Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdemes harcolni érte? Nagy szerelem, szeretet (volt)... fórum

Érdemes harcolni érte? Nagy szerelem, szeretet (volt)... (beszélgetős fórum)


1 2
29. 441b7dc459 (válaszként erre: 20. - Egzotikum)
2011. márc. 7. 13:53
akkor legalább te érted a gondolatom!
28. Egzotikum (válaszként erre: 24. - Leuska89)
2011. márc. 7. 13:51
A sajnálatodból nem kérek. Tök jó az életem. Éppenséggel te panaszkodsz itt. Amúgy nem értem, miért teszegetne próbára embereket "a Jóisten". Ráadásul miért épp egy gyerekkel? Azt hittem a gyerek is ember. Egyébként megcsinálni tök könnyű, nem hinném hogy kell hozzá "a Jóisten".
27. 6b006fc769 (válaszként erre: 15. - Leuska89)
2011. márc. 7. 13:44
Nem értem a választ. Most miért nem mentek együtt sehova? Ő nem akarja? Mit mond, miért nem akarja?
26. Boldogság1 (válaszként erre: 24. - Leuska89)
2011. márc. 7. 13:43

Az itt írok csak segtíteni próbáltak neked!!

Miért rájuk haragszol??

2011. márc. 7. 13:37
Úgy látom te tényleg nem akarod irányítani az életed. Végül is ez is egy elgondolás. Csak aztán nehogy gyere a hoxára panaszkodni, ha a sodrás nem arra visz amerre remélted. Ó, várjunk csak...
24. leuska89 (válaszként erre: 23. - Egzotikum)
2011. márc. 7. 13:37
Látom nem vagy vallásos. Erre nem reagálnék. Sajnállak az életed miatt.
23. Egzotikum (válaszként erre: 22. - Leuska89)
2011. márc. 7. 13:35
Hármasban csináltátok a Jóistennel?
22. leuska89 (válaszként erre: 19. - 441b7dc459)
2011. márc. 7. 13:33
Igen, nyilván mi csináltuk, nem védekeztünk. Persze, ez a biológia. Meg a Jóisten...
21. leuska89 (válaszként erre: 18. - Egzotikum)
2011. márc. 7. 13:32
Már pedig én akkor is hiszem :) Majd ha megkeseredett negyven éves "nyanya" leszek, és sokat éltem, akkor majd ráérek okoskodni és bölcselkedni. Húsz évesen még csak a szívem után megyek. Aztán ki tudja, hátha...
20. Egzotikum (válaszként erre: 19. - 441b7dc459)
2011. márc. 7. 13:31
Szerintem nem fogja érteni, mire célzol. De nekem tetszik :-)
19. 441b7dc459 (válaszként erre: 17. - Leuska89)
2011. márc. 7. 13:29

d azért nektek is van közötök a gyerekhez ugye?

nem az ajtó előtt találtátok...

18. Egzotikum (válaszként erre: 17. - Leuska89)
2011. márc. 7. 13:29

Mondjuk inkább úgy, hogy realista vagyok. Csalódtam én is, viszont én tanultam az esetből. És ami még lényeges különbség köztünk: én mások eseteiből is tanulok.


Miért hiszi azt mindenki, hogy ami az esetek 99,9%-ban rosszul végződik, az majd pont nála fog jól végződni?

17. leuska89 (válaszként erre: 16. - Egzotikum)
2011. márc. 7. 13:26
nagyon materialistán fogod föl a dolgod. Téged biztosan nem kevés csalódás ért az életben, ha más sorsán élcelődsz. Még tudok, és akarok hinni. Szeretem, szeret. Mindketten elrontottuk. A gyereket meg igenis ajándéknak, próbatételnek, köteléknek, jelnek vagy akárminek tekintem.
16. Egzotikum (válaszként erre: 15. - Leuska89)
2011. márc. 7. 13:23

"A miénk nem az a szokványos kapcsolat."

Mindig minden nő ezt írja a kapcsolatáról. Üres, semmitmondó kifogás.


"ez a sorstól vagy Jóistentől vagy akárki mástól odafentről volt egy próbatétel"

Könnyű a természetfelettire kenni a dolgot. Mert hát az nem lehet, hogy csak szimplán vége lett. Vagy hogy én saját magam rontottam el valamit. Vagy ő. Neeem, biztos egy próbatétel a sorstól, és ha kibírjuk akkor nyerünk egy kétszemélyes wellness hétvégét egy négycsillagos szállodában.

15. leuska89 (válaszként erre: 14. - 6b006fc769)
2011. márc. 7. 13:19
igen. A miénk nem az a szokványos kapcsolat. Titokban találkozgattunk, aztán mikor eldöntöttük, hogy fölvállaljuk egymást, hogy normális párként élünk, eljárunk, együtt élünk, szeretjük egymást, jött a baba. Gondolom, ez a sorstól vagy Jóistentől vagy akárki mástól odafentről volt egy próbatétel. Amit nem biztos, hogy kibírunk... Talán ez az oka...
14. 6b006fc769 (válaszként erre: 13. - Leuska89)
2011. márc. 7. 13:08
Tudod az okát? Biztos, hogy arra kellene keresgélni.
13. leuska89 (válaszként erre: 12. - 6b006fc769)
2011. márc. 7. 13:05
nekünk is vannak külön programjaink, sosem szoktam érte szólni. a gond csak ott kezdődik, hogy nekünk CSAK külön programjaink vannak...
2011. márc. 7. 12:49

Én is szoktam sárkánykodni, de a férjem olyankor rám szól, hogy gyagyás vagyok és vigyorgunk egyet:) Nem szokott az anyjához menekülni, én sem menekülök, ha valami nem tetszik, hanem megbeszéljük. Van, hogy kiabálva kezdem, de hamar (legfeljebb 2 mondat után) már normális a hangnem. Én is bezárva érzem magam néha, sőt már a baba nélkül nem tudunk megmozdulni, mert mindig én kellek neki.

A szülinapján dolgozni fog. Talán most elmegyünk a hétvégén együtt. El szokott menni nélkülem, vannak külön programjai.

11. Egzotikum (válaszként erre: 9. - Leuska89)
2011. márc. 7. 11:12
Ha vannak szüleid, akik támogatnak, tudnak néha vigyázni a porontyra, akkor hagyd a francba a részeg disznaját. Kétlem hogy javulni fog a helyzet, ha már most elegetek van egymásból.
10. 4327a8e017 (válaszként erre: 9. - Leuska89)
2011. márc. 7. 11:10

Szerintem természetes, hogy "dilizel", és nem vagy megkattanva. Lehet, h túlreagálsz dolgokat, de annak is megvan az oka. A hiszti valóságos, csak kérdés, hogy azon a területen jelentkezik-e, ami tényleg a probléma? Ha látnál más kiutat, és mernél lépni, akkor nem így reagálnál. Ez emberi. :)

(Írok privit.)

9. leuska89 (válaszként erre: 8. - 4327a8e017)
2011. márc. 7. 11:02
Mondta, vagy jelezte? Nos, nem. Azt állítja, így szeret, ahogy vagyok. Csak ne dilizzek azért, mert ő hajnali negyed 6kor mászik haza részegen egy átbulizott éjszaka után. Ő csak nyugalmat akar. Persze, megértem én. De én meg nem tudok nyelni.
8. 4327a8e017 (válaszként erre: 1. - Leuska89)
2011. márc. 7. 10:57
Hogyan tudnál érte harcolni? Mondta vagy jelezte, hogy azt szeretné, ha másmilyen lennél? Ha igen, és neked is szimpatikus/elfogadható az, akkor kezdj el megváltozni. Ha nem -- akkor is érdemes megváltozni, de a saját elvárásaidnak megfelelően. Gyerek mellett biztosan nem könnyű, de ha már megvan rá a vágy, akkor alakulni fog a környezeted is. Esetleg hallgass/olvass önfejlesztő anyagokat és kezdj el tanulni - bármit, csak edzd az agyad, foglald le magad, találj kihívásokat.
2011. márc. 7. 10:54

nem dehogy félre értetted.

de ahogy így lereagáltad lehet hogy mégis igazad van.

"Egyébként jól megvagyunk-meglennénk. . . ha nem jönnének rám a folyamatos idegrohamok amiatt, mert egy diploma nélküli senkinek, egy kivénhedt anyukának érezném magamat, és nem kezdenék el csapkodni, dobákozni, kihajigálni a párom ruháit a szekrényből."

gyes betegségre nem gondoltál még?

az állandó igénybevételt nehéz ám kipihenni.te 24 órás szolgálatban vagy.

a pihenés hiánya sok stressz az hogy folyamatosan topon legyél...

de mindegy.

veszed a lapot ahogy akarod.

6. Egzotikum (válaszként erre: 5. - Leuska89)
2011. márc. 7. 10:53
Vagy őrült vagy, vagy hazudik. Próbáld meg kideríteni, melyik az igaz :-)
5. leuska89 (válaszként erre: 4. - Egzotikum)
2011. márc. 7. 10:52
Azt mondja, ez nem így van. Mindenhova eljön velem szívesen. Szülinapozni mégsem engem hívott. Velem csak itthon, a 4 fal között...
2011. márc. 7. 10:50

"megjelenni nem hajlandó velem sehol"


Akkor mégis mire számítasz?

2011. márc. 7. 10:40
Ok. Szóval én vagyok az elmebeteg, mert teljesen normális emberi igényim vannak. Vettem a lapot :)
2. 441b7dc459 (válaszként erre: 1. - Leuska89)
2011. márc. 7. 10:38

lehet nincs is semmi baj a kapcsolatotokban.

nézesd meg a pajzsmirigyedet,én arra tippelnék hogy inkább ezek hormonális jellegű dolgok.ne aggódj megesett már pár kismamával.nőgyógyászod és endokrinológus tud segíteni. a háziorvosod ad beutalót.:-D

2011. márc. 7. 10:33
Van egy párkapcsolatom, van egy kisfiunk. 20as évim elején járó lány vagyok. Szükségem lenne néha a kimozdulásra. Anyukám elvállalná a babát, ha a párommal szórakozni akarnánk menni, csakhogy ő nem akar. Velem... Mással igen. A szülinapját szórakozóhelyen akarja ünnepelni. Nélkülem, nélkülünk. Bekattanok itthon, barátaim nincsenek, mindenki elfordult tőlem, mert az én koromban még "nem szoktak szülni", mert olyan fiatal az ember lánya. Egyébként jól megvagyunk-meglennénk... ha nem jönnének rám a folyamatos idegrohamok amiatt, mert egy diploma nélküli senkinek, egy kivénhedt anyukának érezném magamat, és nem kezdenék el csapkodni, dobákozni, kihajigálni a párom ruháit a szekrényből. Azt hiszem, a mostani hétvége volt az utolsó csepp a pohárban. Elment dolgozni, de valószínűleg költözik délután haza az anyjához. Szeretem őt, de irritál, hogy ő csak az anyukát látja bennem, megjelenni nem hajlandó velem sehol. Ti mit tennétek? Engedjem el? Van értelme együtt maradni? A gyereknek jó apja, és nekem is rengeteget segít a háztartásban.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook