Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jogosan bántanak ezek a mondatok a páromtól? fórum

Jogosan bántanak ezek a mondatok a páromtól? (beszélgetős fórum)


21. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 19. 22:27
Az én férjem soha nem mondott még hasonlót sem. Az exférjem viszont sokszor , és meg is volt győződve róla, hogy ő milyen fantasztikus. És elvárta, hogy ne sértődjek meg ezen, hanem legyek büszke rá, hogy az enyém lehet. Tehát igen, mondanak ilyet, de nem a normálisak, csak a selejtesek!
2021. febr. 19. 17:41

Igen, jogosan.

Ha fontos lennél neki, mélyen hallgatna és semmi olyat nem mondana, ami bántó.


Ha egy pasi azt akarja, hogy értékeld, azt ne a szavaival, hanem a tetteivel érje el!

2021. febr. 19. 17:01
Függ a helyzettől, és attól ahogy mondja, lehet, hogy vicces próbálna lenni, csak nem megy neki. Ha nem a vicc mondatja vele, akkor meg hatalmaskodni akar, ami nem jó jel.
18. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 19. 16:46
Nem, nem te vagy a hülye, egy nagyképű puhapöcs aki nem szeret igazán. Miért tűröd ezeket?
17. unom (válaszként erre: 16. - Unom)
2021. febr. 19. 16:45
Jav.: vele.
16. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 19. 16:45

Először is: jogod van az érzéseidhez, nem kell engedélyt kérned.

Másodszor: a pasid egy bunkó, gondold át, hogy jó-e neked vwlw.

15. Lávli* (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2021. febr. 19. 16:40
Lehet. De hogy random nyögte be, hogy ölnének érte, minden előzmény nélkül ... Az egy kicsit erős. Minek kellett volna történni, mint előzmény???
14. Guruljka (válaszként erre: 11. - Vivo44)
2021. febr. 19. 16:35

Én tennék egy próbát: úgy félvállról visszakérdeznék:

- Ennyire bizonytalan vagy? Csak akkor hiszed el, ha ismételgeted?

13. vivo44 (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2021. febr. 19. 15:27
10/10!
2021. febr. 19. 15:26
Persze, aki szereti a drámát és a nyilvános szenvedést, a panaszkodást...
11. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 19. 15:25

Vannak pasik, és nők is, akik el szeretnék hitetni magukkal, hogy annyira jók, hogy mind a 10 ujjukra kapnának partnert.

A helyedben csak visszaválaszolnék nevetve, hogy én meg még a láb ujjaimra is kapnék pasit, így már 20, én nyertem! Vagy, megmondani nevetve neki, hogy szerintem a második ujjadnál elakadnál, vagy próbáld ki!

Nagyon sok embernek kellenek a megerősítések, itt is erről lehet szó csupán.

Valamiért csak mondta, minden előzmény nélkül! Talán okkal.....

10. Amaunet (válaszként erre: 7. - Ba7da9cfc0)
2021. febr. 19. 15:23

Ja, nem viccses, de nem is kell belemenni az áldozat szerepébe és bánkódni az ilyen hülyeségek miatt.


Azt hiszem maguk a férfiak is valami félreértelmezett poénoskodás miatt mondanak ilyesmi és figyelik a hatást.

Semmiképp sem kéne kétségbeesett pofikát vágni az ilyesmire.

Esetleg vissza lehet vágni, hogy "én is észrevettem, hogy a múltkor Pisti a műhelyből rajtam felejtette a szemét".:D

9. Guruljka (válaszként erre: 2. - Lávli*)
2021. febr. 19. 15:06
Szerintem az az élőlény előzmény akart lenni.
8. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 19. 14:28

Én biztos kiadnám az útját,ha ilyen nagy önelégült és pofátlan...

Ne haragudj,de a sz@rt a fosra cserélted.

2021. febr. 19. 13:35
Nem túl vicces, ha az embert lépten nyomon megalázzák.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 19. 13:08
Mi lenne vajon, ha nem bánkódnál, hanem röhögnél rajta?
2021. febr. 19. 12:15
"Cseberből ,vederbe" kerültél.Szabadulj tőle,amig nem megy át erőszakosságba a dolog.
4. 184481d874 (válaszként erre: 2. - Lávli*)
2021. febr. 19. 12:13
Az utóbbi változatot kellene...
3. globus (válaszként erre: 2. - Lávli*)
2021. febr. 19. 11:37
Előzmény nélkül, valószínűleg.
2021. febr. 19. 11:35

" főleg azért mert random nyögte be, minden élőlény nélkül" - ezt nem tudom értelmezni.

A többiről az a véleményem, hogy azzal építi magát, ha téged tipor. Szóval.ez is bántalmazó, mint a másik.

Jogod van bánkódni is meg seggbe is rúgni.

Sok sikert!

2021. febr. 19. 11:30

Lehet hogy én vagyok a flúgos hogy rosszul esik és ez valójában normális a férfiaknál, ezért is kérem ki a véleményeteket.

Szóval normális az hogy a párom ilyeneket mond/jelent ki, hogy

Mind a 10 ujjára találna nőt, más nő ölne érte, na meg az ex nő, hogy ő az egyik exét még szerette az előző kapcsolatában.

Még ez utóbbival úgy voltam hogy hát jó el mondta ez van, na de a másik kettőn kissé kiakadtam, az ölnének érte részén főleg azért mert random nyögte be, minden élőlény nélkül.

Ha én vagyok a hülye mondjátok meg nyugodtan, mert lehet hogy csak ez előző kapcsolatom miatt ami egy igazi pokol volt, élem meg ezeket bántásnak. Ha ez tök természetes a pasiknál akkor meg próbálok el siklani felettük.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook