Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Engem bánt, szerintetek jogosan? fórum

Engem bánt, szerintetek jogosan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
19. 04e95f637a (válaszként erre: 18. - Bombaxxl)
2010. okt. 26. 11:28
Miért nem tetszel már neki? :(
2010. okt. 26. 11:26

Az a gond, hogy közben meg engem lehord minden rossznak, fogadjam el, hiszen én már nem úgy nézek ki, már nem tetszem neki. A természet azért alkotta szépre a nőket, hogy a pasik meg tudják nézni.

Én szóvá tettem, hogy nekem ez rosszul esik, ennek ellenére tesz rá magasról.

Szóval úgy érzem, hogy nem foglalkozik az én érzelmeimmel. Mi fáj, mi esik rosszul.

2010. okt. 26. 11:25

visszalehet vágni, de ugy h ne tünjön direktnek.


azt imadom mikor azt hiszi h napszemuvegbe nem latszik ha a szemevel vegig mer valakit..mondom neki olyankor h oldalt lukas ám és en belátok :DD


nem szokott már zavarnni, mert tudom h én vagyok neki az álomkategoria, de hat istenem, inkább nézelődjön mint megcsaljon..


amugy ha zavar csinalhatod meg azt is, hiogy amikor latod h nez akkor gyorsan elkapod a fejed a pasirol"mintha lebuktal volna" és ugy csinalsz mintha nem.. haha ez bevált nálam. nagyon ritkan van nalunk olyasmi amivel esetleg megbantja a noi onerzetemet az is inkabb az en hulyesegem de en ezt szoktam :DD


ilyenkor azt hiszi h fuu de tetszett a srac aztan megpukkadhat.

16. Binky (válaszként erre: 13. - CsillagTM)
2010. okt. 26. 11:25

feltételeztem, hogy van mikor kéz a kézben sétálnak.

nem tudom én hogy reagálnék ebben a helyzetben, csak azt hangoztatom mint a papgáj, amit általában mondanak:)

15. Vanessza13 (válaszként erre: 14. - CsillagTM)
2010. okt. 26. 11:24
akkor nem vagyok egyedül:D
14. CsillagTM (válaszként erre: 9. - Vanessza13)
2010. okt. 26. 11:24
az én pasim alapból nem nézi a csajokat, én is szoktam neki mondogatni, h "nézd, de jól néz ki", vagy "szted annak a csajnak jó a segge, v túl lapos?", stb :D
13. CsillagTM (válaszként erre: 5. - Binky)
2010. okt. 26. 11:23
ezt a kézeleresztést nem értem...flörtölni mással nem ugyanaz, mint szégyellni a pasim...
12. nita36 (válaszként erre: 1. - Bombaxxl)
2010. okt. 26. 11:22

Amíg nem feltűnően, számodra megalázóan teszi ezt addig semmi gond ezzel. Mi nők is megnézünk egy-egy jó pasit és ez rendben is van:-)

Ha téged "tiszteletben tart" akkor ne csinálj belőle ügyet, de ha nem, akkor......

Időnként én mutatom a páromnak, hogy nézd milyen jó az a csaj:-) megnézzük együtt és megyünk tovább.

Olyan ez,mint amikor a kisgyereknek tiltanak valamit, már csak azért is megcsinálja:-)))

Okosan ez is irányítható!!!!

11. CsillagTM (válaszként erre: 1. - Bombaxxl)
2010. okt. 26. 11:22
nem az a baj, h megbámulja a csajokat, hanem az, h lehülyéz.
10. egypt (válaszként erre: 8. - Gubóka)
2010. okt. 26. 11:22
Ez a szöveg nagyon ott van!:))))
9. Vanessza13 (válaszként erre: 1. - Bombaxxl)
2010. okt. 26. 11:21

Szerintem sincs ebben semmi,sőt sokszor még én hívom fel a figyelmét egy jó csajra(nem vagyok ferde hajlamú)!

Egyszerűen mindenki szereti a szépet.

Persze az már nem igazán tetszene,ha szemkontaktus vagy esetleg egy mosolyváltás alakulna ki.....

2010. okt. 26. 11:21

nekem ilyen egyszer volt az elejen a barátommal, ugy megfordult egy csaj utan..mondjuk jo k*vásan volt felöltözve, de en meg mellette magassarku miniszoknya stb hat jol kiakadtam persze.


ezt mondtam neki: segítsek nézni vagy megy egyedül is? mondtam neki h nezegetheti a csajokat ha nem vagyok ott, de elottem nem. mondta oké oké


mondtam neki en is megnezem a jo pasikat nincs ebbe semmi (guvadt a szeme:DD) de nem elötted.


egyszer talan meg elöfordult, akkor latvanyosan megbamultam egy pasit es neki alltam szemezni vele. baratom vette a lapot soha tobbet nem volt ilyen :DD

2010. okt. 26. 11:20
Ha feltűnően bámulja, az veled szemben tapintatlanság. Ha megnézi, az oké, ki nem néz meg nőként egy jó pasit, a férfiaknak is szabad a nőket nézni, csak azért ne feltűnően.
6. babli (válaszként erre: 1. - Bombaxxl)
2010. okt. 26. 11:20
Szia a párod hűséget fogadott s nem vakságot s az én férjem is megnézi a csajokat,de nem zavar :-)Hisz pasiból van :-))
5. Binky (válaszként erre: 1. - Bombaxxl)
2010. okt. 26. 11:20
erre mindig azt mondják, hogy vágj vissza, te is bámuld meg a jó pasikat. flörtölj előtte mással, ereszd el a kezét, ha egy férfi jön szembe etc.
4. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Bombaxxl)
2010. okt. 26. 11:19
Mindkét dolog természetes. Az ő viselkedése, és a te reakciód is.
2010. okt. 26. 11:19
Te is bámuld meg a pasikat, sőt fejezd ki, hogy de jó a hátsója vagy szép a szeme. Mikor észre veszi, akkor neki is szarul fog esni! Mellesleg megkértem a párom, hogy ne nézze a csajokat és ő nem teszi. Szerintem igazad van, mert bennünk lesz egy kisebbségi érzet. Szerintem.
2010. okt. 26. 11:19

Engem nem zavart soha!

Azzal nem csal meg,ha jól megbámulja őket!

Én is oylan vagyok,hogy nem fordítom el a fejemet,ha egy jó pasi jön velem szembe és ebbe semmi rossz nincsen!!!

Akkor van ba,ha elkezd vele kommunkálni is...na akkor rettegj! :)

2010. okt. 26. 11:17

Tanácsot szeretnék kérni. Sajnos engem zavar, hogy a párom a jelenlétemben megbámulja a csajokat.Többször elmondtam neki, hogy ez engem zavar, kértem, hogy ne tegye.

Ő minden esetben engem hülyéz le, hogy nem vagyok normális, mi van abban, hogy ő megbámulja a jó nőket?!

Véleményetek? Valóban én csinálok csak belőle gondot?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook