját, a hugának a koszorúslány ruháját és az anyjuknak a ruháját is. Baromi olcsón és gyönyörűek voltak. Kiváncsi vagyok, hogy mások is elégedettek-e az Ukrajnai választékkal.
2010. jan. 9. 12:04
Nekem volt egy bnőm aki az esküvője előtt kiment, mert mindenki azt mondta, h érdemes, de ő nem talált szép ruhát, meg azt mondta, h minőségben sem voltak túl jók.
2010. jan. 9. 12:02
Érdemes kimenni Ukrajnába megvenni a menyasszonyi ruhát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook