Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » EPETF (Európai Program és Egyéni Turizmus Fejlesztése) fórum

EPETF (Európai Program és Egyéni Turizmus Fejlesztése) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. febr. 5. 10:23
Én is kaptam ilyet,úgy látszik most ez az új módi hogy az embereket csábítsák a szállodákba.Én azt gondoltam hogy v.mi átverés ez a dolog.De ezek szerint nem?
45. becseiagi (válaszként erre: 44. - Mariann7533)
2010. febr. 5. 10:01

Az biztos olcsóbb, mint München! :)


De a férjem álma, hogy lássa élőben a Bayern München Arenat és a csapatot edzeni!

2010. febr. 5. 09:59
Köszönöm.Akkor mégsem olyan nagy hanta.Azt sejtettem,hogy fizetni kell étkezésért.Akkor utána nézek.Mi Hajdúszoboszlóra mennénk.
43. becseiagi (válaszként erre: 41. - Elisa001)
2010. febr. 5. 09:55
Mi Münchenbe készülünk ezzel a hotelcsekkel, ott egyébként nem tudom mennyi a hotel ár egy főre egy éjszakára, de így 39,75 Eurot kell fizetni. Nem tudom kifejezetten így megéri-e vagy sem, de mi oda akarunk menni mindenáron, és ez a hotel München mellett van közvetlen. Szóval ha nem kedvezményes, akkor is lehet, hogy ennyit kellene fizetnünk. Mondjuk még megnézem majd a neten, hogy a többi hotelben milyen árak vannak.
42. Depike
2010. febr. 5. 09:55
Szia! Én is kaptam ilyen emil, utánanéztem több helyen,mi is pontosan, és csak utána kértem. Tényleg csak az ellátásért kell fizetni, a szállásért nem, de az ellátás is szállodánként különbözik, van ahol olcsóbb, van ahol drágább. Mi is ebből megyünk majd el egy hosszabb hétvégére a párommal.
2010. febr. 5. 09:51

a szállás ingyenes, viszont van kötelező reggeli és egy meleg főékezés, amiért annyit kell fizetni, mintha máshol kifizetnél egy olcsó szállást, és a kajádat magad meg tudod oldani.


nézd meg az oldalán a hoteleket.

a falutur oldalán és az üdülésicsekk oldalán a szállások kedvezőbbek mint itt a kötelező fizetnivaló.


ez a belföldire vonatkozik. a külföldit nem néztem


mi mindenesetre ha megyünk, akkor a Szelidi tóhoz, a Sárgarigó panzióba, ott 2.500.-/fő a szállás, és nyugis a környék

2010. febr. 5. 09:51
Szia! Én is kaptam ilyen e-mailt! Elolvastam, amit lehetett róluk, velük kapcsolatban. Fiteni kell azért, hogy a hotel csekket magkapd, a tanusítványt. Én SMS-ben fizettem ki, így 2000 Ft volt. Küldték is pár nap múlva. Pontosan már nem tudom miért, de nekem meghosszabbították a 3 napot 7 napig, de persze én döntöm el, hogy mennyit használunk el belőle. Szerintem okés a dolog, bár én maív tipus vagyok! :) A férjemmel megbeszéltük, a hotelt már ki is néztük a listáról, időben lefoglaljuk majd, és nyáron ki is használjuk. Még nem volt nászutunk, így bepótoljuk.
2010. febr. 5. 09:50
Rengeteg embertől hallottam már, hogy küldtek ilyen emailt, szerintem nagy humbukkk... :(
38. Mariann7533 (válaszként erre: 37. - A908366fdb)
2010. febr. 5. 09:49
Akkor nem dőlök be nekik.Gyanús,ha valamit ingyen kínálgatnak.
2010. febr. 5. 09:48

nekem is küldtek...de engem egyáltalán nem izgatnak az ilyenek...egyből törlöm

sztem majdnem mindenki kapott:D

2010. febr. 5. 09:46
Ismeri valaki az EPETF müködését?Három napi szállásra való dotációt/e szavakkal írták/ küldtek nekem az emailemre.
2010. febr. 4. 12:33

Szia!


Az egész kissé fura.A UE2FR-65F22-es kóddal én is be tudtam lépni, pedig csak egy próba volt.Most már 1900Ft-ot kérnek azért, hogy kiküldjék a tanusítványt.

Ami fura, hogy az oldalon, a szállásoknál megjelölt kötelező díjak drágábbak, mint a szállás honlapján feltüntetett díjak. Akkor most hogy is van ez???

2010. jan. 29. 14:10
Én is "nyertem" ilyet,de engem is lehűtött az ellátási díj...ez olyan mintha szállást fizetnél.:)
33. kry84 (válaszként erre: 32. - Margitanya)
2010. jan. 28. 10:25
Nincs mit!
32. Margitanya (válaszként erre: 31. - Kry84)
2010. jan. 28. 09:59

Köszi, hogy valaki észrevett. - vagy kevesen kapnak ilyen értesítőt....

Szóval jól gondoltam, hogy átverés.

Köszi,hogy írtál.

31. kry84 (válaszként erre: 30. - Margitanya)
2010. jan. 27. 10:57
Szia!A férjem is kapott,elkezdtük kitölteni,és kiderült,hogy a tanúsítványért is fizetni kell,amit arra adnak,hogy azzal igazolod a szállodában,hogy te ingyen vagy,meg a szálloda sem ingyenes,mert szállás díjat igaz,hogy nem kell fizetni,de ellátási díjat igen.Én egyetlen egyet néztem meg,ott 9400Ft volt az ellátási díj/nap/fő.Ezek alapján tudsz dönteni,hogy neked megéri e így.Nekünk nem.
2010. jan. 27. 10:43

Hallott valaki az EPETF-ről?(Európai Program az Egyéni Turizmus Fejlesztéséért)

Tapasztalat? Utazott így valaki?

Email-ben kaptam tőlük egy utazási ajánlatot, ami egy ingyenes hétvégére szól.....Van valakinek személyes tapasztalata? Nem átverés, lehet utazni, szeintetek??? Segítsetek! Köszönöm

2010. jan. 27. 10:41
Hallott valaki az EPETF-ről?(Európai Program az Egyéni Turizmus Fejlesztéséért) Tapasztalat? Utazott így valaki?
28. veroniqi (válaszként erre: 26. - Bridzsike)
2010. jan. 14. 09:12
Kitöltötted a teszet? Azon kívül csináltál még valamit?
27. veroniqi (válaszként erre: 26. - Bridzsike)
2010. jan. 14. 09:10

Nagyon köszönöm!

Megpróbálom

2010. jan. 14. 09:08

UE2FR-65F22


Az előbb beléptem, szóval nem tudmo, hogy érvényes e még...

2010. jan. 14. 09:00

Ha valaki kapott az EPETF-től kiutalási kódot és biztos benne, hogy nem fogja felhasználni, én szívesen átveszem!

Nagy szükségem lenne rá!

2009. nov. 3. 11:00
Húúú én is gondoltam h azért nem úgy van az h 3 napot ingyenesen üdülhetünk...
2009. nov. 3. 06:29
Én is kaptam. Éreztem, hogy ez valahol sántít... Úgyhogy ki is töröltem...
2009. nov. 3. 02:14

kolleganőm 1szer visszaküldte. Meg is kapta az utalványt, amiről a regezés után kiderül, hogy párezer Ft-ot mégiscsak fizetned kell érte ahhoz, hogy kiküldjék. Aztán, amikor szállást akart foglalni a megadott helyeken, mindenütt elutasították, mert ugyan valóban élő dologról van szó, de a szálláshelyek a fizető vendéget részesítik előnyben (vhogy érthető) az EPETF utalványosokkal szemben. Így aztán hoppon maradt. Amúgy, minden szálláshely kér pénzt. Ők napi ellátási díjnak nevezik. Szóval, mégsem olyan ingyenes ez a dolog.

Ja, és azután, hogy kolleganőm 1x kérte tőlük az utalványt, folyton küldik neki (emelkedő díjakkal). Kérés nélkül megy a posta. Ő meg egyszerűen nem veszi át...

2009. nov. 2. 21:00
Már párszor kaptam tőlük levelet, de nem merem visszaküldeni, mert félek h valami átverés, és majd lehúznak vhogy...
2009. nov. 2. 20:59
Tud valaki érdemleges infót az EPETF 2009-es 3 nap kifizetett szállás utalványról?
2009. okt. 4. 20:43
Kaptam.... Szerintem átverés.
18. Serry (válaszként erre: 15. - Zimmi)
2009. okt. 3. 14:18
Kaja és szállás, félpanzio.
17. Zimmi
2009. okt. 3. 10:56
Majd ha elhasználtam megírom,hogy nekem megérte-e:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook