Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Engem nem zavar fórum

Engem nem zavar (beszélgetős fórum)

1 2
2021. okt. 19. 16:13
A lényeg amiért zavar, hogy ha valakivel találkozom, aki 30 év alatt vékonynak ismert az ledöbben, rácsodálkozik és ez nagyon zavar. Szívem szerint elmondanám, hogy nekem így jó, de ehelyett egyből szabadkozom, hogy most kezdek egy diétát. Lehet nem érti meg az aki mindig is telt volt, de én sovány voltam és most nem bánom, hogy nem vagyok az. Ezek a döbbent arcok ne lennének.:/
7. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 19. 16:08
Az a véleményem, hogy rossz körökben forogsz.
6. 9370250d08 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 19. 16:07

"Elfogadnád... de nem tudod."

De ez nem biztos, hogy probléma.

2021. okt. 19. 16:06
Ha mozogsz és nem zabálsz akkor ok, de sztem az egészséged sem játék.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2021. okt. 19. 16:02
Én így magam elfogadnám, de mások előtt kellemetlen.
2021. okt. 19. 16:01
Én is így jártam, bár molett nem vagyok. Szerintem. A boldogság hizlal. 😀
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 19. 16:01
Most akkor hogy is van ez?:)Nem zavar de kellemetlenül érzed magad?Vagy én értem félre?
2021. okt. 19. 15:58
Engem nem zavar, hogy molett vagyok. Már vagy két éve. A környezetem nem kedvesebbik része megmosolyog a másik is látja a változást, mert alapvetően vékony testalkatú, vékony csontozatú vagyok. Tényleg nagyobb lettem, de engem nem zavar, én így el tudnék lenni, sőt még néha aranyosabb is vagyok így. Csak a környezetem és régi ismerőseim miatt fogynék le, mert előttük szégyenlem. Jelenleg 75kg vagyok és 58-60 voltam régen. Szorongok a vendégségben is és csodálom aki elfogadja és elfogadtatja magát ducin is. De mivel engem 35 éves koromig vékonynak ismertek így kellemetlenül érzem magam. Mi a véleményetek? Mit tanácsoltok? Köszönöm!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook